www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Gandrīz nokļuvu slimnīcā !

Rīgas Satiksme - Gandrīz nokļuvu slimnīcā !

Autobus ar 69537 numuru laikā 11.43 (1.08.2019) datumā - neprot brēmzēt, laikam problēmas ar kājām, jo ielidojam bedrē ar tādu ātrumu, kā es pielecot atzītu kāju, dibenu un labi ka paveicās un telefons ir dzīvs. Man pirmo reizē dzīvē tāda situācija. Bet tik ļoti nepatīkami, ka pat nolēmu uzrakstīt te, varbūt kāds tur vismaz pa kaklu dabūs, par tādu ņirgāšanos, es maksaju 50 eu mēnesī un man vēl jāuztraucas, ka kaut kas neļāva var notikt, ja vadītāji vada nevis cilvēkus bet baļķus, manuprāt pat reālie baļķi jūtas labāk braucot ar furu nevis kā mēs vizinamies ar rīgas satiksmes autobusiem.

01.08.2019

C

O Oskars 01.08.2019

Brauc ar privato vai taksi, ja kas neapmierina :)

N NeviensKa 02.08.2019

Nu bet ko gribi sēžot tik bieži tajos sabiedriskajos kājas un sēžamvieta ir tiktāl atrofējušās ķermeņa daļas no tukluma ka katrā ne pa tavam prātam iebrauktajā bedrītē vai uzcilnītī jūti mazkustības problēmas. Un spriežot pēc grūti saprotamā teksta var noprast ka rakstīts braucot pa bedrainu ceļu. Tak vienreiz nopērc velosipēdu..

D Dalī 04.08.2019

Iemācies rakstīt ! Šoferis brauca precīzi tik slikti cik tu drukā.

T Toms Minkevichs 04.10.2019

Atradusi par ,ko rakstit sudzibu.? Visur vainigi šoferi autobusa. Brauc ar riteni.