www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kretīniska izturēšanās

Rīgas Satiksme - Kretīniska izturēšanās

Ziņoju par 21 autobusa (marštuts Jugla3- Imanta5) vadītāja slikto izturēšanos.
17. aprīlī iesēdos pēdējā autobusā(numurs-65101). Piestājot Dammes ielas pieturā,
autobuss noslāpa un izdzisa gaisma!Šoferis nelaipnā tonī paziņoja, ka visiem pasažieriem ir
jātinās ārā.
Tākā man bija jābrauc līdz galapunktam, nekāpu ārā, bet devos taisnā ceļā pie šofera, lai
uzprasītu, kas noticis un kā rīkoties situācijā, kad, samaksājot par sabiedriskā
transporta braukšanas biļeti, pretī saņemu nekvalitatīvu pakalpojumu . Izrādījās, ka vadītājam ir
sliktas latviešu valodas zināšanas un manu teikto viņš nesaprata. Vadītājs skaidrošanas vietā nosauca
mani par ''priduraku'' un izmantojot rupju krievu valodu, centās mani izdzīt no autobusa.
Vēlāk, kad tomēr izkāpu no autobusa, tas apgriezās un lēnām devās pretējā virzienā.

K

K Kirovs 17.04.2010

Saujaucu datumu.TAs notika vakar, 16. aprīlī!

N Natasha 18.04.2010

Ha ha ahaha ka Jus apchakareja :D

L latvietis 20.04.2010

domāju, ka krievu valodu ir tikai normāli zināt. Kur ir problēma?

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Lai top slavēts Jēzus Kristus!

Esmu nenogurdinoša katoļu svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Pievienojies tūlīt:

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

A Armands 25.04.2010

Latvieti - domaaju, ka tev salmi galvaa!
A shoferis vienkaarshi negribeeja ziimeeties galapunktaa, jo tur ir dispecheri. Saljara ta kaut kur jaanolej.

E EndijaStudente 26.04.2010

Te tiešām vienam/ai otram/ai rādās Sātana iedvesmotas halucinācijas, lai traucētu luterāņu garīdzniekiem kalpot. Taču suņi rej, bet karavāna ar Dieva palīgu iet tālāk! Lai tak katoļi turpina ubagoties uz ceļiem tiem, kas sevi sauc par "otriem kristiem", bet nespēj pat ūdeni vīnā pārvērst, bet nodarbojas ar bērnu izvarošanu, lai tak katoli krīt ceļos Marijas vai izdomāto "svēto " kā Bībelē neminetā Antona priekšā un noskatās, kā dievkalpojumā priesteris vīna kausu iztempj viens pats, ignorējot Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! Interesanti, cik ilgi luterāņu grupas admini atļaus katoļiem gānīt luterāņus luterāņu grupā?! Pamēģiniet gānīt [slēpt]@kultēvu grupā katoļu d-b grupā!

K kristine 10.01.2011

man katru dienu ir jabrauc ar 21 marwruta autobusu uz darbu no alfas uz mezciemu.tas ir vienigais transports lidz tirgum, jo marwrutnieki tik talu nebrauc.kam ir vajadzigs saraksts, ja autobuss pec ta nekursee?ljoti biezi ir taa ka autobuss vispar neatnak.es vienreiz nostaveju stundu pieturaa.vai par cilvekiem vispar tiek domats?par ko es maksaju naudu?