www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Aplama maksājumu sistēma

Rīgas namu pārvaldnieks - Aplama maksājumu sistēma

Namu pārvaldnieks nevar un nedrīkst izlemt kā vecais un jaunais īpašnieki sadala maksājumus savā starpā, np nav banka un nedrīkst piemērot maksājumus klientam, tie ir jāpiemēro dzīvoklim jo:

1. Zemesgrāmata tiek izsniegta 2 nedēļas pēc pirkuma līguma
2. Pirkuma līgumā ir noteikts individuāls dzīvokļa atbrīvošanas datums
3. Uz pirkuma / atbrīvošanas datumu nav iekļauts pilns aprēķins par elektroenerģiju un ūdens patēriņu
4. Jums jāsinhronizē pašiem īpašnieku datu maiņu ar zemesgrāmatu!

Mēs dzīvojam it gadsimtā un jūsu kantoris man jau ir atņēmis divas stundas laika+esam samaksājuši procentus par zilu gaisu, jo e - pārvaldnieks strādā pēc aplamiem likumiem.

R Rusia 05.09.2016

Valdeķu iela 68?1 Šodien 05.09 16 atvers durvim pagrabu 23:00 setniku nav.zemes gabals ne tirit.kapņu telpa ari.

R Raimonds R. 01.02.2017

Kā tiek, sadalīts rēķins starp iepriekšējo dzīvokļu īpašnieku un jauno dzīvokļa īpašumu, nosaka Dzīvokļa īpašuma likuma 8.pants! Dzīvē izpaužas, vismaz līdz šodienai ļoti vnk. Saistības, pienākumi sākas ar dienu, kad jaunais dzīvokļa īpašnieks ir reģistrēts Zemesgrāmatā! :) RNP, šo situāciju var atrisināt ļoti viegli! :) Viņiem ir pieeja Zemesgrāmatas datiem! :) Ciktāl, īpašnieka atbildība - sākas ar dienu, kad viņš ir ar tiesneša lēmuma ir atzīts par jauno īpašnieku! :) Dzīvokļa īpašniekam personīgi jāierodas pie pārvaldnieka, lai nebūtu kavētu maksājumu, ar laikus neveiktām izmaiņām dzīvokļu īpašnieku sastāvā! Ja netiek maksāts, pārvaldnieks personīgi atradīs īpašnieku jauno. Tad arī sākas strīdi par %, par izmantoto pakalpojumu apmēru utt. /Personīgā pieredze iz darba dzīves/

A A666 28.04.2017

Cien Raimons Likumdošana uz RNP neiedarbojas.Izskatas ka paši viņi sev raksta likumus un viņu darbs sastāv nevis kā apsaimniekot bet izsaimniekot pilsētas mājas un nevis risināt problēmas .Fakti mūsu māju vizuālais izskats un telpās labāk neskatīties..Bet atrakstīties un atkratīties no klientaTas ir viņu tešais darbs.IEKASĒT NAUDU UN URĒKINĀT SODA PROCENTUS,.Laimigs tas kas ticis vaļa no īpašuma ko izsaimnieko ši sabiedrība.Visur pārkapumi reķinos,darbos,attieksmēs pret cilvekiem kas maksā naudu,Citās LV pilsētas ir daudz daudz labāki servisi.Kauns RNP.

R Raimonds R. 29.04.2017

Varu līdzēt tikt vaļā no RNP :)

K kaseens 10.05.2017

Man personīgi pašam ar bija līdzīga situācija. Dzīvokļa pirkuma līgums tika noslēgts augusta vidū. Septembra pirmās nedēļas beigā tikai ierakstīja zemesgrāmatā. Tad iepriekšējie dz. īpašnieki beidzot saņēma naudu un varēja sākt izvākties. Reāli ievācos dzīvoklī oktobra sākumā. Iepriekšējie īpašnieki maksāja visus rēķinus, ieskaitot pēdējo septembra, kad izvācās. Kad beidzot pieteicos RNP kā jaunās īpašnieks pusotru mēnesi nevarēja mani piereģistrēt savās sistēmā at burvīgu atrunu ("Redziem jums mūsu sistēmā vēl nav 'kastīte' un es nevaru jums pielikt dzīvokli!" ?!?!?! WTF?), pat Oktobra rēķins atnāca uz veco īpašnieku vārda. Un tad decembrī VOULAA, rēķins par periodu no augusta vidus (kad tika noslēgts pirkuma līgums). Kādā sakarā RNP iedomājas 2x iekasēt maksu par komunālajiem, kuri jau tika samaksāti. Kad gāju skaidroties uz klientu centru atbilde ban vienkārši nobeidza: "Bet jūs taču noslēdzāt līgumu augustā?" Un tas varētu padomāt dod tiesības RNP pieprasīt vēlreiz naudu par pakalpojumiem/reķiniem kuri jau ir apmaksāti? Kāda viņiem daļa kurš maksā rēķinus, jūs sniedzat pakalpojumu objektam dzīvoklim nevis personai. Ja auto mehāniķis veic remotu automašīnai viņu neinteresē kurš ir tās īpašnieks, ja apmaksa par dabu tiek veikta. Citu runa, ja tas netiek darīt, tad lūdzu īpašnieks uzņemas atbildību.
Man tēvs nomira augustā un par viņa dzīvokli māte maksāja līdz februārim, kamēr saņēma to mantojumā. Rēķini visi nāca uz tēva vārda.
Kas tie par RNP pašizdomātiem risinājumiem pakalpojumu sniegšanā?