Rīgas pašvaldības SIA "Avota nami" - ūdensapgāde un kanalizācija

Man jau ir pieriebies tas idiotiskais maksājums, ko namu pārvalde "Avota nami" uzgrūž jau otro gadu---kautkāda maksa par mistisko ūdens patēriņa starpību. Aizeju uz grāmatvedību un tur kautkāda briļļu čuska mani pasūta, ka viņa par to neatbild, bet tikai aprēķina, lai ejot uz tehnisko daļu.. Nu tur vispār, murgs kautkāds... direktoriene, pensionāre-marazmātiķē, vispār bļauj, ka paši iedzīvotāji zog un tagad vel namu poārvalde vaainīga. Ja kas nepatīk, lai paši pārņem māju apsaimniekošanā. Tad, lai viņi meklē, kas zog... es godīgi katru mēnesi savus padsmit kubus ūdens patērēju un par tik arī gribu samaksāt.

K Kristīne 21.04.2008

Nu jau piekritīšu Aigara sašutumam.Neesmu jau es arī apmierināta ar" Avota nami" pakalpojumiem:
1. Atkritumu konteineri tiek pēc un pirms izvešanas novietoti pie logiem(ziemā vēl nekas, bet vasarā pilna istaba ar mušām un protams aromāts ir šausmīgs)
2.Kāpņu telpas paviši tiek koptas, kaut gan par apsaimniekošanu maksu pacēla no 15 LVL, Tagad maks.22 LVL
3. Par apkuri arī nav skaidrības, maks. šausmīgās naudiņas, bet nu neteikšu ka apkure ir bijusi par šādu summu.
Esmu tiesīga tagad izkratīt sirdi, jo nekad neesam par komunālajiem maksājumiem bijuši parādā.Esam apzinīgi un laicīgi maksājuši. Bet nu apsaimniekošana ir šausmīga un tantesstrādājošās tur arī ir nelaipnas .Uzdodot konkrētu jautājumu, konkrētu atbildi nekad nesaņemšu.Ejiet skaidrojieties un tad nu ir vesels saraksts, kur ir )

M Minesota 21.04.2008

Aigaram:
1.Iedzīvotāji nepareizi nodod skaitītāju rādijumus dzīvoklī:
-iesniedz namu pārvaldē tik, par cik var samaksāt.
-vai neskatās vispār skaitītāju, bet raksta kautko uz "dullo"
- iedomājās, ka patērē tikai 1 kb/m mēnesī un tik raksta, kautgan tērē vairāk.
2.Zog ūdeni: liek visādus magnētus; pilina spainī ūdeni( tad skaitītājs negriežās)
3.Ja ir slikts ūdens spiediens, tad dzīvokļa skaitītājs vispār negriežās, kautgan ūdens maza strūklaka tek, bet mājas skaitītāju tas iespaido.
4.Firmas, kas liek dzīvokļos skaitītājus rīkojās negodīgi:
-par Ls 5 meistars aktā pieraksta vairākus simtus kubus.
- man personiski meistars stāstīja kā var zagt ūdeni un skaitītājs negriezīsies.
5.ūdens skaitītāju rādijumi netiek nolasīti vienlaicīgi.(mājā un dzzīvokļos)
Ja mājas ūdenskaitītājs ir salūzis, tad Rīgas ūdenim uz to nospļauties. A namu pārvaldē tāds sajūta, ka TIKAIi jārisina ""Rīgas ūdens"" problēmas...citam, pat gandrīz laika nav.

