Rīgas Dzemdību Nams - Slikts serviss

Šodien devāmies uz dzemdību namu, veicām pārbaudes mazajam (maksas pakalpojums) , pierakstu mums pārcēla uz šodienu, atnākot mums paziņoja, ka nejaušības pēc ir veikti divi pieraksti vienā laikā, protams neko nepārmetu, jo gadās visādi, bet, kad devos samaksāt par pakalpojumiem kasē, sieviete nelaipnā un apgrūtinošā tonī man paziņo, ka nevar samaksāt. Kā nevar? Nu tikai skaidrā! Es protams paziņoju, ka nav man skaidrā naudas, jo šī brīža situācija ir tāda kāda tā ir un visur citur rekomendē maksāt ar karti.. Un problēma bija tāda, ka darba diena viņai beidzās pēc 25 minūtēm, terminālam atskaiti bija noņēmusi. Kad pajautāju kur tad lai samaksāju, pasvieda manu rēķinu un iebakstīja uz konta numura! Novēlēju jauku dienu, bet ziniet par tādu attieksmi, lai pati maksā par mūsu pakalpojumu. Ja negrib strādāt, lai sēž mājās, daudziem tagad nav darba. Es saprotu, ka var būt sliktas dienas, bet nevajag bojāt tās citiem. 25 min ir daudz, kādā Sakarā es nevaru samaksāt par pakalpojumu uz vietas?

V vitols 23.04.2020

Dzemdību namam nevajadzētu būt, tai vietai kur jāmaksā!
Nēģeru algas! Eiropas cenas! Mirstība lielāka par dzimstību!

N Noboby 23.04.2020

Kas ir nēģeru alga? Pats strādā par kapeikām un sauc sevi par labo balto? daltoniķis esi?

B Baiba Auzane 23.04.2020

Labdien, kā daudzās iestādēs, pandēmijas laikā Dzemdību namā ir ieviesti vairāki ierobežojumi un izmaiņas, t.sk.- saīsināts kases darba laiks. Tomēr par pakalpojumu iespējams norēķināties attālināti - uz izrakstītā rēķina ir visi tam nepieciešamie iestādes rekvizīti. Aicinām būt saprotošiem pret radītajām neērtībām! Tāpat vēlamies norādīt, ka darbinieks, ar kuru paciente kontaktējās Dzemdību nama vestibilā, vienlaikus pilda gan kasiera, gan informācijas sniedzēja pienākumus, tāpēc postenī var atrasties arī pēc kases termināla slēgšanas. RīgasDzemdībuNams

S Solvita 23.04.2020

Jā , līdz 17:00 strādāja kase , tur bija laiks norādīts. Pieņemsim ,ka līdz 16:30 , bet tad kāds ir iemesls ,ka ar skaidru naudu var un bezskaidru nevar?
Un par attieksmi. Kas ar attieksmi? to šodienas situācija arī ietekmē?

S Solvita 23.04.2020

Un skumjākais ir tas ,ka Jūs aizstāvat savu darbinieku , jo redziet viņai divi darba pienākumi ir.. Es tur biju vienīgā, tāpēc pūta un elsa par to ,ka es esmu pienākusi. Jūs dzemdību nams kā tāds pie attieksmes piestrādājat.