Rīgas Satiksme - attieksme

Es no rīta 11.07. pulksten 7:43 skrēju uz galapunkta pieturu Ziepniekkalnā, trolejbusa vadītājs mani viennozīmīgi redzēja, bet deguna priekšā aizvēra durvis, bija sarkanā gaisma pie luksafora, vēl stāvēja trolejbuss un tad tik aizbrauca. Kāda nekaunība, jau kuro reizi superīgā attieksme no trolejbusa vadītāju puses.
Mīļā Rīgas satiksme sponsorējiet pieklājības kursus saviem darbiniekiem, jo ar tādu attieksmi tālu netiksiet.
Trolejbusa numurs – 18285.

K Krishinjsh 15.07.2013

Šis viņiem ir ritīgi tipiskais gājiens, pat reizēm nesaprotu, viņiem reāli ir kāds pamats tā darīt vai viņi vienkārši uzjautrinās par cilvēkiem, jo tā dara prakstiski visu maršrutu trolējbusu un tramvaju vadītāji... pašām kādas pāris reizes ir bijis un neskaitāmas reizes esmu redzējis citiem tādas situācijas...

V Vecāķu iedzīvotājs 25.06.2015

Kādas muļķības par 2. trolejbusu parkam, ja
Trolejbusa numurs bija 18285, kurš ir no 1. trolejbusu parka?