www.sudzibas.lv Rīgas Juglas vidusskola Vardarbība Rīgas Juglas vidusskolā - skolotāji fiziski ietekmē bērnus, morāli pazemo!!!

Rīgas Juglas vidusskola - korpuss Malienas ielā - Vardarbība Rīgas Juglas vidusskolā - skolotāji fiziski ietekmē bērnus, morāli pazemo!!!

Sākšu ar to, ka runa iet par juglas vidusskolu, konkrēti korpuss Malienas ielā, kur iepriekš bija ezerkrastu pamatskola!
Man rodas jautājums - ‘’kādā valstī mēs vispār dzīvojam? ’’
kur skatās rīgas domes kultūras, izglītības un sporta departaments?
Kur skatās bērnu tiesību aizsardzības inspekcija? - kā šī iestāde var nereaģēt, kad tiek ziņots par vardarbību šajā skolā?
Kur skatās rīgas dome, sniedzot finansējumu šai skolai?
Ko vispār skolas direktores amatā dara Aija Melle? - šī stagnātiskā, agresīvā, un tikai un vienīgi, sava krēsla mīlošā kundze?
Un, par cik neviens nereaģē, tad vienīgais ko var darīt, rakstīt šeit, lai pabrīdinātu citus vecākus, kuri var izvērtēt, vai tiešām ir izvēlējušies pareizo un atbilstošo skolu savam bērnam.
Sākot ar ar pašu pamatu sakni visam – skolas direktore Aija Melle, atļauj un pieļauj vardarbību skolā!
Aijas Melles reakcija par sniegto ziņojumu par fizisko vardarbību, kad skolotāji fiziski ietekmē bērnus - ‘’mēs nevaram atlaist katru pedagogu, par katru ‘’sīku’’ pārkāpumu, jo vienkārši nav kas strādā! ’’.
Kāpēc, tikai ar lielu lūgšanos Aija Melle pieņem uzrakstīto iesniegumu par fizisko vardarbību? Kāpēc, par visām varītēm cenšas pierunāt, - ‘’ka varbūt nevajag? Varbūt varam iztikt bez iesnieguma? Varbūt mēs varam nerakstīt jums atbildi? Mēs taču uzklausijām jūs! ’’ - kas tas par absurdu!
Šajā skolā, pedagogi regulāri fiziski ietekmē bērnus! Uz urrā notiek emocionālais mobings!
Konkrēti, par kuriem pedagogiem iet runa:
- pedagogs – Guna Sileniece, izcili pielieto fizisko vardarbību pret bērniem ik dienu, arī apsaukājas, noniecina un kritizē bērnus, sarunvaloda šai skolotājai ir sveša, jo viņa prot tikai kliegt! Vardarbīgi velk bērnus aiz rokām pa klases telpu. Ļoti patīk plēst bērniem ausis.
- pedagogs – santa driba – šī skolotāja bez jebkādām emocijām sit bērniem ar lupatu pa galvu! Regulāri izmet miskastē bērnu skolas piederumus – zīmuļus, pildspalvas un citus materiālus, bet pēc tam aizrāda, kad nav tas, vai šitas! Mēdz atņemt bērniem privātās mantas. Apsaukājas uz bērniem!
Bez atļaujas bērnus filmē, un filmēšanas laikā ņirgājas par bērniem. Filmētos video slēpj – bet zem šī slēpjas lieliska sadarbība ar skolas direktori Aiju melli – mēģināt izprovocēt bērnu uz dusmām, lai būtu iemesls šos bērnus pataisīt par garīgi slimiem. Šo faktu, pat Aija Melle neslēpa, jo, kad tika ziņots par šādu pārkāpumu, tad Aija Melle atbildēja - ‘’ kas jūs nezinat? Šajā skolā 70% mācās slimi bērni? Un par katru skola saņem finansējumu’’ - nu pēc šī pateiktā, ko var teikt – bravo Melles kundze!
- pedagogs – Linda Tiļčika (deju skolotāja) – pielieto fizisko vardarbību, plēšot bērniem ausis, tā, ka vakarā pēc skolas visu vakaru bērnam ausis svilst. Kā arī šī kundze izcili pielieto emocionālo vardarbību, kā piemēram ar frāzēm - ‘’ja tu tūliņ neaizvērsi muti, tad dabūsi pa seju’’!
- skolas logopēds – mīļie vecāki, nevediet pie šī logopēda savus bērnus, jo šis logopēds nav logopēds, bet diagnosticē bērnus, normāliem bērniem meklējot tiem garīgi slimos simptomus, un tad, vecākiem nezinot kopā ar skolas speciālo pedagogu, bez vecāku atļaujas diagnosticē bērnus. Tad pēc tam tālāk notiek cieša sadarbība ar pedagogiem, skolas psihologu, un pedagogs par visām varām, un visiem iespējamiem veidiem cenšas pierunāt vecākus, kārtot papīrus kad bērni esot garīgi slimi! - absurds. Normālus bērnus pataisīt par garīgi slimiem, lai tikai skolai būtu finansējums? !? !
Pēc tam, kad arī šajā jautājumā, tiek ziņots skolas direktorei aijai mellei, tad no aijas melles tiek saņemta grandioza atbilde - ‘’vai nu jūs piekrītat, un parakstāt papīrus, kad jūsu bērns ir garīgi slims, vai arī meklējat citu skolu! ’’’ - pēc šī pateiktā, šķiet vienkārši vairs nav ko piebilst! Murgs!
Un nav man skaidrs, kāpēc šo skolu direktorē šī neadekvātā melle!
Es ļoti, ļoti ceru, ka tas bumerangs šīm ļaunajām dāmām nāks atpakaļ!
Kā tas ir iespējams, ka tas viss notiek, un tik daudzu pieaugušo klātbūtnē, un neviens, pilnīgi neviens nereaģē!
Kā skolotājs drīkst bērniem draudēt ar fizisku izrēķināšanos?
Kā skolotājs drīkst pavēlēt pirmklasniekam celt smagos krēslus uz galdiem?
Kāpēc šajā skolā, bērni staigā zeķēs, maiņas apavus skolotājs slēpj skapī!

