www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepamatoti atņemts e-talons.

Rīgas Satiksme - Nepamatoti atņemts e-talons.

7. martā braucot uz darbu bija kuriozs. 6:43 iekāpu 55. autobusā un nopīkstināju savu e-talonu. Parādījās zaļā gaismiņa un uzraksts jums palikuši 9. braucieni. Mierīgi sēžu un braucu, tad pēc divām pieturām iekāpj kontrole un saka, ka neesmu aktivizējis savu e-talonu. Sākumā man piedāvāja samaksāt 2. Ls soda naudu, bet kad atteicos maksāt, tad jau piedāvāja man, lai maksāju 5. Ls soda naudu, arī no šī soda es atteicos. Protams, ka sākās bļaustīšanās pa visu autobusu. Tad viņš nobloķēja manu e-talonu un uzrakstīja aktu ''Par biļetes, braukšanas kartes vai dokumenta aizturēšanu'' un savāca manu e-talonu pretī atdodot aktu un pasakot, ka savu e-talonu dabūšu, kad samaksāšu soda naudu. Pie tam sastādot aktu šis kontrolieris mani visu laiku apvainoja par bezbiļetnieku jeb tautā sauktu ''zaķi''. Uz manām prasībām salīdzināt e-talona numuru ar aktā ierakstīto, viņš man e-talonu rādīja savās rokās no attāluma. Es protams tādu aktu neparakstīju, jo uzskatīju, ka pie vainas ir viņu aparatūra. Izkāpjot ārā no autobusa es atradu liecinieku, kurš redzēja kā aktivizēju e-talonu. Paprasīju šai kundzei, lai uzraksta iesniegumu par redzēto. Galvenais, ka viss garīgais dēļ kaut kāda muļķa bija sabojāts. Pēc darba sāku cīnīties par taisnību. Paņēmu no liecinieces iesniegumu par redzēto un uzrakstīju sūdzību. Lai atpakaļ dabūtu e-talonu bija vajadzīgas divas dienas. Taisnība protams bija manā pusē. Nācās apmeklēt divas dažādas iestādes, kaut gan viss varēja beigties jau pēc pirmās, bet tur mani neuzklausīja( domāta Pilsoņu ielā 15 esošā kontroles daļa). Es viņiem norādīju, ka viņiem akts kā tāds ir noformēts nepareizi un līdz ar to viņš ir anulējams. Meitene pat tajā neiedziļinājās un tikai lika maksāt man sodu 5. Ls apmērā. Varēja padomāt, ka viņa nedabūjusi naktī. Kontrolieris aktā tur kur jāraksta dokumenta numuru vispār neko nebija ierakstījis, bet pie dokumenta nosaukuma bija ierakstījis numuru, bet viņš tur nebija jāraksta. Vēl aktā ir minēts, ka viņi aiztur tikai braukšanai nederīgu dokumentu, bet es uzskatu, ka mans e-talons bija derīgs, jo tur bija 9. braucieni atlikuši. Mani tikai saprata Brīvības ielā 191 ''Rīgas satiksmes'' galvenajā ofisā. Protams, ka atvainojās un atgrieza manu e-talonu. Bet par patērēto laiku un izdevumiem, ko iztērēju, lai pierādītu savu taisnību viņi tikai noplātīja rokas. E-talonu es atguvu tikai 9. matrā pēc pusdienlaika.

P.s. Man ir ļoti bieza āda, lai panāktu savu taisnību. Šis kontrolieris uz neīsto uzrāvās un lai ''lohus'', kas maksā šādus nelikumīgos sodus pameklē citur. Lūk kā gadās!!!

L lietpratējs 10.03.2010

Mjā, "Rīgas satiksme" ir tāds bandītisks kantoris. Kaut tie gnīdas bankrotētu - tiešām ir lētāk un VESELĪGĀK braukt ar personisko automašīnu vai kaut kādiem mikriņiem. Man tie kropļi arī vienreiz pilnīgi neadekvātā situācijā solija fiziski izrēķināties, lai gan es biju godīgs, braucienu apmaksājis pasažieris!!! Izvairos lietot "Rīgas satiksmes" transportu un aicinu arī citus, iespēju robežās, boikotēt to bandītisko uzņēmumu, kas vēl atļaujas prasīt subsīdijas!!!

K Kostix 10.03.2010

viņi cer uz naiviem cilvēkiem, tik meklē iespēju saņemt $$$
Vispār tizli palikušli!

tomēr cik bija forši, kad strādāja konduktores.