Kristīne: par atkritumu konteineriem pasakiet sētniekam, lai neliek zem Jūsu logiem. Un apsaimniekošanas maksā neietilpst tikai kāpņu tīrīšana... tajāa ietilps ūdenssistēmas apkope, siltumtīklu apkope, mājas remontdarbi..un daudzkas cits. Jums ir tiesības pieprasīt ni namu pārvaldes, kur tiek izlietota apsaimnieko;sanas nauda. Un no 01.08.2008. vizdrīzāk, ka katrai mājai būs savādāka apsaimniekošanas maksa, izejot no tā cik un kādi remontdarbi mājai vajadzīgi.
Par lielo siltumenerģijas maksu namu pārvaldes nav vainīgas, jo rēķinu piestāda "Rīgas siltums" un ja kādreiz siltumskaitītājus noņēma namu pāarvaldes pārstāvis un "Rīgas ssiltuma" darbinieks, tad RS to tagad dara vienu un namu pāarvaldei nav zināms, kad rāditāji tika noņemti un cik.
A strādājošās tantes ir dusmīgas, tāpēc, ka tur darbinieki tiek uzskatīti par suņiem, (vismaz apkalpojošais personāls) pofig, ... ir-nav pieņemšana, tik sperās kabinetā...itkā mēs tikai sēžām un gaidam, kad kāds atnāks, ...mums jāstrādā arī ir... Vel nav atvēruši durvis, kad jau bļau..un nepamototi tiekam apvainotas. Jānoklausās viss par valdību, par kaimiņiem, un vel par kautko, kas mūs neinteresē. Daudzi vispār nāk uz NP, kā uz darbu, kamēr neapstaigā visus kabinetus un neizbļaustās, tikmēr prom neiet.

A aiga 28.05.2008

Minesota:Nepiekrītu, lai kādus rādījumus cilvēki parādītu, viņiem šī starpība būs jāpiemaksā gada beigās, kad namu pārvalde pārbauda skaitītājus.Ja aizdomas, ka zog, lai taisa reidus un pārbauda, citiem nav jācieš, ja nevar paši izkontrolēt, par to arī viņiem maksā apsaimn.maksu.KAPēC TAD VISPāR VAJADZīGI SKAITīTāJI, NESAPROTU??????!!!

I Inga 16.10.2008

Piekritu Aigas teiktajam, kapec man butu jamaksa vispar par citiem cilvekiem, kaut kadas udens korekcijas, pat Tautas Balss raidijuma bija teikts, ka namu parvaldes nelegali iekase naudu, bet neviens ar to necinas visi ka mulkisi maksa udens korekcijas.
Kapec tad tiktiesam ir vajadzigi udens skaititaji???

L Lotars 10.03.2009

Lai dzivo PIRTIS!

D darbonis 06.11.2010

Mūsu mājai arī ir bēdīga pieredze ar AVOTA NAMI, RP SIA
Septembrī pirmajā stāvā vienam dzīvoklim ielūza grīda, bija sapuvušas sijas. Atnāca divi rabaķagas no namu pārvaldes, atveda jaunas pārsedzes un divās dienās problēmu novērsa. It kā viss skaisti un forši. Tikai nepatīkamais pārsteigums radās, kad saņēmām nākošā mēneša rēķinu, kur zem rēķina bija šāds paziņojums:

RP SIA "Avota nami" paziņo, ka 2010.gada septembrī mājā Nr.8. tika veikts avārijas pagraba pārseguma pārbūve. Darba izmaksas 4452.06 Ls (ar PVN).

Zem paziņojuma nebija nekādas norādes par informāciju, kur var saņemt veikto darbu izmaksas un kas īsti ir remontēts!

Man kā normālam cilvēkam rodas viens jautājums: "Vai tas ir joks, vai vnk mani tur par idiotu, kuram var pateikt, tas maksāja tik un tik!
Katram ciparam ir jābūt pamatotam ar neatkarīgu expertu slēdzienu, (vismaz 3 dažādas firmas, kuri veic tāmes sastādīšanu). Taču namu pārvalde pati izdomā šeit smuki iedzīvotājus padarīt par muļkiem un parādniekiem, pasakot, redz, mēs sataisījām un tas tagad maksās 44452, 06 Ls.

Es varu galvu likt ķīlā, ja remontā būtū jāiegulda šāda summa, jebkurš normāls apsaimniekotājs sasauktu mājas sapulci un vispirms informētu par avārijas nopietnību. Mani šī lieta vienkārši šokē! Drīzumā vērsīsiem ar iesniegumu kontrolējošajās iestādēs, lai veic izmeklēšanu šajā lietā!

M manastiesibas.lv 14.08.2011

*Latvijas Republikas SATVERSME.*

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. *Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.*

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas *bez jebkādas diskriminācijas*.
...
utt.

Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas “zināt savas tiesības”:

Manastiesibas.lv » Forums » *Dzīvokļa tiesības*:

Interneta portāls *MANASTIESIBAS.LV* - tā ir arī Tava iespēja zināt savas LIKUMĪGĀS tiesības.