Daudzdzīvokļu mājās - Rēķins

No mājas pārvladnieces nav saņemts normāls rēķins, tikai kopsumma, piemēram, kopā - 51,28 eur. Mani neapmierina, ka šādi sastāda rēķinu, jo tad var sarakstīt uz dullo skaitļus, piemēram, tas man nepatīk, tam vairāk, tas man draugs, tam mazāk. Kur sūdzēties?

Papildināts pavlovics 05.03.2019

un vēl kas, nav norādīts, kas šo rēķinu ir uzrakstījis, tad jau reāli tas var būt jebkurš!

P

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 12.03.2019

Labdien! Mums ir stipras aizdomas, ka Jūsu apsaimniekotājs nav SIA "Rīgas namu pārvaldnieks", jo mūsu sagatavotie rēķini ir ar atšifrējumiem un tos nesastāda un nepiegādā mājas pārvaldnieces.
Ja precizēsiet objekta adresi, varēsim pārbaudīt vai esat mūsu klients.

P pavlovics 25.03.2019

Nav Rīgas namu pārvaldnieks. Nezinu, kāpēc sudzibas.lv ir ielikuši, ka sūdzos par Jums. Es dzīvoju pavisam citā pilsētā, bet varbūt varat ieteikt, kur sūdzēties?