N ne latish 11.03.2010

Vairāk staigājiet kājām vai ar velosipēdu, būsiet veselāki, ietaupīsiet un arī nervus nevajadzēs bojāt! Pievienojos vēlējumam - lai tā RS bankrotē (ārī ir personīga negatīvā pieredze)!

D Dace 11.03.2010

Man arī dažreiz ir uztraukums, kad esmu aktivizējusi savu e talonu, bet kontrole savā aparātā ilgi kaut ko pēta, paskatās uz mani un tad atdod. No tādiem jau nekad neko nevar zināt!

K Kostix 14.03.2010

To: Aaaa..

pilnīgi piekrītu. man no ķengaraga līdz centram jāiet ar kājām 3 Km, ja ar troļļuku-6 pieturas;)
man gan nav problēmu izterēt 35 minutes... A kā tad ar teiksim ar 23 kilometriem? un ja nav naudas :(

to Dace
viņi domāja ka tu tikko kompostrēji, tāpēc viņiem ir tāda iespēja - apskatities kompostrešanas vēsturi, tad viņi ari redzešot laiku;)

V Viesturs 23.03.2010

Pareizi dariji Aivi. Tu esi malacis. To suņus tā arī vajag pārmācīt. Tev vajadzēja rīkoties mazliet savādāk un paprasīt lai kontrolieries novelk e talonu gar validatoru vēlreiz, ja tad parādītos uzraksts - e talons jau ir reģistrēts. Lai kontrolieri lohus meklē citur.

T Talons 21.05.2010

Vini krizes laika izdomajusi jaunievedumus, miljonu dargas biletes, sistemas, tramvajus ar zemam gridam.
Prasas Valsts dotacijas katru gadu.
Bija veca kartiba- -konduktori vagonos.
Vini parbaudija biletes.Izmeta bomzus, nelava kepat salonus.
Zinoja policijai par alesanos vagonos, huliganiem.
Vinus atlaida.
Taupa kapeikas, tere miljonus.
Uztaisija jocigu etalonu, dargi, un palika vagonos semenes, netirumi vairak.
Kontrolieris ir bijis ar pistoli savis gaisaa.TV, radio par to ilgi runaja.
Ir briesmu stasti par kontrolieriem.
Jau paradas lodes, savieni, un kliedzieni, raksti interneta, runas TV.
Vakaros, kad kur eju, izvairos no ieturvietam.Tam, kad nav konduktoru, vairak dzeraji no vagoniem lien laukaa, visadi tipi.
Kontrolieri vispar ir bistami, ja jau reiz savis gaisaa ar istu pistoli.
Kautini pa TV stastiti.
RS censos nelietot, Riga esmu visai reti.
Pec runam par kontroliem, savieniem, censos izvairities no tr ta un tiem pistolu viriem pa gabalu.
Pa Rigu braucu ar masinu, reti ar mikrosku.
Kad bija konduktori, vismaz pjaniki mazak bija vagonos, vareja iekapt kadreiz, ka vajadzeja pabaraukt.
Tagad, ka tik bileti ir, var grauzt semenes, lipinat koslenes, dzert vagonos, lamaties.
Tas validacijas ari stulbums.
Bija menesa, kadu tur konkretu transporta numuru kartes.
Tas skolnieki, studenti pirka.
Datumi virsuu, cipari virsuu.
Viss skaidrs.
Ar valitacijam ir arprats.
Piemeram, bankomati ari visi nedarbojas vienmer labi!
Ir, kad nedarbojas.
Banka tapec tevi neapsauka pa zaki.
Tu ej citur, ka noed karti, ej uz banku un stasti, raksti.
Te, sodi.
Bankomati, ja kas, ir dargaki un drosaki par ebiletem.
Tapat neiet vienmer labi.
Taupibas rezimaa valstii vajadzeja taupit un neieviest jaunos talonus ar dargiem esistemiem.

J joe 12.07.2010

tam kontrolierim sapuvusi smirdiga dirsa ... vajag atnjemt ar speku to etalonu atpakalj zini savas tiesibas !!!
pretigie kontrolieri tape es nebraucu ar tiem galjasvagoniem kuros nav gaisa nekad

F [email protected] 04.07.2012

Protams kontrolieri rīkojas nepareizi, bet pati jau neesi labāka =)))
***Varēja padomāt, ka viņa nedabūjusi naktī.***
Savas fantāzijas gan varēji paturēt sevī. Man ļoti žēl ka tev ir tik rūgta pieredze personīgajā dzīvē...