Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšanās

Nedaudz esmu nesaprašanā... itkā šī 2020.g. ziema ir daudz daudz siltāka par 2018.g. un 2019.g. ziemas periodiem, bet Rīgas Namu Pārvaldnieka rēķini par siltumu 2020.g FEB. ir tādi paši kā par 2019.g.FEB. Kā tas var tā būt ? Varbūt RNP strādā cilvēki ar sliktām matemātikas zināšanām vai tīšām apzog taitu, lai atkal būtu Jaungada tusiņš par 75 000 EUR

Lūdzu, kā piemēru pievienoju rēķinus par FEBRUĀRI 2019.g. un tagad 2020.g. murgs!

27.02.2020

S siksparnis5 27.02.2020

Lūdzu, kā piemēru pievienoju rēķinus par FEBRUĀRI 2019.g. un tagad 2020.g. salidzinajumam..

Saivii 27.02.2020

Patieshaam. Kur tad ir pagaajushaa gada reekjins?

M Mego izmeklētājs 27.02.2020

Negribu aizstāvēt rnp bet vini neražo siltumu rnp ir starpnieks starp rīgas siltumu un jums.

BondsBonds 27.02.2020

Mēs nezinam! Prasi viņiem!

P Par rēiķinu 28.02.2020

Es arī salidzināju inereses pēc savus rēķinus. Dzivojam nelielā dzīvokli 28m2.Pagajušo gad rēķins bija pa februari 111,-eiro,bet šogad 135,-,sanāk ka par 24 eiro lielāks! Kā tā var būt?! Es saprotu,ka viss piek dārgāk,bet liekas,ka mums vnk.izaudzis dzīvoklis! Guļam ar atvertiem logiem,un sildam ielu

T TavsSencis 28.02.2020

Jāpiekrīt. Interesanti, ka siltās ziemas dēļ šogad kurina minimāli, bet rēķini tiešām tādi paši kā citus gadus.

A AnnaPanna 28.02.2020

Jau apkures sezonas sākumā tika brīdināts,ka tarifi par siltumu celsies.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 02.03.2020

Labdien! Vēršam uzmanību, ka AS "Rīgas siltums" tarifs no 2019. gada 1. augusta ir palielinājies. Lai mēs varētu pārbaudīt vai rēķinos nav ieviesušās kļūdas, kā arī skaidrot atsevišķas sadaļas, lūgums iesūtīt adresi un jautājumu privātā vēstulē vai uz epastu [email protected].