RNP - Attieksme

RNP attieksme pret darbiniekiem ir cietsirdīga, ļauna. Algas samazina. Valde sastāv no neadekvātiem cilvēkiem ar zināmām bērnības traumām un uzmanības trūkuma sindromu. Uzņēmumu izveidoja, apvienojot namu pārvaldes, lai samazinātu administratīvo aparātu Rezultāts administrācijā 80 cilvēku vietā strādā 462 cilvēki. Neviens nesaprot, arī viņi paši ne, ar ko īsti nodarbojās desmitiem nodaļu. Valdi veido Nila Ušakova partijas kolēģis Petrovs ar savu domu biedru Aņisimovu. Augstākapmaksātajos amatos sēž loģiski, ka viņiem nepieciešamie cilvēki un radinieki. Klātpienākušais valdes loceklis Sandris Bergmanis maz ko saprot no namu apsaimniekošanas, taču savus cilvēkus administrācijā jau ir pieņēmis. Darbiniekiem ar darba stāžu un atbilstošu praksi tiek radīti neiespējami darba noteikumi, apjomi pārspēj visus iespējamos apjomus, bet sūdzēties bail, jo izmet ārā pāris stundu laikā.Darba likumi tiek pārkāpti ik uz soļa, ar varu un melīgumu gadījumā, nedodieties uz šo iestādi, jo arī mirstības un saslimšanas gadījumi uz nervu pamata ir pavairojušies. Ar sūdzībām vairs nav kur griezties, jo ..... roka roku mazgā. Un... kā jau zināms arī Valsts kontrole neko nepanāca.

P

A Aigarins 06.06.2016

Vini nodarbojas ar maksligu rekinu pieaudzesanu..cilvekiem ar veselibas problemam,un vientuljajiem pensionariem..liek maksat par reali nesniegtiem pakalpojumiem...ceriba reketet so personu dzivoklu ipasumus.Paldies dievam savas gaitas sai valsti esmu beidzis,kur nirgajas un ganas par cilvekiem!Varetu vel so to piebilst,par sis kompanijas darba metodem,ka ari par to ka tie izturas pret klientiem..BET NU LABI..

A A666 28.04.2017

Gan jau nāks viss pašiem atpakal.Par negodīgu sanemtu naudu labumā NEKAS .Negativa energija,slimības energija ,nerunājot par vizuālo.Pat morga un kapos labāka energija.Protams rēkini nepareizi ,liguma punkti nepildīti ,attieksme .vienkāši neprofesionāla ,nepieklājiga un atbaidoša.Jātiek prom no īpašuma ko izsamnieko atvainojiet nevaru pateikt apsaimnieko.Jo nav darba fati redzami.