Rīgas Satiksme - Kontrolieri

Atvainojiet, bet Rigas Satiksmes kontrolieri ir moralie kropli, mazums tas ka vini kave sabiedrisko transportu ar savam parbaudem, cilvekam kas steiga aizmirst registret bileti panem piecus latus. Cik tas nebutu ciniski, nav zel ka vinus klape. P.S. Es patiesam steidzos uz autoservisu.

M musja 05.09.2010

NU un, ka steidzies uz autoservisu. Par visu ir jāmaksā...un arī par braucienu sabiedriskajā transportā. Kāpēc nevienam neienāk prātā pa velti iekāpt lidmašīnā?!?!?!??!

B Bijusai RS klijents 05.09.2010

Ir loti no svara vai cilveks apzinati vai neapzinati izdara parkapumu. Ka to noteikt? Gan jau ka nekadi. Tomer skrobe, vienmer ir bilete, soreiz aizmirsu registret. Viss pareizi, busim principiali un dzive klus tikai labaka. Ceru ka ta kontroliere noklus kada lidziga situacija un varbut tad vina atceresies mani. Pat uz cela sad tad tev vienkarsi izsaka bridinajumu. Piedodiet, vainigs vainigs.

S Steve 03.08.2011

Maksa tikaj tie kas ir viegli nobajdit, vissbiezak neviens nemaksa par to sodu. Vienkarsi pasut vinus tur kur saule nespid un ej talak uz nakamo staciju. Ja vini piekersies tev tad iedod viniem pa basku.