Rīgas Kultūru vidusskola - zagšana

Mans bērns mācās Rigas Kultūru vidusskolas 9.klasē. Nedēļu atpakal viņu kārtējo reizi apzaga skolas telpās. Skolā, kurā nevar pārvietotie svešie, ir praktiski neiespējami, ja, protams, to nedara paši skolnieki vai apkalpojošais personāls. Manu bērnu 3 gadu laikā apzaga jau 5 reizi. Tikai pirmajā reizā tika atgriezts nozagtais, bet pārējos gadījumos skolas atbilde bija viennozīmīga - skola ne par ko neatbild, pats skolnieks ir vainīgs. Divi pēdējie zagšanas fakti vienkārši šokē. Tika nozagta viena bota, bērns uz skolu aizgāja ar vienu apavu pāri, bet mājās nevarēja atnākt, jo bija palikusi tikai viena bota. Vēl tika Mani šokēja atbilde no skolas puses - skola nenes atbildību ne par ko. Tajā pašā laikā no slēgta skapīša grāmatas un skolnieku mantas tikšot izmestas miskastē, ja netikšot laicīgi paņemtas, ko paskaidroja atbildīgā par skapīša atslēgu. Varētu domāt, ka jau sākta tīrīšana no skolas darbinieku puses arī garberobē dienas laikā. Grāmatas pazušanas fakta dēļ, manam bērnam atteikts izsniegt attestātu par 9.klases beigšanu, gadījumā ja mācību grāmata netiks nopirkta vietā.

H Hrjusha 21.05.2010

Tāda sajūta, ka tavs bērns ir mīkstai.
A kā viņam to boti nozaga? Viņš bija aizmidzis stundu laikā, ka varēja boti novilkt :DD

A Anna 22.05.2010

Bet tas neko nemaina mīkstais vai kā nu tur vēl fakts ir tāds ka skolai vienalga:(

T t 22.05.2010

māmiņai ir iemesls padomāt par normāla līmeņa skolu, kurā sūtīt bērnu pēc pamatskolas beigšanas. Kultūru vsk. jau nu nav nekāda izcilā...

S sh 24.05.2010

Mani bērni arī mācijās šajā skolā un neko sliktu teikt nevar.Jā, zagļi bija arī pāris gadus atpakaļ, bet tas lika maniem bērniem kļūt uzmanīgākiem un gūt mācību dzīvei.
Pedagogi labi, apmācība līmenī, tikai direktore ļoti ambicioza un plātīga ar saviem tituliem.

A Al 20.10.2010

Pilnīgi nepiekrītu, nekam ko saka šis vecāks. Man ir jautājums vai esat redzējis, kā jūsu bērns uzvedas pa dienu kamēr jūs esat darbā? Kāds haoss valda garderobē, 30 minūšu starpbrīdī skolēni pavada laiku garderobē, kur ne viena vien bota tiek aizmesta un joka pēc virsjakas tiek samainītas vietām, lai jautrāk. Vai neviens neiedomājās, ka jūsu "enģelītis" negribētu ko tādu izdarīt?
Ja bērns jau ir apzagts 5 REIZES tad varbūt vajadzētu padomāt par drošību, vai bērns ejot 9. klasē pats nesaprot kur ir jātur naudasmaks vai to, ka apavus ir iespējams ielikt maisiņā un pakārt uz āķīša, par ko 100% esmu pārliecināta, neviens neaiztiks, bet ja apavi ir "nolikti" viens vienā garderobes galā otrs otrā! Ka gan var nepazust?
Un runājot par mantām, kas tiek izmestas ārā- katru gadu tiek paziņots par to, ka ejot brīvlaikā garderobē NEKAS nedrīkst palikt! Un ja cilvēks kuram jau vajadzētu apzināties ko viņš dara, tad lai vecāki sazinās ar skolotāju un skolotāja izstāstīs situāciju.
Šo bērnu vecākiem, kas jau apzinās ko dara, iesaku noskaidrot situāciju un tikai tad rakstīt kādu sūdzību, jo neviens nav perfekts un nekad nevar zināt kuram ienāks prātā kā pajokoties, vai nozagt. Domāju 9. klases skolnieks jau pats var izvērtēt situāciju!!!
DOMĀJAT KO RAKSTIET.!!!

L Lolita 28.11.2010

Tagad jau lielaka dalja skolotaju iet uz skolu lai pabaumotu, parunatu aiz muguras par skolnieku vecakiem un padzertu tejinju ar kadu bulcinju lai pakaljinja lielaka un nekadas atbildibas un psihologiskas atbildibas vinjiem nav! Tuksha vieta nevis skolotaji!

S Smiile 29.01.2011

Vispār, jā, skolai jānes atbildību par to, bet par to vienu botu- vienkārši kāds pajokojies, neviens taču nezags VIENU botu, padomājiet loģiski!! Varētu pameklēt labāk, man tā arī ir bijis dažas reizes, bet es atradu, kaut pārmeklēju visu garderobi un maisiņus!!

R R 29.01.2011

normals BERNS - 9klase - 17gadi - psc vnk, kur taadi miikstmieshi rodas - pareizi - no mamma kas interneta sudzibas raksta :D debilie cilveki

S Santa 06.05.2011

R-kur tu redzi 17 gadus?

S Sindija467 29.07.2012

Solveiga Linda Remese ir šīs skolas direktore viņai jānes atbildība par to!

F Fāzer 24.03.2013

Pec principa skolai ir jānes atbildība, lai vai kas ir pazudis, jo tas notika skolas telpās.
Ko tad gribat teikt, ja skolā nozags bērnu tad skola arī nenes atbildību?
Kas par muļķībām... Ja skola nevar atrisināt zagžanu tad jāsauc policija. Arī vecāki var saukt pie atbildības par direktores nolaidību, tā, lai viņa saņemtu pa bieti.