www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Atrašanās alkohola reibumā sabiedriskā vietā

Pašvaldības Policija - Atrašanās alkohola reibumā sabiedriskā vietā

Man te vienreiz Rīgas centrālstacijā gadījās nedaudz sakašķēties ar vienu no veikala pārdevējiem un pie mums pienāca klāt pašvaldības policisti. Tā kā man šajā konfliktā bija taisnība un šiem nebija nekādu argumentu, tad viņi, juzdami no manis alus smaku, pajautāja, vai es gadījumā neesmu dzēris. Pateicu, ka esmu(biju izdzēris sešus Piebalgas aliņus). Tad viņi pateica, ka lai es labāk te neceļot brēku par niekiem, savādāk viņi mani apcietināšot "par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā". Bet vienīgais, kas liecināja par manu alkohola "reibumu" bija smaka, jo šāds alkohola daudzums man neizsauc grīļošanos vai neskaidru runu.
Bet tad man rodas tāds jautājums - vai tad patiešām mūsu valstī cilvēku var apcietināt tikai par to, ka viņš ir iedzēris??!! Okei - es neko nesaku, ja cilvēks ir piedzēries, streipuļo un neskaidri runā, bet nu nevar taču cilvēkam piesieties par to, ka viņš ir izdzēris pāris aliņus! Tā jau ir personas brīvības ierobežošana..

P

. ....kl 27.05.2009

Vo, vo, izdzēri sešus aliņus un jau sāc kašķēties ar pārdevēju...

K Katrina 27.05.2009

Pasvaldibas policijai vispar nav kauna.Nezin par ko grabt naudu.Piesienas nepar ko.Ir tacu ielu, telpu kafejnicu kur cilveki atpusas relaksejas un iedzer.Ta valsti ir nodibinats.Tatad pec iedzersanas lai cilveks lido uz majam.Bet es negribu.Es gribu pastaigaties un kapec tiek parkaptas manas cilvektiesibas brivai parvietosanai pa ielam, kapec, un kas parkapj, policija.Vina roka roku mazga.Vini ir glevi un nesavaldigi, slepjas aiz formas.Reti kurs ir ar mierigu nosvertu psihi un izprot likumus.Ari, ja sudzas, netiek veiktas patiesas konfrontacijas, liecinieki netiek nemti vera.Interesanti cik liecinieku vajag, lai varetu pieradit policistu vainu, cik, atbildiet glevuli.Pasvaldibas policija vispar nav vajadziga, jo tur strada policisti ar vidusskolas diplomu.Bet piedodiet, kas tas ir musu laika.Vinai uzticeties nevar ka ari nevar meklet palidzibu.Tas ir tapat ka ar suniem, viens saimnieks saka, fas, un viss notiek.Nozelojami.Cilveki neklusejiet rakstiet, iesim uz Domi.Tada policija mums nav vajadziga.

U Uģis riktigais 27.05.2009

Un trubinā pūst nelika?

U uh 28.05.2009

:D...iesim uz Domi, neklusēsim!...Tik iedzersim 6 aliņus un tad toč iesim!:D

P papa 29.05.2009

Nesaprotu, kāds prikols te mētāties ar stulbām replikām.

Atbildiet pēc būtības - vai tiešām mūsu valstī cilvēku var aizturēt tikai par to, ka viņa asinīs ir alkohols?
Šeit nerunāju par pārpāli un rāpošanu pa zemi, bet gan par mērenas pakāpes apreibumu.

A Aleksandrs 29.05.2009

Nezinu ka ir Riga, bet Rezekne pasvaldibas kartibnieki it tiri tizleni un idioti.Ja izmeta par parkapumiem un nestradasanu no apsardzes vai cita darba, dome njem visus pec kartas.A sie tirlini savus neaiztiek, ir privilegeto karta, kuru auto var atrasties zem zimem, bet muni pabrauc garam neko neredzot.Busins pilns, viens ar fotoaparatu, otrs ar linealu rokas, tresais ar "plaksteriem", nu vel soferis, kas sturee.Un ta visu dienu sie dedzina degvielu braukajot apkart.Protams, darba laika paspej kartot savas lietas, izvizina radus un draugelus, kur vajag.

J Juris 29.05.2009

100 % piekrītu Katrīnai, jo es pats daudzus pazīstu gļēvuļus, kuri slēpjas aiz šīs formas. Piemēram, viens ļoti drosmīgs pašvaldības "policists", savās mājās bieži sit bērnu un mājas dzīvniekus, kad ir slikts noskaņojums.
Muns tādi policisti nav vajadzīgi!

P pufa 29.05.2009

Dzērājam dzērāja taisnība.

J Juris 29.05.2009

Kāpēc uzreiz dzērāji? Es esmu skaidrā jau mēnesi.

P Policija 29.05.2009

Stāt! Jūs esat arestēti visi.

P papa 31.05.2009

Neviens nejēdz normāli atbildēt.
Lohi!

M Mika 22.07.2009

Kāda valsts, tādi muni.

š šeherezade 22.07.2009

A man atkal interesē, par ko sakašķējies ar pārdevēju???

G Ginta 22.07.2009

Muļķim vara-kur vēl trakāk.Un stipri atpalikuši atīstībā ir liela daļa no policistiem.Šī varas apziņa...nu to jau vajag tādam pussmadzeņu radījumam.Un ja vēl paši būtu tīri savās darbībās un dvēselē. Cilvēcīgu pieeju jautājumam-tas ir par daudz prasīts, to viņi nevar saprast.Bet no bieziem džipiem-no tiem viņiem ir bail.Gļēvuļu organizācija.

P Papa 22.07.2009

Es sakašķējos ar pārdevēju dēļ tā, ka viņa uz manīm visu laiku blisinājās ar savu gudro skatienu, man tas nepatīk.

P Papa 25.07.2009

Lūk tā!

а Александр 25.07.2009

если не ошибаюсь, нельзя находится в общественном месте в оскорбляющим других граждан виде... как-то так было написано...
и тут очень тонкая грань - 6 бутылок это минимум 1, 8 литра пива (если по 0, 3) или 3 литра (если по 0, 5). уже более чем достаточная доза.
вам может казаться, что вы нормальный, а на самом деле нет... и вы никогда не докажете, что были нормальным и адекватно воспринимали ситуацию. будет протокол с промилле, и всё...

G Gopnik 06.10.2009

Nevajag pat promiles! Vnk Lapk 171.p.1.d. un viss. Ja lecas, tad nepakļaušanās! I nav ko tur daudz runāt kas ko kāpēc! Vnk pārāk daudz to juristu ar nepabeigto mūsu valstī!

A Aleksa 04.07.2012

а у меня такая сетуатция! После бара в старой Риге мы с подругой шли к такси к лаймовским часам! Нам дорогу перегородил полицейский бус, полицейские попросили проехать с ними в участок, на наш вопрос...на каком основании? неполучили внятного ответа! в участке на Матиса нам сделали тест у меня покозало 0.7пром. у подруги 4.0пром. после 6 часов в участке меня отпустили а подругу задержали на 12часов. через время пришёл штраф мне на 11лат подруге на 10лат. не оплотив во время мне пришло письмо от судебного исполнителя на 140.59ls полный беспридел!

M miskapiska 20.07.2015

у меня покозало 0.7пром. у подруги 4.0пром.
---------------------------------------------------------------------
норм так разница :D