Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Bezkaunīga rīcība

263 mikriņš vnk bezkaunīgi pabrauca garām un vēl pietam uzlika ka vietu nav, kaut gan mikriņā vietas bija , un nebrīnīšos ja tur vispār cilvēku nebija
Lieta tāda ka maršruts tika plānots un pēc GPS skatījos speciāli lai uzspētu, a te tādas fīčas no mikroautobusu vadītājiem . Konkretizēt varu ka tas bija tas mikriņš , kas 14.11.2018 izbrauca no Mežciemā plkst. 18.24!

14.11.2018

Rīgа 14.11.2018

Kad busiņš tuvojas, vajag viņu fotografēt

mikroautobusi 15.11.2018

Labrīt!

Minibusa vadītājs nedrīkst pārsniegt atļauto pārvadājamo pasažieru skaitu, tāpēc arī vadītājs uz elektronisko tablo izvietoja uzrakstu VIETU NAV. Tā nav vadītāja iegriba, viņš pilda instrukcijas saskaņā ar saviem darba pienākumiem. šajā gadījumā nevar būt runa, ka vadītājs speciāli pabrauc garām, ja ir uzraksts vietu nav, vadītājs turpina braukt. Paldies par sniegto informāciju!

L Livva 15.11.2018

Dažas dienas atpakaļ nobrīnījos, ka 233.pa Ziepniekkalnu nēsājas pustukšs ar uzrakstu ,,vietu nav'' , man nebija gan aktuāli viņā iekāpt. Laikam jauna sistēma neiebraukšanai pieturās.

mikroautobusi 16.11.2018

iespējams, ka vadītājs brauca pēdējā reisā uz bāzi, tāpēc arī bija uzraksts šāds.

L Livva 16.11.2018

Ja vadītājs brauc uz bāzi, tad lai izslēdz tablo arī maršruta nr.norādi.

M Mīce 19.11.2018

263. maršruts kādu laiku braukāja ar Vietu nav uzrakstu, lai gan vietu bija pietiekoši, pati tādā Vietu nav maršrutniekā kāpu vairākas reizes, nepajautāju gan, kāpēc tā, biju iedomājusies, ka sistēma ir sabojājusies.