www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Iedzivotāju sūdzību ignorēšana

Rīgas pašvaldības policija - Iedzivotāju sūdzību ignorēšana

Rīgas pašvaldības policija nereaģē uz iedzīvotāju sūdzībām par trokšņošanu nakts laikā. Rajonā kurā es dzīvoju atrodās dārgi restorāni, kuri nakts laikā apkalpo klientus un rīko skaļus pasākumus. Līdz 5 iem no rīta nav iespējams gulēt. Uz manu zvanu, par to, ka nakts laikā nav iespējams gulēt, jo troksnis ir dzirdams uz ielas un dzīvoklī, viņi norāda, ka objektā ir bijuši un neko nav dzirdējuši. Nu nepatīkami bija dzirdēt tādus melus.

Atbilde no Rīgas pašvaldības policija Pārstāvja atbilde 06.03.2018

Labdien!
Vai varat minēt detalizētāku informāciju par šo gadījumu?

donna b 04.03.2018

LOL. Parasti visi dargie restorani centraa sledzas ap plkst 23.00-24.00 un muzika reti kad vispar spele tikai ka fons. Pasaki kur ir tas tavs rajons ar kabakiem, kur lidz ritam tuse. Nav ari brinums, ka neko tur nevar izdarit neviens vai ari ka policijai ir samaksats.

Оккупант 04.03.2018

возможно музыка перекрывает вопли бомжей. не думаю что вопли бомжей мелодичней

Оккупант 04.03.2018

можно подумать, что Бишумуйжа и улица с дорогими ресторанами ИДЕНТИЧНЫ

Оккупант 05.03.2018

" Rajonā kurā es dzīvoju atrodās dārgi restorāni"

donna b 06.03.2018

Мне понравилась типа реакция полиции. Ни куда писать, ни кому, ни подписи...ничего! Типа через портал будут решать проблему?

R reginaaa 18.03.2018

Sorry , slikti pārzini Rīgu vai arī nēesi izmantojusi šos plašos restorānu pakalpojumus. Tad , kad pirmo reizi rakstīju sūdzību - arī es tā iedomājos - ka samaksāja policistam. Bet tā nav - policijai vnk "rokas par īsu". (skat. zemāk manu skaidrojumu) Izpētot , kas ir restorāna īpašnieks un kādi ir viņa parādi - tad viņam viss ir "pie kājas" - galvenais ir glābt biznesu! Godīgi sakot - tas ir murgs! Regulāri negulētas naktis , pēc kurām jāstrādā ar pilnu atdevi! Šīs nedēļas svaigākie notikumi , kuri atkārtojās regulāri . Ceturdien - gulēt varēja no 4 naktī , piektdien - 4 naktī , sestdien - šodien - tagad plkst 3.39 - restorāns beidz strādāt - 5 no rīta. Ceru , ka mani izmisuma pilnie komentāri liks aizdomāties katram - kurš izvēlēsies sev jaunu dzīves vietu.

Ventilators 07.03.2018

cik zinu, viņiem arī mēraparāts jāizmanto, lai ietekmētu to ballītes vietu. Ja mēraparāts jūsu lokācijā neuzrāda pārmērību, viņi nevar neko izdarīt. Ir pārbaudīts vairāk kārtīgi. Neprotot mērīt "basus", aizrādīt tadžistikāniešiem, ka nevar kā lopi dzīvot, nevar. Vienīgais, ko varēja, par izsmēķiem šamos norāt, jo pelnu trauks Rīgā ik pēc kilemtra atrodas.

R reginaaa 18.03.2018

Noskaidroju - Nav viņiem tiesības mēraparātus lietot. Manā gadījumā - mūzika skan pa visu ielu , tur pat aparātus nevajag , lai būtu skaidrs , ka "nu ir par traku".

R reginaaa 18.03.2018

Komentētājiem un Rīgas iedzīvotājiem .

1. Policija pieprasa detalizētāku informāciju , kaut gan paši ir bezspēcīgi ieviest kārtību. - skat. augstāk ziņojumu (interesi) par ziņojumu.
JO - pēc likuma , viņi var VIENIIGI UN TIKAI aizrādīt uz ko sareibis īpašnieks vai menedžeris vienkārši nereaģē!
2. Izvēlaties UZMANĪGI savu dzīvesvietu - pēc manas pieredzes , AR MŪSU VALSTĪ izdotu likumu ir dota priekšroka dzērājiem un nevis iedzīvotājiem , kuri pa dienu strādā un pa nakti vēlās atpūsties .