B bobs 30.01.2010

не нравится ходи пешком

V viktors 01.02.2010

beidz te paust savus nacionalistiskus uzskatus! Nu un?! Papriecājies ka cilvēkam ir darbs! Un iemācies krievu valodu starp citu!

P pasažieris 01.02.2010

* Jauna Domubiedru grupa visiem ceļotājiem, tūristiem. Laipni tiek aicināts ikviens pievienoties! *

Sveiciens visiem, kam patīk ceļot- apmeklēt svētvietas, muzejus, vai tāpat doties meklēt piedzīvojumus braucot, ejot ar kājam, vai stopējot...
Pievienojies pats un aicini savus draugus pievienoties!

Ir izveidota jauna dimaniska domubiedru grupa tieši ceļotājiem, kam patīk celošana, redzēt ko jaunu.
Domubiedru grupā dalīšanās dažādu cerļojumu, vai arī svētceļojumu pieredzē, informēšana par gaidāmajiem ceļojumiem, kopīgiem pasākumiem, arī svētceļojumiem, vai pārgājieniem ar kājām, vai braucot ar autobusiem. Ceļojumu un svētceļojumu grupu organizēšana'. Līdzbraucēju meklēšana. Kopēja iepirkšanās. Domubiedru tikšanās. Autostopi.

Aicinu ikvienu pievienoties:

Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot.

M Mulkis 05.02.2010

Hmm, varbūt kāds var pateikt, kur griezties šādos gadījumos ?
Tu rakstīji sūdzību Rīgas Satiksmei ?

в Варвара. 11.11.2011

GRIEZATIES KUR GRIBAT, RABOTALI LUDI I BUDUT RABOTATJ.

D dejau 24.10.2012

nu tā verētu būt ka ja cilvēks nemāk runāt krieviski tad rodas problēmas ar tiem manevru vadītājiem "zagončikiem" bet tiklīdz sāc bļaut un darba numuru prasīt viņi ne tikai latviski bet agliski un vāciski sāks runāt...

V Viktorya 10.11.2014

Šo sūdzību raksta cilvēks, kuram vārds ir Olga, un kurš klūdaini raksta latviski. Man liekas, vai tas ir dīvaini? Vnk piepūsta problēma, it kā galvenais izteikties.