Rīgas Satikmse - Kontrolieri

Atgadijās tas 2016.02.11 Sarkandaugavā, pieturā Duntes iela, 5 tramvajs.
Tātad braucu ar tramvaju, rokoties telefonā, tādā veida nositot lielo laiku, līdz saprotu ka mana pietura ir klāt un durvis tulīt tiks aizvērtas, steigā dodos uz durvju pusi, un tālāk notiek sekojošais, durvju izeju man rupji nosprosto RS kontroliere(kaut gan atradamies pieturā, nebija reida, durvis vaļā, viņa mani pielietojot spēku turēja un neļāva pamest tramvaju)-
Irina Kreiša (ar šīs neizglītotās būtnes publisko facebook profilu var iepazīties šeit https://www.facebook.com/irina.keisa.7
Es ar vspēku izkāpu laikā, man peskrēja klāt otrs kontrolieris Edgars Līcis un apsargs(kurš nekādīgi nevēlējas nosaukt savu personību, gopņiks riktīgs)
Aizvilkuši mani līdz pieturas stūrim, ka laikam negudrie padomāja ka neviens neko neredz, saka man draudēt. Konkrēti Irina Kreiša man saka - "ja tebe sha j**nu, ja tebe sha j**nu"(trūka vēl tikai putu uz lūpām :)
Protams ka es neredzu iemeslu bīties no tādiem sabiedrības atkritumiem. Saku nu iesti, Irina veica nekļūžu mēģinājumu man iesist starp kājānm, pēč tam paziņojot ka man tur tāpat nekā nav.
Pēc tam viņi sāka it kā saukt policiju(fonā dzirdu sauc valsts policiju, nē labāk alfu)
Sāka izspiest naudu es saku gaidam policiju, kas dotai trijotnei neizskatījas ka patīk. Tālāk es izvlku telefonu no kabas un ieslēdzu diktofonu, Irina padomāja ka es viņu filmēju un savu šķībo seju iztaisnoja, un sāka smadīt(es veicu tikai audioierakstu, bet bezsmadzeņu būtne jau to nesaporot)
Es uzdodu konkrētu jautājumu, kāpēc tu man iesiti, uz ko šī persona atbildēja smaidot es tev nesitu. reti var gadīties tik d**īli cilvēkji, viņa protams ka noliedza, - Jums neviens nav sitis, tikai diktofona ierakstā fonā var dzirdēt, ka Edgars Līcis saka - a kāpēc jūs pagrūdāt kontrolieri, apsargs a kāpēc tu uzbruki? Tādā veidā ir kā atbildot uz manu jautājumu, kāpēc man iesita, a tāpēc ka tu pagrūdi. Tikai vai rīgas satiksmes kontrolieriem ir tiesibas aizturēt un nelaist pieturā laukā, uz to man šī trijotne atbildēt nesteidzās.
Es teicu ka rakstīšu iesniegumu, un man par pārsteigumu šīe kretīni saka - saudz policiju, kaut gan jau kādas 10 minūtes runājam un pēc viņu vārdienm uz šejieni jau traucas policija.
Pievienoju dienas varones foto

Labs jautājums, pirms publiski gānīties par kontrolieriem, vai brauciens bija apmaksāts?

M muuse 07.03.2016

Man arī šādi gadijās pāris gadu atpakaļ. Piecēlos mirklī kad tramvajs piebrauca pie pieturas, atvērās durvis un mani divi kontrolieri sāka stumt atpakaļ, kaut arī viņi vēl atradās uz ielas, bet es uz trepītēm un teica lai parādu etalonu. Etalonu parādīju, bet tramvaja durvis jau bija ciet! Un bija jānobrauc diezgan gara pieturvieta! Man pat neatvainojās, arī RS uz manu sūdzību nereaģēja! Tā kā ceļaties savlaicīgi, vai arī vispār nesēžaties, jo RS kontrolieri jūs var noturēt par bezbiļetniekiem! Ideāls serviss par tādu naudu!

adiabo 27.03.2016

Bilde visu izsaka, kāpēc par kontrolieriem iet strādāt tikai tādās ?

