A Angelina 04.05.2007

Labdien! Pati mācos Rīgas komercģimnāzijā, tāpēc varu šo to pastāstīt... Skolas lielākā problēma - ik pa laikam trūkst skolotāju, kā jau arī daudzās citās skolās Latvijā. Taču administrācija veiksmīgi risina šīs problēmas. Te pasniedz diezgan labi skolotāji. Skolā ir patīkami uzturēties, jo te ir pietiekami smuki un katrā stāvā ir pa dīvānam! Pieejami arī aizslēdzami skapīši drēbēm. Droši vien ir daudz labākas skolas, bet tik un tā šo skolu varu droši ieteikt! Ja rodas kādi jautājumi - vaicājiet!

A a 17.04.2008

Ja agrāk šī bija izteikta ekonomikas novirziena skola, tad dēļ Izglītības pārvaldes ieviestajām korekcijām mācību plānā un stundu sarakstā skola arvien vairāk pārvēršas par vidusmēra vidusskolu, kur var iegūt labu izglītību labos mācību apstākļos. skola ir diezgan atvērta, ir brīva gaisotne, tiesa, skolēni un skolēni atsaucīgi, ir diezgan daudz personību starp skolasbiedriem. vispār, pateicoties tiem psiholoģiskajiem testiem uzņemšanā ir ticis nodrošināts dfdiezgan komunikabls un draudzīgs skolēnu konringents. dažādu skolas pasākumu ietvaros pazīstu lielāko daļu skolasbiedru, daudz iespēju piedalīties apmaiņas skolēnu braucienos uz ārzemēm.

A asas 08.10.2008

Ir kautkur internetā vēl ka'da informācija par skolu? Ir interese iestāties videnē. Dzīvoju Ikšķilē tāpēc apsveru visus plusus un mīnusus, jo tuvu tas nav. Galvenais ir jautājums: Ir tā vērts?
Vai tomēr labāk iet ikšķiles videnē, kas man pārsimtmetrus no mājām?

J jaanis 16.10.2008

Maacos komercgjimnaazijaa 3. gadu. Daudz kas mainiijies, it iipashi skolotaaji, bet taa kopumaa man patiik.
Ljoti atveerta un briiva skola, sheit ir ljoti dazhaadi cilveeki, liidz ar to var atrast ar ko kontakteeties, lai pareejie nekriit uz nerviem.
Skolotaaji paarsvaraa visi ir sakariigi, ar dazhiem iznjeemumiem, bet taa jau ir visur. EEdniicaa loti garshiigs eediens un pa 1.50ls var pieesties taa, ka peectam veeders saap.
Daznedazaadi seminaari, iespeejas, prakses brauciens 11.klasee uz 2 nedeeljaam videeji, apmainjas braucieni utt utt utt...nav jau slikti. Aaa un pie skolas nedriikstot ne piipeet ne mashiinas likt, visi par to ir arii parakstiijushies, tikai kaut kaa jau 2. meenesi neviens sho noteikumu neieveero :D:D:D:D

V Vasja 22.12.2008

Komerceni nevar tā vienkārši noraksturot, nē var jau, bet es atnākot uz astoto klasi par šo skolu biju totālā sajūsmā. Kā iemeslus varu minēt, ka pret mums izturas kā pret pieaugšiem cilvēkiem [agrāk bija tikai vidusskola, pašlaik 8 un 9. klases], skolotāji ir ļoti sakarīgi, skolā katru dienu ierodos ar smaidu sejā, jo...nu nevar to noraksturot - raffaello! Ja nedaudz nākas nobastot - nekādu problēmu, netiek zvanīts un sūdzēts vecākiem katrs pārkāpums, ja vien nav 5as nesekmīgas utt...bet skolā ir pietiekoši labs līmenis! Pamest šo skolu i netaisos, bet tie, vēlas iestāties varu teikt tikai to, ka idiotus te necieš! Mēs visi esam kā liela ģimene.:)
Cerams visi mazie emo metālisti saprata ko domāju;)