Rīgas Satiksme - Maksa

Labdien. Kāpēc tik maz ir kontrolieri? Braukāju daudz, visādos maršrutos, bet ļoti reti ir kontrole. Ļoti daudz brauc par brīvu. Vajadzētu piedomāt kā šo lietu risināt. Jo kāpēc izvēlēties maksāt par braucienu, ja var vienkārši, izkāpt ārā, ja pamana kontrolierus! Paldies par sapratni.

13.04.2019

B BK 13.04.2019

Sūdzība,ne par ko. Kas tev liedz braukt, pa brīvu?

S Salvija 13.04.2019

Ļoti asprātīgi... Paldies par komentāru!

N NeviensKa 16.04.2019

Nesaprotu vispār jēgu šim skricelējumam. Kādēļ vienkārši nebraukt kur vajag un vienalga - par brīvu vai nē, nevis citus vērot ko citi dara. Esi par braucienu samaksājusi, nu i sēdi mierīgi, ne par ko uztraucoties. Ja kādu noķers, būs viņa ne Tava problēma. Šitā mūžīgi par un ar visu neapmierinātā tauta.

S Salvija 16.04.2019

Ja jums apmierina, kad sabiedriskā transportā braukā bomži, tad brauciet apmierināta! Lai jums veicas!

N NeviensKa 17.04.2019

Tur jau tā problēma, ka jāsaprot - sabiedriskais ir visiem, nevis KĀDAM speciāli pasūtīts. Un ja tur kāds bomzītis ir ievēlies, mums traucē, tad jau darbības sekojošās zinam - kāpjam ārā, saucam policiju vai ziņojam vadītājam. Gluži kā bērnudārzā ābeci skaitīt.

S Salvija 13.04.2019

Domite

S Salvija 17.04.2019

Kurš tad sauc to policiju? Neviens. Un diez vai viņi arī brauks! Kāpēc man būtu jākāpj ārā, ja es maksāju par braukšanu! Nekārtība tajā sistēmā!