Rīgas Satiksme - Kavēšana

Labdien! Goda vārds, es vairs nevaru klusēt. 27. Trolejbuss REGULĀRI kavē piebraukšanu pieturā. Un ar regulāri es domāju gandrīz katru otro dienu. Nokavēju visas nodarbības un skolotāji regulāri grib zvanīt vecākiem par kavētām stundām. Un trolejbuss nekavē 2-3 min. Tās parasti ir minūtes 10-15 vismaz. Esam zvanijuši gan pašai rīgas satiksmei gan sūtijuši e-pastus. Atbilde viena un tā pati: centīsimies uzlabot, bet NEKAS NENOTIEK - trolejbuss joprojām kavē. Es pat neceru, ka šī ziņa palīdzēs... Bet ja nu tomēr, Dieva dēļ, ieviesiet tur vienreiz kārtību.

G

Latviešu tautas 15.09.2015

No rīta 27.trolejbuss kursē 4-5 reiz stundā. Vai tiešam Jūs esiet tādas sliņķas ka nevarat atnākt 15-20 min. āgrak?

S stekers 26.09.2015

nu rīta sex taču svarīgāks kā atnākt laicīgāk uz pieturu :)

Likumsargs 27.09.2015

Ir tāda cilvēku kategorija, kas visu dara pēdējā minūtē un ja kaut kas nesanāk, tad riņķī visi ir vainīgi, bet ka pats ir dauns, to atdzīt nevar! Un šis sūdzībnieks ir tieši pie šādiem pieskaitāms!