www.sudzibas.lv Rīgas Pilsētbūvnieks Apsaimniekotājs nenodrošina epidēmijas laika, daudzstāvu ekam, dezinfekciju koplietošanas iekštelpas.

Rīgas Pilsētbūvnieks - Apsaimniekotājs nenodrošina epidēmijas laika, daudzstāvu ekam, dezinfekciju koplietošanas iekštelpas.

Šobrīd, epidēmijas laika, apsaimniekotajs, rigaspilsētbuvnieks, nenodrošina daudzstāvu ekam riga: Dreilinos, Ulbrokas 13 un noteikti ari citos, pārvaldījuma esošos namus, ar dezinfekciju!

Netiek nekas mazgāts vispār ikdiena-lifti, durvju rokturi, Pogas, grīdas, sienas. Sētnieces nav redzamas.
Šie liekas, šobrīd, ir obligāti pasākumi, hlorēt visu!

Paziņojumos visas kapnu telpas izvietoti paziņojumi pa kuriem tel. Nr. Var ar viniem sazināties, bet sorry-neviens klausuli necel, ignors!

G

BondsBonds 18.03.2020

Kur problēma. Ej pērc un berz. Tavā vietā BEZ MAKSAS neviens neko nedarīs. Valsts, kā arī tava kāpņu telpa sākas ar tevi.

G Gunita 19.03.2020

Ne taja laucina iebrauci ! Seit visi iedzivotaji ,apsaimniekotajam maksa ,ka pienakas un ari par so pakalpojumu.Taka nolaidies no makoniem un nefilioze,ja neko nezini.

BondsBonds 19.03.2020

Kur tas rakstīts?

V vitols 19.03.2020

Maināt ar steigu apsaimniekotāju pret citu.