www.sudzibas.lv Rīgas kinostudija Противоконная masu hipnoze

Rīgas kinostudija - Противоконная masu hipnoze

"Rīgas kinostudijas" uzņemtajā mākslas multfilmā "izmeklētājs caps" (1976 - 1981) konstatētās противоконн'ās masu hipnozes (agresīva krāsojuma (kaitniek) psiholoģiska vizuāla programmēšana kā противоконная manipulācija pret bērnu, neapzinātu, un vēl procesā cilvēku vēli uz to veselīgām un laimīgām dzīvildzēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma (kaitniek) psiholoğijas sērgas programmām) organizācija (A. Noriņš, ģ. Kotello u. C. Noziegumā apzināti saistīti) tiek nosodīta tādā mērā, lai neturpinātos labvēlīgi labklājīgā (normālā dieva celsmaugsmes) sociumā un dabā.

I ilrgjefiho 16.03.2023

Cerams jums ir kāds līdzcilvēks, kurš spēj jums palīdzēt. Vismaz palīdzēt saprast pie kura speciālista jums jāvēršas

B Black_WiTcH666 28.03.2023

Я конечно не врач, но судя по предыдущим вашим "жалобам*, у вас обостреная степень хромофобии (боязнь ярких цветов). Надеюсь, что вы попадете в руки хороших специалистов, которые помогут справится вам с вашей проблемой.