Rīgas Satiksme - Kavēšana

Labrīt, vēlos iesniegt sūdzību par maršruta kavējumu 44. Autobusam. Piebildīšu, ka studēju un man rakstisku zīmi neviens nerakstīs par lekciju kavējumu. Par cik pārvietojos ar transportu, vēlos, lai tiek arī ievēroti laiki kuros autobusam ir jāierodas, jo neuzskatu, ka tas ir godīgi pret mani un godīgi pret tiem cilvēkiem, kas pērk biļetes jeb saucamos e - talonus. Un ceru ka šo rakstu lasa arī kāds no uzņēmuma Rīgas satiksme, jo mans mērs ir pilns. Neskaitāmas reizes esmu zvanījusi jūsu autobusu nesakārtotības dēļ, vainu sāciet darīt savu darbu kā nākas, vai arī padomājat par cilvēkiem, kas neskaitāmas dienas kavē jūsu dēļ, vai ir spiesti skatīties uz jūsu darbinieku attieksmi. Ja nav vēlme mainīties dodiet iespēju uzņēmumam kuram ir.

Dainis 04.04.2018

Kavējat jūs tikai dēļ tā, ka nevarat savlaicīgi ierasties mācībās, attaisnojumus vienmēr var atrast..

J Janita Bukša 04.04.2018

Nu ar galvu jūs tiešām nedomājat, ja autobus ierodas laicīgi kā tam vajadzētu būt vienmēr ,tad arī nerodas šādas situācijas. + pieturā biju jau labu laiku pirms ierašanās norādītā laika

Dainis 04.04.2018

Ja rēķināties tikai uz apkārtējiem tad jūs tālu netiksiet, ja tiešām ir svarīgi nekavēt tad šādas lietas jau ir iepriekš jārēķina ar rezervi, tam tā galviņa domāta lai viņas saturu reizēm pakustinātu..

Janis Zlemešs 04.04.2018

Kam jums tas autobuss!Velosezona ir sākusies!

veesaa007 06.04.2018

Ja jau esi kavējusi neskaitāmas reizes, varbūt jāsāk labāk plānot savu laiku, nevis vainot citus? Pie tam- uz bakalaura darba rakstīšanas laiku paņem gramatikas un interpunkcijas kursu.

J Janita Bukša 17.04.2018

Ļoti atvainojos , bet runa nav par interpunkcijas kļūdām, bet gan par Rīgas satiksmes nolaidību!

B Bell Ami 16.04.2018

Nu... 21. autobuss arī izceļas ar neprecizitāti, izkrīt reisi, kavējas, nekad nezini - tiksi laikā vai nē, lai arī laicīgi izej uz autobusu. Piemēram - izej uz autobusu , kam jābūt 16:53, tas neatnāk un nākošais 17:05 pienāk ar kavēšanos, līdz ar to pieturā nostāvēju pusstundu! Un tas ir diezgan regulāri, ka kavējas vai nav nemaz. Tāpēc, sūdzība ir pareiza, autobusiem u.c. sabiedriskajam transportam ir jākursē pēc grafika, nevis pēc sētas mietiem. Ja ir ielu remonti - tad , lūdzu, pārtaisiet kustības grafikus atbilstoši reālam laikam, nevis atstāst visu pēc principa - gan jau kaut kas pienāks kaut kad un tad nokļūsi tur vai apmēram tur, kur gribēji apmēram plānotajā laikā.

LV iedzīvotājs 05.06.2018

Jā! Man ir gadījies, ka ziemā 1. autobuss vienkārši neatbrauc. Tad ir jāstāv aukstumā un jāgaida. Tad pēc 40min atnāk, visi ir nosaluši. Šoferis tāds kārns vecis ar termosu. Braucam uz centru. Pie Juglas tramvaju pieturas apstājamies pie sarkanā. Šoferis dzer savu meistardarbu un skatās uz kaut ko citu nevis uz luksaforu. Tā nu izlaidām vienu zaļo un turpinājām gaidīt tikai dēļ termosa un šofera. 1. autobuss jau nav tas vienīgais... (diemžēl)

Girts Armanvs 09.10.2018

Vecā pietura ir "svētes iela'' jaunā pietura ir ''mārupītes gatve"