Rīgas Satiksme - E talons

Kā tas var būt, ka Narvesenos jau kuro reizi iegādājoties e talonus, neieskaita attiecīgo braucienu skaitu? Kaut kāda nejēdzība! Draudzene nopirka 10 braucienus, bet ieskaitīja tikai 2! 5Ls vējā! Atraduši, kā uzvārīties. Man pašam centrā bieži ir tā bijis, ka nopērku 4, bet īstenībā tik 2. Vienīgais labums, ka vienreiz 2 vietā ieskaitīja 10, bet nu kādi risinājumi šādiem gadījumiem?

K

L lilly 27.08.2012

Bet čekā ko iedod līdzi e-talonam taču ir rakstīts cik tur braucienu.

K krisis262 27.08.2012

Tad jau laikam būs jāpievērš lielāka vērība čekiem.. Bet nu vispār brīnos par attieksmi kā tādu, ka var tā atļauties...

K krisis262 27.08.2012

man, par cik neesmu rīdzinieks, radi tik pēc tam pateica, ka zilajā (personalizētajā) nemaz 3 braucienus nevar ielikt, bet narvesenā tāpat paņēma naudu par 3 braucieniem (1, 50), bet ielika tikai 2.

J John Walkeere 27.08.2012

Ir viens kiosks kur var papildināt e-talonus līdz pat 100 braucieniem un tas atrodās pie tirgus Latgalīte saucās - "Satiec manu kulaku un sēdi klusu".

Nevajag brīnieties par attieksmi, bet vajag beigt dzert - tad viss būs kartībā un savas biļetes varēsi papildināt bez jekādas aizķēršanās!

K krisis262 27.08.2012

Būtu labāk pats izdarījis kaut ko lietderīgāku, nevis tērējis laiku uzrakstot neko.

J John Walkeere 27.08.2012

A tu nesatraucies par manu laiku - man ir viss pasaules laiks, lai paspētu izdarīt visu, ko vien vēlos!

Un šis komentārs bija manu darbu sarakstā!

K krisis262 28.08.2012

Tad jau esi bezdarbnieks. Apsveicu.

A anna135 28.08.2012

Man vismaz ir ta ka es citreiz papildinu e-talonu piemēram 5 reizēm, un tad kad transporta viņu nopikstinu viņš man rada ka ir palicis viens vai nulle, bet es tikuntā pikstinu un viņš nostrādā.

J John Walkeere 28.08.2012

Mums te pīkstinātāji sanākuši!

I igkons 29.08.2012

Šī varētu būt sū.īgas sistēmas jociņi - transportā braucieni var neparādīties, kaut arī tie ir uz talona. Ir jāpajautā kādā kioskā čeku ar e-talona braucienu skaitu.

K krisis262 29.08.2012

Nezinu gan, kad nopirku 3 braucienus, lai varētu tikt no centra uz lidostu un atpakaļ un tad uz mājām, braucot uz lidostu uzrādija, ka vēl atlicis 1 un no lidostas, ka atlicis ir 0.