www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Maksājam par pakalpojumiem, kurus nesaņemam

Rīgas namu pārvaldnieks - Maksājam par pakalpojumiem, kurus nesaņemam

Ilūkstes ielā 107, Rīgā, kāpņu telpas netiek uzkoptas. Labi, ja reizi pusgadā sētniece izslauka ar slotu. Augstāk par 1. stāvu kāpņu telpas netiek mazgātas jau aptuveni 15. gadus. Vai iedzīvotājiem, maksājot par nesaņemtajiem pakalpojumiem, pašiem ir jātīra kāpņu telpas? Tai pašā laikā ir jauki noskatīties, kā sētniece, tā vietā lai darītu savu darbu, atspiedusies uz slotas kāta trin mēli ar blakus esošo namu sētniekiem un kaimiņiem. Vai par to maksājam?

alergologs 20.04.2017

Rīgas Namu bezpārvaldei tas ir normāli. Mēs mājā arī maksājam no dzīvokļa 2-4 eur, par atkritumu konteineru, kura sētā nemaz nav :) Ok, būtu vēl blakus sētā, bet arī tur viņa nav.. Jāiet ir apkārt mājai, gar ielu, gandrīz kvartālu tālāk uz daudzstāveņu pagalmu, kur mums, redziet, esot pierakstīta miskaste. Tur atkal visi lūr un čīkst ''jums te ir jāmet? jūs maksājat?'' Baigi patīk vazāties ar savu musaru pa ielu, kur visi skatās :D
Atbilde no pārvaldnieka ir viena -jūsu sētā nevar miskastmašīna iebraukt...A kad vajadzēja nesankcionēti ar iedzīvotājiem vienu vecu koku izcirst, tad iebrauca gan lielais evakuators, gan traktoriņš pavisam mierīgi.

K karina 20.04.2017

Realjno, ja zhivu na Ilukstes 107, i mne ne ponjatno zachem nuzhni dveri s Kodom esli takoe osjusenie chto vse Bomzhi Purvciema prihodjat i ustraivajut tualet na kazhdom etazhe. Ti utrom k pochtovomu jasiku ne mozhesh podojti iz za luzhi. Da spasibo vi obnovili nam lift, no sdelajte tak chtob mozhno bilo po lesechnoj kletke projti.

R renee 21.04.2017

Par kāpņu telpas kopšanu arī esmu neizpratnē. Gadu nodzīvojot Lokomotīves ielā 64 ne reizi neesmu redzējusi, ka kāds kaut saslauka kāpņu telpu, kur nu vēl izmazgā. Nesaprotu, kāds ir apkopēja grafiks, par ko tad īsti tiek maksāts...

B b234 25.04.2017

Kāpņu telpu uzkpošana varbūt ir viena no redzamākajām RNP krāpšanas pozīcijām - bet apskatieties uz pārejām - siltummezglu uzkopšana un sazin vēl kas. Tikko kaut kas tur tiek darīts - tā tiek piestādīti atsevišķi rēķini, tikko kāda avārija ūdens vai siltummezglā - tā atkal atsevišķi rēķini. Tās gada mājas tāmes vienkārši tiek taisītas, lai Rīgā pie varas esošajai partijai būtu ko saviem ielikteņiem maksāt un otkatus atskaitīt, nekāda cita loģika zem tiem cipariem nav.

D dzeneta 25.10.2018

RNP pārkāpj spēķā esošās Civillikuma tiesību normas aprēkinot par nokavēto maksājuma termiņu līgumsodu par kura piemērošanu nav noslēgts savstarpējs pušu ligums, pie tam vēl aprēķina par maksajuma termiņa nokavēsanu nokavējuma procentus.Līgumsods soda naudas veids tiek atrunāts līgumā. Ja līgumā nav punkta par līgumsodu, tad to nevar piedzīt. Līgumsods tiek norobežots ar 10% no kopīgā pamatparāda summas. Prasības pieteikumā var prasīt arī likumiskus procentos par periodu no tiesas lēmuma pieņemšanas datuma līdz šī tiesas lēmuma galīgai izpildei Ja līgums nav parakstīts, tad apsaimniekotājam ir tiesības aprēķināt tikai tādu soda procentu, kā to nosaka Civillikuma 1765.p. Dubulta sodīšana ir tiesiskuma pārkāpums. Par pārmaksātam summam ir javeic pārrēķins, ko izskaidroja RD juristi un noteikts ar AT judikatūu. Bez tam .CL 1763.pants noska, ka procenti apstājas pamatparāda summas apmērā. Bet RNP tiesību normas, acīmredzot, nav saistošas un vājais juridiskais dienests iet amatpersonu pavadā.