Rīgas Psihiatrijas Narkoloģijas Centrs - Ambulatorajā centrā Pārdaugava

Savos 32. Gados pirmo reizi dzīvē devos pie valsts apmaksāta psihiatra ( un aŗī pēdējo reizi). Nekad nebiju augstās domās par psihiatriem. Man pat registraturā pateica ka pie tāda un tāda neiesaku viņš pats tipa ku ku tikai zālītes izraksta. Nu pierakstīja pie valdas kabuces - maza melna, uz galda sarkanā paciņa cigaretes. Kamēr gaidīju vizīti, caur durvīm dzirdēju pašas problēmas, ka kādam tur radam telefonā kredīts 11 centi, tad zvana citam radam, sakumā domāju ka vinai pacients, un 20 min kā jau gaidu. Iēju sēž maza melna nikna (Labi ka nepīpēja), apsēžos pie galda (Viņa tada ka nervoza, it kā laika nav vai kas, jutos kā apgrūtinājums viņai ka tērēju viņas laiku) aiz durvīm vēl 2 pacienti gaida rindu. Vina man agresīvā tonī "par ko sūdzamies", es pat runas spējas pazaudēju, saku ka biju domājis, ka kaut 40 min varēšu parunāt, un lai viņa kā profesionāle novērtē un spriež, vina uzblāva lai skalāk runāju jo vina nedzird, es saku ka skalāk nebūs jo aiz durvīm cilvēki un tur visu var dzirdēt. Viņa teica ka nav jēgas runāt pat 3 stundas ja nedzeršu zāles, es saku ka nedzeršu, un nebiju ne 3 min ko mēginajis teikt, jo vinai nebija ne intereses ne laika kaut ko klausīties, vina saka ka man vajadzētu pagulēt un piedāvā tvaiceni, vai es gribu uz tvaika un zālītes vajaga padzert. Karoce radās iespaids kā par prastu bābu kurai pasai kaudze problēmu un lielākas nekā lielai daļai pacientu, rupja, agresīva, nervoza, neadekvāta un melo ( jo teica ka ambulatoro karti man nedos un ka nosūtīsu nosūtīsu ja kāds pieprasīs). Un pilnīgi vienalga vinai ko un kur iespundēt un kas ar ko sirgst ka tik sazālot un uz tvaiceni nosūtīt. ( tvaicene ir vissūdīgāka nodala, tad ir ļermantova un vislabāk ir veldres ielā tas ir juglā). Karoce mani veselu cilvēku kurs tik gribēja padalīties ar savām domām un uzklausīt profesionāla domas, piedāvā uzreiz sazālot un tvaicenē atpūsties. Protams ka aizgāju prom un pierakstījos pa naudu pie psihoterapeita 3. Kursa maģistra. Tādām kabucēm kuras jau pašas ar galvu ar dievu uz pusēm darbu un cilvēkus vairs nemīl jo jau apnicis citu cilvēku problēmas klausīties jo savas pietiek, ar likumu ir jaizliedz strādāt ar cilvēkiem kur nu vel par psihiatru. Sākšu jau ar personālu kad ierados, māsina formējot ambulatoro karti rakstot mob nr uzraksta 6 ciparus un saka ka pa daudz ciparu, es saku tur vel 2 trūkst, vina uzraksta vel 2 un blisinās un saka kaut kas jocīgs un tik un tā dīvains, lai arī numurs ir vienkārš. Karoce esmu šokā! Nabaga slimie cilvēki, kuriem tiešām vajaga palīdzību, sanāk kā apmēram atkarīgais no heroīna ārtstē atkarīgo no kokaīna. Esmo reālā šokā.

P patiess 17.04.2015

varu uzklausīt kas tev ir sakāms.

A ashtrayboy 25.04.2016

Velti Tu tā, Valda Kabuce ir lieliska ārste. Pie tam Tu aizgāji uz nepareizo vietu, psihiatru interesē konkrētas funkcionālas sūdzības, nevis Tava dzīves filozofija 40 minūšu garumā. Papļāpāt par dzīvi ir jāiet pie psihologa.

G Gailis_bija 23.10.2017

KAS TAS PA SVIESTU!...TAD TEV IR CITAS PROBLĒMAS...NE PSIHO...Ne tādas, kur ir jaārstē pie psihiatra, kas tiešām ārstē slimības...ZInu, ārsti ir dažādi un tā tālāk, bet kāda iemesla dēļ šeit vispār citu cilvēku noliec...? Kas Tev ir mēģinājis palīdzīlēt...? Viņā, manuprāt, tajā klīnikā ir vislabākā. Tas, ja Tev nepalīdzēja, tieši Tev, nenozīmē, ka viņa ir slikta...Padomā pats ar savu rīcību...Kaut šo rakstīji jau laiku atpakaļ, NEVIENAM TAVAM VĀRDAM NEVARU PIEKRIST...EJ PIE CITA ĀRSTA, NEVIS NOMĒTĀ AR K...ĀM CILVĒKUS, KAS DARA SAVU DARBU...par personālu - nav man iebildumu, bet ja spēj domāt normāli - var viņas saprast - piem., kā Tu...visu noliec. Viņas katru dienu simtām reizes redz tikai neapmierinātību...Tieši kā Tu...vai arī uz vietas nebija drosmes ko pateikt?..man ir nožēlojami, ka ir tādi cilvēki, kas vispār ko tādu raksta, ne tikai klātienē pierāda, parāda un sarāda savu nepamierinātību...padomā pats - ja pats būtu laipns un ko padomātu, gan māsiņas, pieņemšanas punts utt...būtu ar nor attieksmi...ej atrisini savas problēmas bez naudas...

O Oksikokosik 25.03.2019

Tiesi ta. Мы проверяли ее назначение у 5 врачей , так получилось. Не осознавали что мы заболели, ни один не скорректировал. Она крутая и бесплатно лечит. Просто все офигели.