Virskontrole 29.03.2016

Runa nav par to bija vai nebija biļete, runa ir par to ka neizglītotā uzvilkusi kontroles formastērpu taad iedomājas ka var visu. Jampampiņiem nav nekādu tiesību aizturēt, ja Irina to nesaprot, tad lai kāds tai to pskaidro, starp citu neizglītotā savu facebook profiloa bildes izvākusi, droši iven baidās ka kāds čaka ielas klients var atpazīt

B Būtne 30.03.2016

Ko tad tu slēp savu identitāti? Raksti no tās būtnes vārda? Savu atklāt baidies? Bildes savāca no visiem albumiem? Pēc maniaka izskatās :-?

adiabo 27.03.2016

vēl tā, riktīga , te nav runa par biļeti, bet gan par šīs lopenes uzvedību

Virskontrole 29.03.2016

Vēl dažas bildes
Ja kāds atpazina šo, padodiet ziņu

Virskontrole 30.03.2016

Es neko neslēpju, atšķirība no vieglās uzvedības sievietes(?) es nestrādāju publisku darbu, lai tad arī rēķinās ar to ka pārkāpjot savas pilnvaras šī paliks par interneta varoni. Būtu vairāk laika konflikta laikā, tad šī varone skaidrotos policijā.
Nekādā gadijumā netiek rakstīts no tās būtnes vārda, neiešu jau sevi tā apkaunot. Bildes ir pietiekamā daudzuma, tāpēc šobrīd no publiskā profila nebija nekādas jēgas vākt lauka, tas tikai apstiprina, ka Irina Kreiša ir negodīgs cilvēks kuram maksimums ko drīkst uzticēt, tas ir slaucīt ielas tālu prom no civilizācijas. Irinai arī daudz kas izskatās, nu un kā izskatās kādam? Vai tu domā ka tas mani uztrauc, parasti ar intilektu neapdāvinātām būtnēm es nepatīku, Irina Kreisa tam ir apstiprinājums, kā kādas omites presēt uz biļetu un naudu, tā viņa pirmā, lai turpmāk rēķinās ar sekām, ja vēlēšos tad internetā sarīkošu tādu reklāmas kampaņu, kā būs atpazīstamāka par prezidentu :)
Ir tikai viens jautajums, no kurienes ņemas tik cilvēki kā Irina Kreiša? Kas viņu dzemdēja, vai viņa ir apmeklējusi mūsu skolas, ar lielām grūtības es noticu ka ir kāds ar tik zemu izglītības līmeni.... Kā var būt tik tizlam?

adiabo 31.03.2016

Cilvēkiem ar mazvērtības kompleksiem vispār nedrīkst dot vilkt kādu formastērpu, tad tādi tarakāni kā šie iedomājas ka viņi ir ar kaut ko pārāki, parsti tādiem pisaks pa zobiem visu atgriež savās vietās

B Būtne 31.03.2016

Laikam jūs šāda jautājumā liels speciālists,izskatās ka jums tāds komunikācijas veids ir vienīgais kas piemērots. Ar sievietēm kāro ne jau vīrieši bet mīkstie un slēpjot savu sēju var sūdzēties tikai gļēvulis

Virskontrole 31.03.2016

neviens nekaro ar Irinu Kreisu, kam tas vajadzīgs, ja utainā, neizglītotā salašņa jau tā ir ar dzīvi abižota? Ne jau aiz labas dzīves aizgāja strādāt par kontrolieri, pie tam vēl apzināti nolēmusi pārkāpt savas pilnvaras. kas liedz godīgi strādāt, - smadzeņu atrofija?
Atkārtoju es neesmu publiska persona, un mans vienīgais uzdevums šeit ir - parādīt Rīdziniekiem no kādiem mēsliem rekrutējas kontrolieri, Ja irina keiša nolēma strādāt publisku darbu, un pie tam vēl strādāt negodīgi, lai tad nebrīnās, ka par šo tagad smiesies visa Rīga un spļaus mugurā.
Tāpēc savus pārmetumus tipa "Ar sievietēm kāro ne jau vīrieši bet mīkstie un slēpjot savu sēju var sūdzēties tikai gļēvulis " vari Irinai , šeit esmu tikai lai informētu sabiedrību parcilvēku sabiedriskajā transportā, būtu vairāk laika, būtu uz šīs iesniegums.
bail pat iedomāties kā šitāda presē omītes, šanažē ar policiju.
Vienvārdsakot Irina , kurai vajadzētu strādāt maksimāli tālu no cilvēkiem

adiabo 07.02.2017

Gadijumā tu neesi šodien pamanīta Rīgas centrā,?

Virskontrole 31.03.2016

Interneta varones foto
Ja kādam ir vēlēšanās, tad var padiskutēt par viņas cenu, tad welcome - mūsu interneta varones facebook publiskais profils, no kura arī ir visas bildes :)

Virskontrole 13.05.2016

Vai ūberneizglītoto palabi/pakreisi devēja vēl strādā rīgas satiksmē :)

Virskontrole 08.06.2016

Vēl dažas bildes, ja kāds redz šo, rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv

Virskontrole 25.06.2016

Up
Lai visi redz kāda prostitūte strādā Rīgas Satiksmē

Virskontrole 26.07.2016

Neaizmirstam par mauku no rīgas satiksmes

adiabo 07.02.2017

Šķiet ka šīs pamaukas seju šodien redžeju Rīgas centra autobusā

C Cūka 21.10.2018

Virskontrole tu esi jōōōō...bnutā!