Rīgas Satiksme - Krāpšana

Krāpšana, papildināju savu e-talonu ar 4 triem braucieniem autobusā pieliekot pie lasītajā tas uzrāda kad ir palikuši tikai viens brauciens un šī nav pirma reize kad tā notiek. Citreiz pat lasītajs nelasa e-talonu un tad liekot nākamo reizi pie lasitaja tas uzrada kad vairs nav braucienu. Tas nav pieņemami ja man ir jāmaksā tik liela cena un pat tad man noņem visus braucienus nost.

š Šņukurs 06.11.2017

Paņem čeku, kad iegādājies, un nelau galvu, ja šādas problēmas sagadās.

C critical thinker 06.11.2017

es nesaprotu, kas tie ir par cilvēkiem. vienmēr viņiem kāds kaut ko atņem, kaut kas pazūd utt. bankomāti paņem par maz, iedod par maz. nu nevar pazust trīs braucieni no četriem, nevar.

N Nina Eršova 07.11.2017

Palasiet sabiedriskajos transportos informaciju pie vaditāja, kur ir uzrakstīts kāpēc tā notiek. Tur ir ļoti saprotams ir uzrakstīts kāpēc!