Rīgas Satiksme - Kvalitāte

"Mūsu mērķis ir droša, ērta un Eiropas standartiem atbilstoša sabiedriskā transporta nodrošināšana Rīgā, kurš ērtību, drošības un ātruma ziņā pārliecinoši spēs konkurēt ar pārvietošanos automašīnā" - šis ir citāts no uzņēmuma mājas lapas! Jā, mērķi jau lieliski, tomēr pēc "jautri " pavadītiem rītiem sabiedriskajā transportā tas nekādi nesasaucās ar rakstīto. Vai tiešām ir grūti veikt pētījumus kādā maršrutā autobusi nepieciešami lielāki, laika stundās kad tas visvairāk nepieciešams, lai pasažieri izvairītos no savstarpējām negācijām, proti, autobuss pārpildīts ne iespraukties, ne izspraukties, tomēr uz darbu gribam nonākt visi, un iespējams, normālā garastāvoklī!

K kurmiks3 24.09.2014

Tur ir bars ar"speciālistiem", kam būtu jāvērtē pasažieru plūsma un daudzums.Braucot uz darbu pesonīgajā automašīnā, "speciālistiem"šķiet, ka ar sabiedrisko transportu viss ir kārtībā.

BondsBonds 24.09.2014

Parastais Austrumeiropas bizness, marketings citā realitātē nekā pakalpojums patiesībā ir. Vienīgais veids kā Latvijā komfortabli nokļūt darbā ir privātais auto. Kamēr sabiedriskajā par vietu tiek uzskatīta stāvvieta varu droši teikt nekas nemainīsies.

T trakotais 29.09.2014

Man tie šoferi vispār pārsteidz, piebrauc pieturā runā pa telefonu un veic kautkādus pierakstus uz lapiņas kas ir uz stūres, tā arī turpina braukt ar kāju stūrējot, kad gandŗīz uzbrauca virsū citai mašīnai blauj, ka tas nemākot braukt. Šausmas.