Rīgas Komercskola - Krāpšana

Neiesaku nākt uz šo saucamo mācību iestādi, jo pat par mācību iestādi grūti to nosakut!
Viņiem ir vajadzīga tikai nauda! Es mācijot tur kopā ar saviem diviem draugiem un pēc saucamajsām studijām palika ļoti negatīva attieksme pret so skolu. Pēc Rīgas Komercskolas nācās iestāties citā vietā.
Attieksme no pedagogu puses pret studentiem ir vienkārši neiedomājami pretīga, nekad nevar tikt uz papildus lekciju. Administrācija čakarē smadzenes un nespēj atbildēt uz nevienu jautājumu konkrēti . Neiesaku nevienam iet un mācīties uz RK, viņiem ir vajadzīga tikai nauda un viņiem ir pilnīgi vienalga vai cilveks iegūs šīs zināšanas vai nē, galvenais ir maksā par visu iespējamo, brīnums, ka nav jāmaksā par gaisu, kad atrodies tur.

A Anna_zanne 21.07.2016

Novecojusi info, neviens vairs šo skolu neizskata par kaut ko cinibas vertu!

S sanita 17.08.2016

Nu kādās muļķības?! Man Komercskolā mācās brālis un mācījās labākā draudzene, un abiem atsauksmes ir ļoti labas! Gan par meitenēm, kas uzņēma, gan par direktori. Va proti normāli uzdot jautājumu, tev tev arī atbildēs, kā pienākas.
Ja skola būtu tik briesmīgi slikta, kā tu saki, tad pie viņiem nepārietu mācīties no Rīgas 1.ģimnāzijas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas vai Franču liceja! Tev vienkārši nevajadzēja izlaisties. Nedomā, ka ja maksā viņiem naudu, tad vari uzvesties kā princese uz zirņa.

S sanita 17.08.2016

A Aleksandrs 12.02.2019

Sapratu tā, ka profils tika izveidots tikai šai atsauksmei?.. Smieklīgi.
Interesanti, kurš no konkurentiem?