Turklāt, kā drīkst likt pirkt skolas formas, kas esot skolas obligātā prasība – rūtainās kleitas meitenēm, kas kopā izmaksā ap 90,00 euro (tāds sīkms ja) , un zēniem, rūtainās šlipses un vestes, aptuveni izmaksā 27,00 euro (nu tāds nieks vien ir) .
Un kā drīkst uzspiest likt vilkt šīs formas? Tad nav skaidrs, kādā valstī mēs dzīvojam?
Vai kāds reiz apstādinās šo vājprātu?

BondsBonds 07.01.2020

Teikšu ļoti smalks apraksts, pat ar vārdiem un uzvārdiem. Tā it kā visa pasaule ir pret tevi. Tomēr monētai ir divas puses, un noteikti tavs skatījums nav objektīvs, jo ja viss būtu tik slimkti, būtu daudz, daudz vairāk sūdzību, ņemot vērā ka vienā klasē ir 30 skolnieki/bērni. Kur nu vēl pārējie skolas tūkstoši.

N Noboby 08.01.2020

Pats esmu bijis skolotājs un teikšu godīgi, neviens cilvēks kuram nepatīk šis darbs, to nedarīs. Problēmas sākas kad sīkie knēveļi ir morāli izvarojuši personu kurš tikai palīdz apgūt kaut ko dzīvē. Katram ir savas metodes bet vardarbība mācīšanas metode, tās ir sekas pēc jūsu terora

M Mego izmeklētājs 08.01.2020

Skolēnam pienākumu nav ir tikai tiesības? Vajadzētu mest ārā no skolas visus kas nevēlas mācīties tad tiem kas vēlas būtu vieglāk un pedagogam arī tāpat ,bet rd un valsts neļauj ,jāmocās

Kolta 08.01.2020

Man skolas laikā mūzikas skolotāja ar radio antenu(kura bija paredzēta kā rāditajkoks) uzšāva pa pirkstiem. Pat tāda doma kā sūdzēšanās absolūti nebija. Visa klase ierēca un dzīvojām talāk!
Bet mūsdienās tie sīkałas laikam no porcelāna taisīti.

B bujaans 08.01.2020

Nu jau daudz gadi pagājuši, bet kādreiz gāju Ezerkrastos un pēctam RJV.
Ezerkrasti bija drausmīgi, diezgan līdzīgi kā šeit aprakstīts. Vēl spilgti atceros angļu valodas skolotājas "Dabūsi pa ķobi" , tas bija 3. klasē. Lielākā daļa pedagogu bija ļoti nekompetenti.
Pats "labākais" tajā skolā bija cietums. Pilnīgi nopietni, pagrabstāvā bija neliels gaitenis ar ~4 telpām ja nemaldos un tam priekšā bija metāla restes kuras slēdza ciet. Es arī tur dabūju pasēdēt. Pēc sešiem vakarā visus laida mājās. Ja tas vairs tur nav, tad situācija noteikti ir uzlabojusies.
Par RJV - es teiktu ka direktore ir daudz laba izdarījusi. Organizācija tur ir laba, vide droša un sakopta kā arī stadions ir daļēji viņas nopelns.
Es arī dabūju rāvienus aiz auss kas sāpēja vēl mēnešus un visu pārējo, bet varu atzīt ka biju izcili neciešams tajā vecumā. Jāsāk ar sevi.

