www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Krāpšana ,slikts serviss.

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana ,slikts serviss.

Tā nu lūk pienāca laiks mainīt dzīvoklī ūdens skaitītājus. Termiņš ūdens skaitītājiem beidzas vasaras vidū. Ja sanāca aizkavēties pieteikt maiņu līdz oktobrim. Par to, tika maksāts uz pusi vairāk par ūdens patēriņu 30 euro. Nu lūk pieteicu oktobra sākuma, lai nomaina skatītājus rīgas namu pārvaldnieks. Visu smuki sarunājam sadevām numurus kam zvanīt, kas būs uz vietas objekta lai nodrošinātu piekļuvi. Nedēļas laika zvanīs meistars. Zvans tā ar neatnāca līdz 1. Novembrim. Atnāca rēķins par 88 euro. Notērētu ūdeni. Tika zvanīts atkal, prasīts kādēļ nav nomainīts mests nost telefons, kārtējā plecu raustīšana nezinām kāpēc meistars nezvanīja. Ar vairāku tālruņa nomešanu izdevās sarunāt nomainīt skaitītājus uz 12 novembri. Jautāju vai tiks piemērots, par tām 12 dienām, papildus patēriņš, atbilde bija ņirgajoša, protams ka tiks!
Tā nu lūk, viss tā palika mēs esam pakalpojuma ņēmēji, maksātāji, par kuriem ņirgājas. Būtu laiks saņemties vairākuma un atteikties no Rīgas namu pārvaldes pakalpojumiem. Darbinieku profesionālas iemaņas tur ir nulle. Sēž tur tikai lai tautai paziņotu, ka ir parāds un iztrūkums.

01.11.2019

N Noboby 01.11.2019

Ja esi pieteicies pirms tam, tad arī nav jāmaksā par viņu dēļ kavēto patēriņu. Tā nav patērētāju vaina ja zina ir jau padota pirms laika

M Mego izmeklētājs 01.11.2019

Patērētajam rēkinā tiek noradits kad ir jānomaina skaitittājs rnp nāk preti un dod laiku 3 mēnešu laika to izdarit un vēl nevar? Viens zvans un man nākamā dienā bij klāt meistars 15 min un gatavs

1 11evita11 02.11.2019

Kad es nokavēju skaitītāju maiņu man 4 mēneši pēc kārtas rēķinā par ūdens patēriņu bija jāmaksā gandrīz 100 euro. Es katreiz zvaniju un prasiju- cik ilgi vēl mani sodīs ar šādiem rēķiniem. Kā beigās noskaidroju- par 4.mēnesi man nemaz nebija jāmaksā sods, skaitītāju nomainiju. Kad aizgāju uz namu pārvaldi un pateicu, ka te būtu labs sižets Bez Tabu, man pateica, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Noplēsa man lapas gabaliņu un vnk uzrakstija citu summu par komunāliem maksājumies.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.11.2019

Labdien! Mēs labprāt izskatītu sīkāk šo gadījumu, jo Jūsu aprakstītā situācija nav nedz saskaņā ar likumdošanu, nedz tehniski pie mums iespējama. Lūgums iesūtiet personīgajā ziņā mums detalizētāku informāciju, lai varam to izskatīt. Paldies!

1 11evita11 02.11.2019

Un nejau 100 eur par 4 mēnešiem kopā, bet katru mēnesi pie rēķina bija +100 eur vairāk par ūdeni.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.11.2019

Ūdens patēriņa skaitītāju īpašnieks nodrošina to verifikāciju atbilstoši 2007. gada 9. janvāra Ministru kabineta (MK) noteikumiem Nr. 40 “Noteikumi par valsts metroloģiskajai kontrolei pakļauto mērīšanas līdzekļu sarakstu”.
Ja trīs mēnešu laikā pēc verifikācijas beigu datuma dzīvokļa īpašnieks nav verificējis savus skaitītājus, dzīvokļa īpašniekam tiek piemērota mājas ūdens patēriņa starpība. To nosaka Ministru Kabineta noteikumi Nr. 1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu”.
SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” sniedz ūdens patēriņa skaitītāju verifikācijas pakalpojumus, taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu ir izveidojušās rindas, par ko klienti tiek brīdināti piesakot pakalpojumu.
Klientam ir iespēja brīvi izvēlēties jebkuru šāda pakalpojuma sniedzēju, kā arī SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” informē par ūdens patēriņa skaitītāju verifikācijas termiņa tuvošanos beigām, lai klientiem laicīgi ir iespējams tos verificēt.
Lai izvērtētu mūsu klientu apkalpošanu un to uzlabotu nākotnē, lūgums personīgā ziņojumā šeit iesūtīt adresi un telefona numuru no kura zvanījāt, lai mēs varētu pieprasīt konkrētās sarunas un izvērtēt klientu apkalpošanas kvalitāti.
Paldies Jums!

1 11evita11 04.11.2019

Vai no tā būs kāda jēga? Piem.šobrīd pagrabā pa pusmetru lielu caurumu kanalizācijas caurulē, līst sūdu strūklaka, pa zemi sūdi, tualetes papīrs un pilns ar tārpiem. Smird visa māja ka vēmiens nāk. Atbrauciet un paskataties. Remontniekus gaidu jau nedēļu. Katru dienu zvanu! Tik sola.

V Verners Izotovs 28.11.2019

Tieši tā ,tika pieteikta skaitītāju maņa. Zvanīs 5 dienu laika un nekā. Pēc tam meloja tālruni ja zvanīja un pacēla sieviete mistiski ne? Ja apkārt ir vīrieši. Un protams ,skaitītāju nomainīja ,bet pie rēķina uzlika 80 e atkal par 12 dienām ,tā ir ņirgāšanās. Es zvanīju ejat klausaties ierakstu 22313111

D Dom2 05.11.2019

Переходите в Hausmaster-Civinity, вообще в говне утоните. И всем будет пофигу.
Девиз Hausmaster-Civinity : "вонь, грязь, дерьмо"