www.sudzibas.lv Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola Māris Spriņģis-Nožēlojams fizikas skolotājs

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Māris Spriņģis-Nožēlojams fizikas skolotājs

Runa ir par fizikas skolotāju šajā skolā - Māri Sprinģi
fizika vispar ir tādā līmenī, kā nekur citur. Fizikas skolotājs m. Spriņģis, stundās runā par politiku, ekonomiku, savu dzīvi ar sievu. Cik Latvija nabadzīga, korumpēta.. Runā par savu personīgo dzīvi, cik gudrs esot, ka 6. Klasē jau visu zinājis nekur nav bijis 4nieks, tikai 5nieki (tajos laikos 10 vietā) . Stāsta, cik mums nožēlojamas dzīves, ka neko nezinam, cik stulbi esam. Nu varbūt ja viņš mums mācitu normāli varbūt kautko saprastu. Mūsdienās bērni neesot "pietiekami sisti". Viņš ir pateicīgs, ka viņi bernība Sita, un skolotāji bija stingri. Saka, ka mums nav Nākotnes, tehnikumā pat netiksim. Draud pa maija darbu, pats neko nedara. Acīmredzami komunistiskās ideoloģijas piekritējs, stāstot cik viss tajos laikos bija labi, pa brīvu. Draud skolēniem lai nošaujas, ja nezin šo tēmu uz 100%, 99% nav pietiekami. Atbalsta vardarbību. Ja kāds kautko nesaprot, kļūst agresīvs, mētājas ar rokām, ar lineālu.
Pats stāsta, ka ir strādājis vairākās skolās, kas ir aizdomīgi.
Manuprāt skola speciāli neiet uz viņa stundām vērot, jo negrib dzirdēt rūgto patiesību, ka skolotājs ko tik ilgi meklēja ir briesmīgs. Jaatzīst, ka iepriekšējā fizikas skolotāja, kaut arī ar problēmām, bija labāka. Un es neesmu vienīgais kas tā uzskata.
Pat ja skolas vadība vērotu, nekas nemainītos, jo viņš uzvestos savadāk! Šim pensionāram nav jāatrodas skolā bet trako namā, kur var stāstīt par savu mīļo sociāldemokrātiju, kariņa - levita režīmu un savu dzīvi!

W

P Patiess Fakts 12.12.2022

Pedagogs tā ir diagnoze, ja nezinājāt, vēl pietam ar vieglas uzvedības pazīmēm.

Ko nu stāsti - gan jau uzjautrinaties ar šiem stāstiem un priecājieties, ka nav jāmācas.