Rīgas namu pārvaldnieks - Apsaimniekošana

Rīgas namu pārvaldnieks, Juglas iecirknis, notiek genocīds pret Vangažu 35 mājas iedzīvotājiem. Mēs tiekam apdalīti ar piemājas zemi nav kur novietot automašīnas, visa mūsu mājas zeme tika atdota Vangažu 37 mājai. Mājā regulāri nestrādā lifts, kaut gan pēc papīriem 2 gadus atpakaļ tas ir mainīts. Tāpat pirms diviem gadiem mājā tika izveidota ugunsdzēsības sistēma - kurai nebija pieslēgts ūdensvads. Pareizāk sakot pēc papīriem bija, bet reāli to pieslēgs tikai šoziem. Šā iecirkņa darbinieku ar iecirkņa vadītāju priekš galā valda pilnīga bezatbildība nekompetence un neprofesionālisms.

26.11.2019

G

Saivii 26.11.2019

Luudzu iegoogleejiet vaarda genociids noziimi, izlasiet un ejiet nokauneeties!

G Guntars79 26.11.2019

21.gadsimtā , tas ir genocīds

G Guntars79 26.11.2019

Labi nokaunējos. Bet lietas būtību tas nemaina- acīm redzot Juglas iecirknī notiek nelikumības

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 04.12.2019

Labdien! Nodevām informāciju kolēģiem, lai tiktu pārbaudīta situācija par ceļa zīmju izvietojumu, kas regulē automašīnu novietošanas kārtību.ir maldīga, pēc mūsu rīcībā esošajām ziņām, liftam pēdējos gadus tiek veikti plānotie remontdarbi, lai pakāpeniski to atjaunotu.

D Dom2 27.11.2019

Быстрее переходите в Hausmaster-Civinity, вообще в г. утоните. И всем будет пофигу.
Девиз Hausmaster-Civinity : "вонь, грязь, дерьмо"