Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Maršruta maiņa

Mikroautobuss Jaunmārupe-Rīga šorīt gar ģermānistikas ielas pieturu vajadzēja tam pabraukt garām apmēram ap 10: 33, tā vietā jau kuro reizi tas maina maršrutu un nogriežas no vecmoku ielas pieturas pa taisno uz Ojāra vācieša ielu un tālāk pilnīgi jau vienalga kur. Bet būtisks fakts, ka pat nepabrauc garām ģermānistikas pieturai!

14.03.2020

I

A AlEl 14.03.2020

Tu taču saproti, ka ne par to firmu esi uzrakstījis sūdzību?
Kāpēc nomelno?

I Ilze 14.03.2020

Pilnīgi nekoncentrējos uz firmu, jo bija pārāk nosalušas rokas. Ievadīju mātē google "mikroautobusu sūdzības" ,ceļā jau ar autobusu, pēc pussundas ārā stavot pieturā 🙂☀️ un man piedāvāja gatavu formu uzreiz šajā mājas lapā. Un vēl jo vairāk es minēju konkrētu maršrutu. Ierakstīt "sarkanie mikriņi" sadaļu nepiedāvāja. Bet, ja kādam zināma firma un cita sadaļa, kur to rakstīt, labprāt vēlreiz atkārtoti tam vēltīšu laiku, jo sesdienās tas man bieži sačakarē laicīgu ierašanos darbā.