www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Jocīgs tramvajs

AtrisinātaRīgas Satiksme - Jocīgs tramvajs

Visi mani gadījumi, kad atslēdzos tramvajā.
Visumā ir tāds tramvajs, kurš ir pilns ar sūdiem un kuru izmanto, lai cilvēkus nelaistu ārā čurāt (lai nevajadzētu pauzēt), un lai viņi atslēgtos no smakas.
Kad man bija 10, es iekāpu tramvajā, kas smirdēja kā zobārsta pirmdien un nesapratu kā varēju vienā mirklī attapties Liepājā, ja biju Rīgā. Man pa vidu rēgojăs roltoni.
11 gadu vecumā uzzināju, ka cilvēki mēdz parubīties sūdu tramvajos no smakas. Tas es sapratu, ka es biju tramvajā parubījusies. Gribējās pamēģināt atkal, bet nevarēju izlūgties,lai man nopērk biļetīti
Tad 23 gadu vecumā man vajadzēja braukt uz Ziepniekkalnu. Ieraugu tramvaju, kas ir pēc formas līdzīgs cūkai. Pat vagonu starpas ir saslēgtas ar rozetēm un smird tālāk nekā skan Raimšteina koncerts. Pzg. Iekāpu tramvajā un saprotu, kas notiks. Sākumā tramvajs tiek apliets ar tualetes ūdeni, tas ir, truba no stacijas tualetēm iet uz tramvaju, kuru apšļaksta. Taf viss sāk smirdēt. Suka bļeģ, es nomurminu un parubo Kad atsjēdzos, viss apkārt bija sūdos, centos iedomāties, ka strādāju Nutellas ražotnē un tad dzirdu, ka sieviete blakus kliedz, ka nosprāgs un cilvēks gāzmaskā bez biksēm saka, ka citi nesūdzas. Tad nākamā pietura Ziepniekkalns, es izkāpju laimīgi ārā un saku: Nemaz tā nesmird, bet pazemojoši gan.
Nākamreiz, kad redzēšu krājkasi uz sliedēm, uzvilkšu gāzmasku un ietīšos plēvē.

Papildināts Vagons Komā 24.07.2020

Nelasiet

Papildināts Vagons Komā 24.07.2020

Ka man to izdzest? Nezinu, ka tas gadijas?

24.07.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vagons Komā 09.09.2020

Lieta tāda, ka bērnībâ guvu smagu psiholoģisku traumu vilcienā un 23. gadu vecumâ tā atkârtojās ļoti līdzīga situâcija. Sâkumā guvu baudu to izkropļotu liekot šeit, bet visumā man vajag apmellēt psihologu un tikt savai fobijai garām un ieskatìties bailēm acīs, lai pazūd.

Vagons Komā 24.07.2020

Kdka

Džozefīne 24.07.2020

Ha ha haa, labs! :D :D Atkal vecas piparkūkas sapīpējies?