www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Sētnieks gadiem nepilda savus pienākumus kvalitatīvi

Rīgas namu pārvaldnieks - Sētnieks gadiem nepilda savus pienākumus kvalitatīvi

Tapešu ielas 25 nama sētniece gadiem nepilda savus tiesšos pienākumus kvalitatīvi. Esam sūdzējušies regulāri gan telefoniski, gad tiekoties ar RNP pārstāvi, taču uzlabojumu nav. Sētniece neveic kāpņutelpu uzkopšanu (pat sauso uzkopšanu neveic, kur nu vēl mitro uzkopšanu, kuru pēc Rīgas domes saistošajiem noteikumiem jāveic vismaz reizi nedēļā.) sētniece reizi nedēļā apiet ap māju un tad sēž un pīpē mājas galā. Slota vai lupata rokās nav redzēta. Lūgums nomainīt sētnieku, jo higiēna kāpņutelpās jāuztur pašiem iedzīvotājiem. Tad par ko mēs maksājam apsaimniekošanas maksu? Netiek arī slaucīta ietve ap māju. Arguments, ka sētniecei ir liela apsaimniekošanas teritorija nestrādā, jo zāli pļauj citi.

27.07.2020

D

Vagons Komā 27.07.2020

Pardodiet man vienistabad dzivokli par paris stukam un uznemos but setnieks. Man patik izdarit paris stundas darbu un tad uz juru ar smuku vilcienu

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 28.07.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Informēsim kolēģus par šo situāciju, lai šis objekts tiktu iekļauts pārbaužu maršrutā un nepilnības fiksētas, lai pieņemtu atbilstošus mērus.
Dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja arī lemt par uzkopšanu saviem spēkiem, kas samazina apsaimniekošanas izmaksas.

B Baiba Jansone 10.08.2020

Sētniece izmazgā reizi mēnesī visas 6 kāpņutelpas. Esmu to redzējusi, esmu šī nama iemītniece, man ir kustības traucējumi, visu labi redzu, pat savulaik Mairis Briedis ir viņai prasījis izmazgāt papildus, ko viņa ir arī darījusi. Daces vārdiem nav seguma, jo kāpņutelpa kļūst netīra jau pēc divām dienām, kad tā tiek uzkopta. Pārāk daudz cūkmenu. Vai Dace 24/7 ir mājās un fiksē, kad tiek vienu reizi mēnesī izmazgāts? 100% - nē! Vai sētniecei būtu biežāk jāmazgā, jāuzkopj - nē nav! Ja vasarā ir mazāk darba, tad rudenī un ziemā to ir 3 reizes vairāk. Vienreiz sētnieci nomainīja kautkāds puisis no Bolderājas, viņš ieslēdza mašīna mūziku, gulēja un nedarīja neko. Man pa 4 stāva logu viss labi redzams.Dacei acīmredzot rokas darba bīstas, pati nezin kas ir darbiņš, jauns skuķis, vecmeita vai kautkas līdzīgs. Labāk būtu pasūdzējusies par slikto segumu pie mājas, tur betona armatūras lien ārā! Tīrot ziemā šādu asfaltu un betonu ik pa 1 metru lāpsta atduras pret šķērsli un lāpstas kāts ieduras sānos. Rudenī šeit ir visvairak lapu, tātad daudz darba, jo neatradīsi daudz koku un veselu aleju pie kāda cita nama pārdaugavā tik daudz kā šeit.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 11.08.2020

Paldies Jums par papildus informāciju!

D Dace Dlohi 11.08.2020

Pēc Baibas emocionālā un aizskarošā komentāra redzams, ka visticamāk ir sētniecei pietuvināta persona.
Mana sūdzība atšķirībā no Baibas komentāra ir par veikto darbu, nevis par personību.
Rokas man darba nebīstas, tieši tādēļ arī pēdējos mēnešos tīriju kāpņutelpu, par ko algu saņem sētniece. To, ka kāpņutelpa netiek tīrīta var redzēt nesēžot pie loga visu dienu. Pietiek ar vienkāršu putekļu vai smilšu čupiņu novērojumu, kas nemainās un nemainās. Kaimiņi ir solīdi cilvēki, vismaz mūsu kāpņutelpā cūkas nedzīvo. Tie ir elementāri netīrumi, kas ar kājām tiek ienesti kāpņutelpā.

Atgādināšu Ministru kabineta noteikumus Nr.906 Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumi
Izdoti saskaņā ar Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma 6.panta piekto daļu III.14. Kāpņu telpā vismaz vienu reizi nedēļā veicama mitrā uzkopšana. Sliktos laikapstākļos (piemēram, palielināts nokrišņu daudzums) mitrā uzkopšana veicama biežāk dzīvojamās mājas pārvaldītāja noteiktajos termiņos.

Reizi nedēļā mitrā uzkopšana, nevis reizi divos mēnešos ar netīru slapju lupatu no augšas līdz lejai tos pašus netīrumus izberzēt. Ja nebūtu pieredze ar citiem sētniekiem, kas gods kam gods katru nedēļu izmazgā, domātu ka mūsu māja ir norma.

Jāsaka, ka kopš sūdzības uzrakstīšanas sētniece strādā varen aktīvi un apkopj gan teritoriju, gan ir apciemojusi kāpņutelpu. Paldies par to.