Rīgas pašvaldības policija - Pienākumu Nepildīšana

01.01.2020 14: 26 uz adresi - Maskavas Ielā 357 ieradās ekipāža nr. 417 pēc izsaukuma, kur persona sabiedriskā vietā lietoja alkoholisko dzērienu mazu bērnu klātbūtnē apdraudot apkārtējo cilvēku un īpašumu drošību (lapk 171. Pants.) . Pašvaldības policijas ekipāžas darbinieki piebrauca pie pārkāpēja, neizkāpa no mašīnas, paskatījās uz personu un atļāva doties prom - pilnīga bezdarbība, kāda jēga sabiedrībai no šādiem policijas darbiniekiem.?

05.01.2020

Работяга 05.01.2020

vara pieder tautai ne biznesmeniem, ne policijai bet tautai.. policijas darbinieki kuri aiztur cilvekus aiztur valsti, policists kurs satur cilveki rokas dzelzos tur rokas valsti! aizturot tautu policija pievers sevi un savus kolegus bistamiba, jo aizturot cilveku policija atnem varu no tautas un atdot to biznesmeniem kuri dod policijai darbu! tatad cilveki kuri strada policija nenojaus ka cik daudz viniem parkapeji iecirkni tik daudz viniem darba, kad parkapeju ir kritisks limena tad darbadevejs nomet tik daudz darba ar ko policija nevar tikt gala.. tad sanaks ka policija ir strupcela ka pasiem nevares tikt gala, jo ja policija 10 kalpoja tautai un visus 10 gadus taisija sudus nenojausot ka paliks vieni policijas terpa bez valsts atbalsta..

L LV-sudzibas 06.01.2020

Ты грибов объелся?

Работяга 05.01.2020

policija kur izpalidz tautai dara tieso savu darbu, jo aizturot cilvekus vini zud valsts uzticibu.. policijai kura aiztur cilvekus ir izvele sanemt premiju no darbadeveja un pazaudet valsts uzticibu, vai nesanemt premiju un kalpot latvijai.
Kalpot vai Stradat...
No sa visa varu izdarit secibu ka jus esat kartejais biznesmens kurs uzskata ka policija savu algu vel nav nostradajis! velu ka policija jus nosaus kad reiz uzskatot jus par pedofilu!

Pacco_al 05.01.2020

Tavuprāt vajadzēja nošaut, jeb aizvest aiz stūra, lai bērni neskatās? Paskaidro lūdzu sīkāk, kā alkohola lietošana apdraudēja īpašumu? Bez tam, ja cilvēks neizrādīja agresiju pret apkārtējiem, tad tikai tāpēc, ka viņš lietoja alkoholu automātiski neapdraud apkārtējos.
Bērniem savukārt vajag skaidrot, ne vis censties visu novākt no bērnu acīm, kā tikai omes laikos, lai tikai kaut ko sliktu neredz un pēc tam tāds bērns skolā nonāk kā uz cita planēts, kur klases biedri ātri aizpilda tukšumus viņa apziņā, tikai ne vienmēr ar to labāko un pareizāko informāciju.

RAMONA👀 05.01.2020

Ja cilvēki sēž adekvāti, pudeles nekur nemana, tad kāds iemesls ir viņiem piekasīties? Policija jau ar saņem nepamatotus izsaukumus, varbūt pieļāva, ka tas ir kārtējais tāds...visiem uz ielas ar neprasīsi, lai pūš trubā, atkal būs pārmetumi policijas virzienā!

L Linda_J 06.01.2020

Man nepatīk alkohola lietotāji. Bet ja tie neapdraud citus,, tad policijai nav ko darīt.

J Jānis Stacevičs 03.09.2020

Ja jūs tā uzskatāt, tad Jums noteikti patīk alkohola lietotāji sabiedriskā vietā, patīk pārkāpt LR likumdošanu, patīk vienaldzīgi izturēties un noteikti Jūs apmierina noziedzības līmenis, kas tieši korelē ar atkarību izraisošām vielām un Jums nav nekādu pretenziju, ka Jūau bērni redz piemēru, ka lietot un pārkāpt likumu tas ir normāli. Malači, Jūsu sabiedrības attieksme ir skaidri redzama. Kaunēties vajadzētu. Ja kāds no Jums ir pret manis teikto, tad droši varam tikties un kopā vērsties Iekšējā drošības dienestā, kas to uzrauga, lai Jums izskaidro LR likumdošanu, morāles un ētikas normas.

J Jānis Stacevičs 03.09.2020

Kā arī vēršu Jūsu uzmanību, ka klaja LR valsts simbolu noniecināša un apgānīšana ir paredzēta atbildība normatīvos aktos noteiktajā kārtībā, tākā tas nesen notika ar Neidu(youtube zvaigzni). Ja jums nepatīk mana Valsts, latviešu valoda, LV Republikas likumdošana, Saeima, LV Republikas karogs un LV simboli, tad Jums vajadzētu kaunēties, jo es cienu savu valsti, bet tos, kas neciena manu valsti es necienu. Tādus ir jāsoda likuma kārtībā, kas klaji un publiski propogandē policijas bezdarbību un iestājas par likumpārkāpējiem.