www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme konduktora neadekvāta uzvedība

Rīgas Satiksme - konduktora neadekvāta uzvedība

7. aprīlī braucot ar 19 trolejbusu iekāpjot pieturā Raiņa bulvāris es nepaspēju novilkt e- talonu, jo mans e- talons atradās drošā kabatā, jo tu bija palikuši 16 braucieni un negribas to talonu nozaudēt tāpat man ceļu apmaksā darba vieta un par talona pazaudēšanu ir jāraksta paskaidrojumi vai jābrauc pa savu naudu. Pārus metrus aiz pieturas stāvēja konduktoru patruļa, kas apturēja trolejbusu. Pie manis pienāk konduktors prasa e- talonu un tad, kad mēģinu viņam paskaidrot, ka es iekāpu iepriekšējā pieturā un man e- talons bija somiņas iekšējā kabatā un šoferīti diezgan ātri nobloķēja lasītājus un līdz ar to es nepaspēju reģistrēt braucienu. Nākošajā dienā es ar hronometru uzņēmu laiku no pieturvietas līdz vietai, kur bija posteni, lai noskaidrotu vai tiešām es tik ilgi čamājos. Rezultāts bija- 10-12 sekundes un aptuveni pusceļā tika nobloķēti lasītāji. Kad to mēģināju paskaidrot kontrolierim Mārim Mastiņam es saņēmu atbildi "izkāpiet no trolejbusa" tas izspiedējs pat nedeva man iespēju palūgt kontaktinformāciju no blakusesošajiem pasažieriem, kurus es varētu izmantot par lieciniekiem. Uz ielas vēlreiz mēģināju izskaidrot situācijas apstākļus- es varēju runāt ar sienu. beigu brigās samaksāju sodu un garastāvoklis ir izbojāts uz visu dienu.
Man ir bija līdzīga situācija uz apļa pie pieturas Zaķusala, bet toreiz bija normāls kontrolieris, kas apjautājās pārējiem pasažieriem visu noskaidroja un atvainojās par pārpratumu. Toreiz man nebija nekādu iebildumu viņam ir savs darbs un tur neko nepadarīsi, bet konduktora Māra Mastiņa uzvedība bija rupja un aizvainojoša. un es neesmu vienīgā, kas sūdzas par šā kontroliera uzvedību.http://klab.lv/users/dejot/231648.html?mode=reply

K

B bubu82 19.05.2012

hahaha, ak tad Mastiņš uzdarbojas :D izkāpis no savas sādžas, Rīgā kruto nomētā

A Aigarins 25.07.2012

Vins ari piesienas mazgadigam meitenem, ja nau biletites, piedava satikties un dipadu dapadu.Nau brinums, ka no pakjiem..

D dizzais 10.09.2012

Ka lai kontrolieri nav zvēri ja viņiem stundu likme ir 1.19 ls un pluss daļa no sodu summas