www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neatiet tiem paredzētajos laikos

Autobusi 10/25 - Neatiet tiem paredzētajos laikos

Vēl joprojam gadu gaitā nav ieviesta sistēma, ka autobusi no Mārupes atiet tiem paredzētajos laikos. Saprotams, ka var kavēt. Bet kā izskaidrot, ka autobuss aiziet ātrak? Rīgas Satiksmes info meitene to pamatoja ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem (autobusa atiešanu ātrāk no pieturas)... Laikam jau, jo lielāks sals, jo vairāk jāspiež uz pedāļa :D
Protams, "cepuri nost" 10 autobusa maršrutam, kurš kursē reizi stundā, bet ne reizi no tā ieviešanas, rīta maršruts ap 8.00 NAV atnācis laikā!!!

Z zane 15.03.2009

atslaabsti, tu gribeetu stradat par autobusa vadiitaaju un braukt pa muusu kulturaalo latviju kur katram ir savi brauksanas noteikumi, ut...??????????? nepatiik tad perc masiinu un beidz vaideet, vai brauc ar taksi...

I ingaKrumina 15.03.2009

nu moins, it kā nekurseetu Maarupes dzeltenie mikriņi. Es tikai braukāju ar mikriņiem, kas kursē ļoti laicīgi un nav nekad man nav bijis problēmu !

I ilona 15.03.2009

es katru dienu stagajos un nevaru nepamaniit, cik nenormali beizi iet transports marupee, pat briinos, ka viens aiziet naak nakamias, mikrins autinjs, , kur ir poblema? pagaidi 2 minuutes un nak nakamais, grib lai buutu 8.00, katram pulkstens rada savadak, un jaa ari korkji ir ap to laiku...

H helly 29.06.2009

vnk wtf..man ir jaskrien atri uz centru, izeju atrak ka vajag uz autobusu, un man vins pabrauc garam kautgan vinam jabut ir tikai pec 6 minutem...un kaatad braukt ar mikriniem..ne suda, baigi vajag kkados piepipetos marupes mikrinos braukt? jus vispar padomajat logiski to, ka tas nav normali ka vini nebrauc pec saraksta jo ta nahuj tads saraksts ja tapat uz vinu nevar palauties! apmeram pirms menesa bija tas posms ka no
Abrenes ielas autobusi visu laiku kavejas, un ja tas ir normali tad atvainojiet...ja un pirkt masinu, dirsa masinu ja ir tads sabiedriskais transports!

L Lāsma 02.09.2009

Pilnīgi piekrītu, ka parasti neiet laikā, kad šopavasar dienas vidū ( nebija nedz sastrēgumi, nedz slikti laik apstākļi- saulaina pavasara diena) 25. autobuss atbrauca līdz pieturai ģimnastikas iela nesaprotamā laikā (t.i. vai nu 10 minūtes par ātru vai 15 min par vēlu) jautāju vadītājam- kurš laiks tas skaitās un vai tik nav mainīts saraksts (jo līdz šim izmantoju vilciena pakalpojumus, bet nu šajā laikā man vajadzāja nokļūt līdz prakses vietai Āgenskalnā turpmākos 2 mēnešus). Atbilde bija atklāti smiekli- "nu ko jūs tur tajā sarakstā skataties, tāpat neviens pēc tā nebrauc". Tā lūk.
Par to biežumu- nu ir tādi periodi- kad visi šoferi pabeidz sist kāršu partiju, tad visi kopā viens aiz otra arī brauc... tā mēs smejam :D

A Autobususaraksts 11.11.2009

Piekrītu, ka dažkārt autobusi neatnāk īstajā laikā, bet atradu labu vietu, kur visi autobusu saraksti vienkopus - tur arī visbiežāk parādās izmaiņas un jaunumi, līdz ar to viegli sekot līdzi - http://www.zooom.lv/autobusu_saraksts