www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Konduktori 22.aut.

Rīgas Satiksme - Konduktori 22.aut.

Tas vispār ir vājprāts, kādi konduktori strādā 22.autobusa maršrutā :(
OK, es saprotu, ka cilvēkiem pēc 40 nav tik labas tās svešvalodu zināšanas, bet varētu kaut vai elementāras lietas apgūt, tomēr no lidostas daudz ārzemju viesu brauc. Gala beigās - kam tad domāta RS Apmācību daļa???
Sēž konduktore Vija P. savā augstajā krēslā, pienāk ārzemnieks ar karti, sak, kā ērtāk līdz viesnīcai nokļūt. |Šī purina galvu un nokliedzās: "Nesaprotu". Pagriež galvu un skatās pa logu. Tik daudz pat nespēj kā kartē ar pirkstu iebakstīt???
Kauns, ka tādi cirvji rada pirmo iespaidu par valsti :(

L Latvietis 10.05.2008

Latvijaa jaaruna latviski!

L Lepi 10.05.2008

Uz sso autobusu liiniju teica, ka tikai smukaakaas un laipnaakaas konduktores laizz - reisaa.

M Maija 11.05.2008

Tās konduktores ir vispār debīlas. Braucu no lidostas un redzu ka konduktore piesinas vienai sievietei, jo viņas čemodāna lielums pārsniedz 2cm un liek pirkt biļeti čemodānam.
Cilvēki taču brauc no lidostas un dabiski viņiem būs lieli čemodāni. Kautkāds stulbums!

J JēkabsPīpiņš 02.06.2008

Daudziem ārzemniekiem ir iestāstīts ka taksisti ir krāpnieki/bandīti. Viņi baidās ka viņus piečakarēs un tapēc izvēlās braukt ar 22.autobusu. Diemžēl viņi nezin ka autobusā pie Spices var vel iesēsties 100 renģju ēdāji..

J jolanta 22.06.2008

Pats pirmais 23 autobus no Baložiem attiet 5.45. Lūdzu ieviesiet vēl vienu autobusu kas attietu vismaz 5.15. Ļoti daudziem Rīgā ir jānokļūst 6.00.

A Andrievs 28.09.2008

Rīgas satiksmes un Rīgas lidostas personāla daļas esot sūdzējušās Izglītības ministrijā, ka tagad skolās mācot tikai angļu un vācu valodas, un vairs nevar atrast darbiniekus ar "tik ļoti nepieciešamajām" krievu valodas zināšanām.

S sparģelis 07.04.2009

22 autobusaa ir smuki ģeerbtas un sakraasojushaas konduktores

S smieklis 15.07.2009

Man vislabaak patika taa kura tagad kontrolieros straadaa..."visi ir samaksaajushi Riigas satiksmei???!!!"bljaava pa visu autobusu! ":D :D taa veel ar anglju kaut kaa.