Rpnc Psihiatrijas Un Narkoloģijas Centrs - Bezatbildība

Iestājoties RPNC slimnīcā, uzņemšanas nodaļā atņēma man visas drēbes, solot, ka tās būs izmazgātas. Šodien, pēc 15 dienām, pēc drēbju pieprasījuma man tās atnesa melnā miskastu maisā. Maisu atverot, ieraudzīju smirdošas saburzītas un sapelējušas drēbes.
Vai ir normāli tādās drēbēs doties mājup sabiedriskajā transportā?

V

Q qweasdzxc 22.11.2019

Stāsta nobeigums liek noprast, ka autors raksta sūdzību pats par sevi, jo tiek uzdots nosodoša rakstura jautājums attiecībā uz to, vai ir normāli, ka Jūs (autors) pārvietojieties sabiedriskajā transportā netīrās un puvušās drēbēs. Atbildot uz Jūsu jautājumu - Doties mājup sabiedriskajā transportā variet arī pliks/-a, taču pastāv iespēja saskarties ar līdzbraucēju neapmierinātību.

B bonueno33 29.09.2021

Komentārs liek noprast,ka muļķu forums bijis tehniskā pārtraukumā un visi imbīļi atvilkušies komentēt sūdzības.
Muļkim qweasdzxs jāpaskaidro,ka ja gribi gudri komentāt,pirmkārt,izlasi visu tekstu. Tad piepūli smadzenes un mēgini saprast,par ko bija teksts. Un tad,ja tev tas būtu izdevies,tu būtu varējis uztvert jautājuma būtību un,visbeidzot,kaut ko piebilst,ja tev būtu bijis ko.
Pārlasi sākumu,par drēbēm,kas bija solīts,kas notika patiesībā-tā bija sūdzība. Savas fantāzijas par braukšanu plikam/-plikai transportā varat īstenot ar savu ģimeni.

L Lailailai 22.11.2019

Es nesapratu-šī iestāde mazgā pacientu drēbes? Tas iekļauts servisā un valsts apmaksātajos pakalpojumos?

V Visionārs 16.12.2019

Uzņemšanas nodaļā solīja, ka drēbes būs izmazgātas, bet tie bija meli lai nomierinātu pacientu.

A Annemone 18.03.2021

Jā, slimnīca tiešām mazgā pacientu drēbes. Protams, bezmaksas. Tāpat kā frizieris 2x nedēļā un balti palagi, 4x dienā ēšana, plus visi medicīnas pakalpojumi. Tāpēc daudzi bomži ir tā iecienījuši šo bezmaksas kūrortu.

Saivii 22.11.2019

A kaadeelj nepajautaajaat briidii,kad deva jums taas netiiraas dreebes?

B balins 22.11.2019

baidijas ka iemetis atpakal!

V Visionārs 16.12.2019

Kad divas nedēļas pirms izrakstīšanās pēc pieprasījuma atnesa appelējušas drēbes miskastes maisā pašam personālam tas bija pārsteigums. Tūdaļ tās tika nosūtītas uz veļas māju.

Cūkurgailis 22.11.2019

saki 'paldies', ka tevi vispār izlaida no turienes

V Visionārs 16.12.2019

Pats ierados. Līdz ar to viņiem nav tiesību mani nelaist ārā tad kad es to pieprasu.

A Annemone 18.03.2021

Taisnība. Ja vien tā nav piespiedu ārstēšana, nevienu ar varu netur.
Un drēbju sacūkošanai ar šo nav sakara.