⛔️ 08.01.2020

Kāpēc vēl līdz šim brīdim skolās katrā telpā nav ierīkotas videonovērošanas kameras? Tad visa patiesība uzpeldētu un tikti sodīiti gan spīdzinātāji, gan neslavas cēlāji. Bet neviens tad arī neraustītos, jo zinātu, ka tiek novēroti un uzvestos kā pienākas

⛔️ 09.01.2020

Tā vairs nebūtu skolotāju vai direktora teikšana, bet gan rīkojums no ministrijas. Ja kāds tiešām ar prusakiem galvā, tad viņam nav vieta tajā darbā

⛔️ 09.01.2020

Bet to vēl ilgi gaidīt nāksies, ministrija pati pilna ar prusakiem

S stonedparanoia 08.01.2020

Atcerēsimies, ka katrai monētai ir otra puse.
Par fizisko ietekmi nevar runas būt, bet par morālo... pedagogs arī ir cilvēks, var “aiziet ciet”, bet nav dūmu bez uguns. Reizēm vecāki izlaiž savus bērnus un nemāca viņus, nepārrunā ētikas normas mājās. Vecāki māk tikai atdot savus bērnus citu audzināšanā, bet paši nepieliek ne pirkstu. Skolotājam nevar būt dzelzs nervi, un ja vēl ņem vērā faktu, ka mazās klases ir pārpildītas ar sīkajiem, tad nokaitināt var viens un divi.

L Lienīte1980 09.01.2020

Mans bērns mācās Malienas ielā! Uz jautājumu "Un vissvarīgākais jautājums – kur skatās bērnu vecāki, kuru bērni apmeklē šo degradēto skolu!? !?" varu atbildēt- dršv tur pat, kur Jūs- uz bērna sekmēm, garīgo un fizisko veselību! Mūsdienu bērni nudien nenoklusē neko tamlīdzīgu, tieši pretēji- izkliedz pa visu skolu un mājās kārtīgi pasūdzas, lai tam skolotājam tiek! Nav vairs tie laiki, kad pedagogs bija autoritāte- mūsdienās skolotājs cieš no emocionālās vardarbības, jo bērniem redz ir tiesības!

Personīgi, neieraudzīju nevienu faktu, kas apliecinātu par kaut kādu emocionālu vai fizisku vardarbību. Viss izskatās pēc pilnīgi subjektīva viedokļa bez faktiskie pierādījumiem. Nav normāli aprakstīta situācija.

Liekas pat tā, ka cilvēkam ir sabojāta pasaules uztvere, ka visi ir pret tevi, jo tā nu nevar būt, un visticamāk tāda pati attieksme ir iemācīta arī bērnam.

Aija Melle it burvīga sieviete un lieliska direktore. Skola ir atplaukusi, un runājot par to, kāda skolā bija mūsu laikos, tā ir diena un nakts. Un es varu pateikt, ka tas lielākoties ir pateicoties Aijas Melles mīlestībai pret savu darbu.

Runājot par skolas formām. Šis fakts nav ne no viena slēpts, ka skolās ir forma. Un es ar bērniem tieši otrādi skatāmies uz šo jautājumu ļoti pozitīvi, jo visi uzskatām, ka tas ir skaisti. Pie tam formā tiek lietota tikai daļēji, un tie ir tikai svārki, un man ļoti patīk, ka tas mūsdienu meitenēm tomēr piešķir sievišķīgumu un tradicionālitāti.

S Skolnieks78 31.10.2020

sūdzība nedomāju, ka no tuša gaisa. pret manu bērnu arī tiek veikta diezgan stipra ietekme no skolotāju puses. ne no visiem, daudz skolotāju tiešām labi, bet daži ļoti stipri emocionāli sagrauj bērnu. tas attiecināms ne tikai uz manu bērnu, daudzi cieš mūsu klasē. kāpēc vecāki klusē? vel stiprāk tiks ietekmēti bērni. kāpēc uz citu skolu neiet? mutisks raksturojums no šīs skolas un jaunajā skolā labāk nebūs