www.sudzibas.lv Rīgas Latgales priekšpilsētas Sociālai dienests darba kavējums saistībā ar jūsu darbinieces bezdarbību

Rīgas Latgales priekšpilsētas Sociālai dienests - darba kavējums saistībā ar jūsu darbinieces bezdarbību

Labdien,
Šodien jūsu darba pieņemšanas laiks pie sociālas darbinieces Ināras Kalniņas ir no 8.30. Manas firmas darbiniecei bija nepieciešams nokārtot pabalstu un viņa jau 8.30 bija pie Ināras Kalniņas durvīm. Ināras Kalniņas, gan ieradās laikā, taču apmeklētājus sāka pieņemt tikai 9.10. Līdz ar to mana darbiniece darbā ieradās tikai 10.00.
Kā jūs domājiet kompensēt viņas zaudēto darba laiku? Mēs strādājam pie steidzama projekta un nevaram atļauties kavēt termiņus. Par to mums draud lielas soda sankcijas. Vai jūs tās mums apmaksāsiet? Lūdzu speriet kādus soļus šajā jautājumā!
Vēlos saņemt atbildi, par jūsu darbinieces rīcību.

Re ko viņi atbildēja:
citēju:"10.12.2008. I.Kalniņas pieņemšanas laiks bija no 8.30. līdz 12.30. Paskaidrojam, ka pirms minētās darbinieces, I.kalniņa pieņēma divus klientus, par ko veikti ieraksti klientu reģistrācijas žurnālā. Ar katru klientu var strādāt pat vairāk kā pusstundu".

Labdien,
Saņēmu atbildi no jūsu pakļautībā esošās E.Avotiņas, ka nekāds pārkāpums neesot noticis. Mani neinteresē cik ilgi teorētiski drīkst pieņemt klientus (ja praksē tas ir 3.min.jautājums), bet mani interesē kādi mēri ir pieņemti pret bezatbildīgu darbinieku. Vai ir izteikts rājiens? Vai atņemta prēmija? Brīdinājums? Kas kompensēs manus zaudējumus? Es -
1. pirmkārt maksāju nodokļus par šo I.Kalniņu. Es strādāju, lai viņa varētu darba laikā dzert kafiju.. Vai tas ir saprotams?
2. Otrkārt es maksāju algu savai darbiniecei, kas I.Kalniņas dēl nevar strādāt;
3. Treškārt, es strādāju virsstundas, lai paspētu steidzamu pasūtījumu (par to man neviens nemaksā);
4. Ceturtkārt, ja es nokavēšu termiņus, es maksāšu soda naudu.

Vēlos atbildi pēc būtības, nevis atrunāšanos pamatojoties uz dažādiem paragrāfiem.

re ko viņi atbildēja:
Tā kā dienesta darbiniece I.Kalniņa nav pārkāpusi dienestā noteikto apmeklētāju pieņemšanas kārtību nekādi sodi netiks piemēroti.

Vienkārši brīnišķīga attieksme!

I

L LLLL 30.12.2008

Vispār tajā Rīgas Latgales priekšpilsētas Sociālajā dienestā būtu jāveic pārbaude ko un kā izsniedz pabalstus. Es strādāju namu pārvaldē un esmu piefiksējusi, ka maznodrošinātie ir vieni un tie paši cilvēki jau vairākus gadus. Neticu, ka jauni cilvēki nevar dabūt darbu vairākus gadus. Un kādas ssummas tiek pieškirtas: dzīvoklis jau ir gadu uz priekšu nomaksāts.

L LLLL 30.12.2008

Vo, vo tur pie visiem darbiniekiem ir baigās rindas.

L Lotars 30.01.2009

Lola : jauni cilveki var dabūt darbu, bet varbūt tajā ģimenē vissu kopējie ienākumi pēc komunālo pakalpojumu nomaksas paliek zem iztikas minimuma.

Un kur tad jūs namu pārvaldes liekat to maksātāju naudas - ja pa vissiem neatkarības gadiem neesiet veikušas remontus mājam. un ja veicāt kosmētisko tad uz krāsas buņģu kura maksā veikalā 4Ls pielikat divas nulles.
Ja tā nauda netiktu no namu parvaldēm izzagta, tad mājas būtu izremontētas, gajēju celiņu bedres aizlāpītas, savesti kārtībā bērnu laukumi. u.t.t
Tad kur palika cilvēku maksātā nauda par mājas un tā īpašuma apsaimniekošanu?

K Kangarooo 05.10.2015

Kas tā par zaudēto peļņu, ja alga tik zema, ka jāiet uz sociālo dienestu pēc pabalstiem? 1€?

K Kangarooo 05.10.2015

Tas ir slikti, ka tik zemu algu maksājat, taču problēma ir tikai cilvēka laika kavēšana vai bezdarbība un nevis nesaistītas personas (juridiskās personas) peļņas negūšana darbinieka nestrādāšanas laikā, kamēr aiziet uz kādu iestādi. Pamatota sūdzība pret iestādi. Nepamatots zaudējums dēļ iestādes.