www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Biļetes tramvajiem.

Rīgas Satiksme - Biļetes tramvajiem.

Kādu dienu, kad atrados Anniņmuižas rimi, nolēmu doties uz Olimpiju. Izlēmu uz uz turieni braukt ar trmavaju, jo tā būtu izdevīgāk. Tā nu, lai nebūtu jāpērk biļetes pie vadītāja par dārgāku cenu, es vēlējos to iegādāties jau iepriekš. Iegāju rimī esošajā plus punkt. Kur uz jautājumu vai šeit būtu biļetes, es saņēmu noraidošu atbildi. Domāju ko nu darīt, izeju no lielveikalu un sktos apkārt kur ir kāds kiosks. Visapkārt nekā nav tikai kāds narvesen, kurš tāpat nestrādā un ir aizslēgts, nolēmu iet pa tramvaja sliedēm līdz nonākšu pie kāda kioska. Nogāju kādu puskilomteru, līdz nonācu pi statoel. Ieejot un pajautājot vai te būs biļete arī saņēmu noraidošu atbildi. Gāju tālāk, visapkārt neviena kioska. Pilnīgs tukšums, gāju, gāju. Tā nukad man vajadzēja tikt no veikala rimī Anniņmuižā uz centru. Es izdomāju braukt ar tramvaju, jo man aukstumā pa sniegu ejot aizgāju līdz pat 25. troleibusam un tramvajs vairs nebija nepieciešams, pietam pirmais kiosks kuru es ieraudzīju arī parādījas tur kur es jau biju izlēmusi braukt ar troleibusu. Tātad ja vēlos braukt ar trmavaju tad man ir jānoiet apmēram 4 km, lai nopirktu biļeti par 0.40 santīmiem?

M Minesota 29.03.2008

Jā, tas ir netikai Jūsu pusē, bet arī centrā. Barona centra Narvessenā arī nepārdod biļetes, tāpēcc biju spiesta RS uzdāvināt Ls 0.10

A Andris 31.03.2008

Ja barona narvesen ari newar nopirkt bija jasavina 10 sant RS

J janis 31.03.2008

tapēc jau reklamme ka pratigi esot pirk 20 uzreiz,

M Minesota 11.04.2008

Bet ja es braucu ar ssabiedrisko reizi nedēlā, preikškam man iepirk 10-20 biļetes. Bet kāpjot no transporta es ārā to biļeti kādam uzdāvinu :))

S sab 10.05.2008

Par to visu vajag zvanīt un sūdzēties, jo tas Plus punkts un Narvessen it ka vinēja to konkursu uz biļešu pārdošanu, tatad viņi ir vainīgi, kā biļešu nav.

R Rihards 10.05.2008

Taisam boikotu RS par šo cūcību! Jo no Alfas līdz pat VEFam arī nevar nopirkt nekur biļeti, kā arī no Mežaparka (stoholmas ielas) līdz Franču licejam, apmēram 6-7 km garumā, jeb 8 pieturu attālumā nav iespējams iegādāties biļetes! Piedāvāju tur arī uzcelt kādu kiosku neviss tikai slēgt kā tas tika izdarīts pie Čiekurkalna tirgus, Pie Brāļu kapiem un Miera ielā!

I Inga 15.06.2008

vaina nav rigas satiksmē. tā ir pārdevēju vaina. jo tieši viņiem ir pienākums pasūtīt no rīgas satiksmes tās biļetes. pati strādāju plus punkts atvērtā tipa kioskā brīvības un matīsa stūrī. vienmēr viss ir notīrīts un nav vecu produktu. mana darba kolēģe arī ir ļoti atsaucīga.
nolēmu palasīt komentārus un sūdzības par plus punktu. bū. pie mums gan tā nav. nu es gan strādāju vairāk par pus mēnesi un viss ok! nu protams kā kurā vietā...

T toony 27.08.2008

Vot davaj nevajag fantazēt, bet vajag acis paņemt roka! Tieši pretī Anniņmuižas Rimi ir tramvaja pietura "Anniņmuižas bulvāris" un pārejot pāri sliedēm uzreiz stāv kisosks pie pašas pieturas un cik esmu gājusi - tur vienmēr ir biļetes.