Rīgas Nacionālais Teātris

Izrāde "ADATA" - pilnīgākais mēsls!!!! Sāksim ar to, ka aktieru vietā uz skatuves skraida kaut kādu studentiņu bariņš, sižeta vispār nekāda nav: paskraidīja pa skatuvi, parādīja, kā izdrāzās viens ar otru, dažas reizes iedura sev vēnā - un ar to pirmais puslaiks ir galā, gaidīju to ar nepacietību un sagaidot uzreiz devos prom. Gribējās vien nokliegties: PILNĪGĀKAIS MĒSLS!!!! Tā teikt - stāts par mīlestību, neko daudz uz to neceriet. Nevienam neiesaku tērēt savu naudu un vēl jo vairāk laiku, lai skatītos šo sūdu!!!

S signija 20.02.2008

Man ļoti patika izrade"ADATA"!!
Nju ne wisiem patik tadas izrades ,,bet ta ka es esmu jaunite man bija ļoti intresanti skatīties:)

C cilvēks 26.08.2008

Gribējās vien piebilst, ka izrāde "Adata" norisinās LATVIJAS Nacionālajā teātrī...:D

M megija 22.10.2008

Kur cūkmens?

L Lepi 22.10.2008

Es arī gribu iet, bet ja tik slikt tad neiešu. Tā pat kā uz Džiriņdželas iestudējumiem, man nepatīk.

K Kristine 05.11.2008

sūdzības autors nav sapratis izrādes jēgu. iesaku izlasīt grāmatu, tad viss top skaidrāks.
un tur vairāk ir spēlēts uz sajūtām un izjūtām, bet iespējams, tos, kurus notrulinājis tv un vieglās kino filmas, kur jēgas nav vai tiek iebāzta ar karoti mutē, to nesaprast! skumji.
man mūzikls patika. iešu vēl, tikai vietas labākas izvēlēšos

K kristine 05.11.2008

nezinu, man ĻOOOTI patika šī izrāde, un jēgu es sapratu un aktierus redzēju, ņemot vērā, ka izrādi nav ieteicams skatīties bērniem līdz 14 gadiem, kā tikko manam puikam paliks 14 ;)) tā noteikti aizvedīšu viņu uz šo izrādi. ;)))

Z Zane 12.11.2008

Gribētu piekrist Signijai - tiešām bija to vērts apmeklēt LATVIJAS nevis Rīgas Nacionālā teātra izrādi "Adata"! Pat nopirku vēlreiz biļeti, lai aizietu uz šo iespaidīgo izrādi! Varu ieteikt arī citiem ;)

A Alise 07.12.2008

Autorei es PILNĪGI nepiekrītu. Tikko nāku no šīs izrādes, kur galvenajā lomā šoreiz bija Zane Dombrovska un Egils Melbārdis un varu tikai teikt, ka viņu sniegums bija iespaidīgs. Sižetu var saprast pat ļoti labi, ja nesaprotiet, tad der izlasīt Andras Manfeldes grāmatu ''ADATA'' . Par aktieriem-atvainojiet, bet jūs nu gan esat aprobežots cilvēks, ja nezinat pat tik slavenas aktrises, kā Dita Lūriņa-Egliena un Marija Bērziņa. Visi aktieri bija profesionāļi, tas, ka tādus nezināt nenozīmē, ka tas ir ''kaut kādu studentiņu bariņš''. Es domāju, ka nosaukums jau visu izsaka par ko būs izrāde, ja nepatīk, tad nevajg iet uz tādu izrādi, bet nevajg nomelnot aktierus un viņu sniegumu.

H Hariza 26.12.2008

PUSLAIKS???
Tas kāds hokejs, vai? :D

E es 04.01.2009

Adatā ir augstas klases mūzika, aktieri profesionāli, savā sliktā garastāvoklī nevaino citus!

K Kristīne 23.02.2009

Man arī ļoti patika šī izrāde.Ļoti iespaidīga un šodienai aktuāla!!!Aktieri profesionāli un mūzika vnk super!!!Cilvēkam vajag savādāk izlādēt savas dusmas...nevis uz teātri!!!

J Juris 24.03.2009

Laba izrāde!

M Merilina 05.08.2009

Kārtējais neadekvātā kritiķa piemērs, neesmu izrādi redzējusi. bet vienalga vienmēr atradīsies tādi, kam patīk un tādi, kam nepatīk. Ja nemāki rakstīt adekvātu un noformētu kritiku, neapkauno sevi publiski vismaz !!!

R Ruta 28.12.2009

Galīgi nepiekrītu, ka izrāde nav izdevusies !!! Izrāde bija ļoti laba, arī bariņs ar tā sauktiem studentiem bija ok :) Mums visai ģimenei patika !!!

A Alise 15.03.2010

Es arī nepiekrītu raksta autorei, jo izrāde bija tiešām laba.

B BM 15.03.2010

Viņai skauž, ka viņi viens otru tur, nevis viņu drāza!

H haaaah 15.03.2010

Uggi vai tiešam viņai yik skauž? vai tev visas domas tikai par to? tad palidzi viņai

E Edgars 05.12.2010

Superīga izrāde! Tu esi laikam stulba, ja ko tādu sauc par sūdu. Laikam nesaprati jēgu...