www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Rigas namu parvaldnieks

Rīgas namu pārvaldnieks - Rigas namu parvaldnieks

Rigas namu parvaldnieks atradis ka vasaras menesos papildinat savu maku. Pie musu majas salacas iela 17 tika piestiprinata zime, ka par majas dezenfikciju no musu majas, par pakalpojumu ir panemts 700 lati. Kad gajam intereseties kas ir veikts ka zurku ar katru dienu paliek vairak. ??? Tika iedots ervina šica telefona numurs. 26366272 sazvanijam. Teica lai neiesaistot televiziju, visu nokartosot. Setniecei esot atvesta zuku inde. Tas par 700 latiem. Mazmazmeita dabuja psihologisku traumu, iznesot gruzus. Dzimusi augusi anglija, domajam versties tiesa. Piederam pie iecirkna daugava. Nodala krasts. Par to naudu kapnu telpa remontu varetu uztaisit. Intrese cik namu parvaldnieks iekaseja par visu rigu??? Viena maja 700 ls. ??? Taka zurkas ir joprojam. , no dezinfekcijas nav ne smakas. Jagaida kartejais rekins. Viegls veids ka panemt no iedzivotajiem naudu. Kapnu telpas remonts ir redzams. Pievienojam bildes. Sadi izskatas dezinfekcija par 700 latiem.

ž žurku nāve. 29.07.2012

Man patik žurkas pirmā atelā. kaut ka jau ta ierednu armija ir jauztur. tagad atnaks sanitara inspekcija un uzliks sodu, par kuru ari jus maksasiet, visi grib est, ar stradasanu ta grutak.

N NL - 88 30.07.2012

Rakstiet uz veselības inspekciju! Rakstiet vēstuli katru reizi, kad ieraugiet žurku. Mums bija tāda pati situācija, rakstījām uz veselības inspekciju tad tikai RNP reāli pieķērās pie šīs problēmas.

Bet, kamēr būs šie atkrituma vadi tikmēr žurkas tur uzturēsies.

Iedzīvotājiem sodu neuzliks, sodu var uzlikt RNP tādēļ rakstiet inspekcijai.

RNP tagad rīkojas ļoti negodīgi, cilvēki maksā apsaimniekošanas maksu ap 0.30 santīmiem, bet tajā nekas neietilpst līdz ko nepieciešams kaut ko darīt prasa no iedzīvotājiem papildus samaksu un šīs cenas ir neadekvātas.

A Anonīmā 30.07.2012

Lūdza televīziju meiesaistīt?! Zvaniet uz Bez Tabu vai tautas balsi. Publiskojiet šo informāciju pēc iespējas vairāk. Rakstiet visus vārdus, uzvārdus, datumus, utt. Viņi baidās, ka šitā tiks izķengāti pa visurieni...

Minesota 01.08.2012

Nu tak kautkā ir janoraksta nozagtie Ls 250000.

A andrisberzins 03.01.2013

Ervinam Šicam patīk firmas, kas nodarbojās ar deratizāciju! Pēdējā laikā E.Šicam patīk, ka deratizācijas firma veic arī citus darbus un piegādā citus materiālus, galvenais ka firma laba!

A Anta Gulbe 16.06.2016

Vai šodien 16.jūnijā 2016. sakarā ar Saeimas pavasara sesijas noslēgumu ir jāizkar valsts karogs sēru noformējumā, kā tas ir Rīgā Baložu ielā?

O Olaf286 22.10.2016

Rīgas Namu Pārvaldnieks/ alga/ Daudz vakances - ^stabils atalgojums^ - stabils nozīme minimālo algu / par kadu es strādāju. Rīga, Čaka 42

A Aigars 29.03.2019
Apkure pilnā sparā, ārā +12

Kāpēc nevar samazināt apkures intensitāti, kad ārā ir pavasaris, ir +13 grādi, bet radiatori karsti?
Dzīvokļos ir tik karsti, ka dotais siltums jālaiž vējā, jātur vaļā logi!

N NilsAmeriks 24.07.2019
Šausmīgs serviss un attieksme.

Šausmīgs serviss un apkalpošana.
Rēķini tikai aug, bet par ko tiek maksāts nav skaidrs.

K karanastignet 25.02.2020
Где моя жалоба на домлуправление

Где моя жалоба про лиерайское домоуправление? Написанная сегодня днём. Написала сейчас клиенты про это же домоуправление другого человека. Опять нету. Вас наверно домоуправление не грабит?