Rīgas Dzemdību nams.

Mīļās mammas, luudzu nedzemdeejiet Dzemdiibu nama 1 nodalaa, attieksme vienkaarši kā pret gaļas gabalu, maasiņas nelaipnas un izslaveetaa daktere Gulbe nelaipna!Beernu nenes barot uzreiz bet pēc vairaakaam stundaam, tas jau nekas, ka nevari peec ķeizara atiet, maasiņas aizbildinaas ar daudziem citiem darbiem.Vienkārši esmu šokā!

K kesha 10.01.2010

ziniet jums taisniba, es dzemdeju 2009 gada vasara un pirmo bernu !mocija mani 2 diennaktis un ne reizi sonografija neveica, tik stimuleja kaut biju jau parnesajusi jau 2 nedelas, un neparbaudija berninju ka vinjs jutas ieksa, tikai tad kad beigas saprata ka kaukas nav lap uztaisija man keizeri, un meitinjai naba bija ap kaklu jau 2 reiz apvijusies ta ka berns jau zils tad luk kur ir sa uzmaniba un parbaudes??????tAS JAU NAV VISSS-pielaida manam bernam streptakoku kautgan vainoja mani tikai mans ginekologs sacija ka neka tada man nav bijis un nav, cik esmu ari dzirdejusi rigas dzemdibu nams ar to popularize!un 2 nedelas arstejamies lai dabutu so nesmukumu izarstet ta ka paldies jums dakterisi ka mans berninjs gandriz tika boja!

L linda 10.01.2010

Nepiekriitu tam ka 1.nodala buutu slikta, godiigi varu teikt es tur noguleeju 1, 5 nedeelas un atieksme vnk burviiga no personaala...Vecmaates ir loti atsauciigas un laipnas, visu laiku mani uzpaseeja un manu mazo, vienmeer atbildeeja uz maniem jautaajumiem...nekad nedzirdeeju kaadu pieziimi vai nepatiku...1 nodala pati labaakaa!!!111

T tereze 10.01.2010

Biju 1. nodaļā 2003 gadā.
Meitiņai bija infekcija, , kuras dēļ viņai tikai nozīmētas antibiotikas.
Kā vēlāk izrādījās šīs antibiotikas viņai nederēja, tad daktere nomainīja citas.Bērnam nežēlīgi pūtās vēders, viņa bļāva man caurām naktīm, roku un kāju vēnas bija nobakstītas, rokā katetrs jau sāka strutot, kamēr es nesāku teikt, ka vajag beigt manu bērnu indēt ar antibiotikām.Kā vēlāk izrādījās antibiotikas manam bērnam nebija nepieciešamas.
Biju laimīga, kad no šīs nodaļas devos prom.
Medmāsa bērnu nodaļā knapi runāja latviski, bija skarbas un asas.
Visu cieņu manam ārstējošam ginekologam un vecmātēm, kuri tiešām man daudz palīdzēja.Bet bērnu aprūpe tai brīdī bija galīgi garām.

Z Zita 10.01.2010

man 4 draudzenes pēdējā gada laikā dzemdējušas šajā vietā. Nu tad tā, ja bija līgums, vienošanās ar ārstu- viss ok, bet viena aizbrauca vienkārši tad, kad tas brīdis bija klāt, bez līguma. Viņa bija šokā- attieksme un situācija bija briesmīga, pat ar draudiem bērna dzīvībai... viss atkarīgs no strādājošās brigādes- ir fantastiski ārsti un vecmātes un ir vienkārši šausmīgs personāls.

' 18.01.2010

Viss Dieva rokās!

A Anna 16.10.2010

Pašlaik atrodos RP Dzemdību namā pataloģijas nodaļā. Esmu pārvesta no 1 nodaļas. Vēl nav laiks dzemdēt. Pašlaik mani novēro. Šīs būs manas 3 dzemdības. 2 dzembības 1 nodaļā. Domāju, ka attieksme kopš 90 gadiem ir mainījusies, bet, protams, ir lietas, kas klibo. Līdz šim kā negatīvas lietas varu minēt to, ka Dzemdību namā regulāri apgrozas studenti un par to klātbūtni dažādās apskatēs- jautājums vai ir kādi iebildumi- netiek uzdots. Kas Eiropā jau ir ētikas norma, mums tas vēl ļoti klibo. Šāda tāda rupja un asa attieksme izlec no vecmātēm. Bet tā- ir novērojamas pozitīvas pārmaiņas.

A aija 23.11.2010

pirmaja nodala tur viss ir ideali, sodien tur dzemdeja ar keizargriezienu mana masa piedzima loti mils bernins, un atieksme tur ir ideala, masinas visu laiku laika nes barot bernu, un pat palidz apgerpt jo mammite pati nevar, piecelties, arsti ari loti jaukiбшл pec stundas nak un jauta ka jutas, un pie reizes pamaca ka barot bernu ka iztureties pret bernu ka пукие berninju

A anna 23.11.2010

Dzemdeju 2010.gada maija un man nebija nekada liguma, jo ar viru uzskatijam, ka dzemdibas mak pienemt visi. Negaja tik gludi ka bija cerets, jo bija pirmais bernins vecmate bija stingra, kartigi deva noradijumus par to, kas jadara, ko izpildot ari tiku gala. Dzemdiba piedalijas 2 studentes, meitenes loti palidzeja, gan kajas turet, gan udeni padot, gan dakterei palidzeja, jo ta bija svetdiena un personala bija nodala maz un mes vienlaicigi bijam vairakas dzemdetajas, neko sliktu nevaru teikt. Vienigais visam cikstetajam gribetos velreiz atgadinat, ka dzemdibas ir smags darbs, nevis kaut kada izklaides programma. Nakamo berninu gan gribetos dzemdet ar anesteziju...

M mamma 23.11.2010

es nesaprotu, ja kada te grib, lai daktere vienlaicigi suj plisumus, doma par mates veselibu, doma par infekciju un vienlaicigi konsulte jaunos vecakus par visam iespejamam zalem...nu zinat varbut labak adoptejat berninu ...vins bus priecigs un jums nebus jacies "si briesmiga" dzemdibu nama arstu attieksme, kuri ta vien gaida, kad vares kaut ko sliktu nodarit jaunajiem vecakiem un bernam.
P.S> man pasai ir 2 berni un nekad nav bijis problemu ar dzemdibu namu.

S Svetlana 23.11.2010

Dzemdēju 2006 gadā 1.nodaļā bez jebkādiem līgumiem. Viss bija ļoti labi, personāls laipns un atsaucīgs. Pie dr.Gulbes bērniņu vedam uz apskati līdz 6 mēn., mums viņa ļoti palīdzēja, bija uzmanīga un profesionāla.

K Kaspars 23.11.2010

Es dzemdēju 2007. gadā savu bērnu arī 1. nodaļā un viss bija tiešām briesmīgi, kā jau bija dzirdēts. Labi ka mans draugs iedeva tai medmāsai 50 ls un bija vissmaz cilvēcīgāka attieksme.

E esmuturbiijusi 10.12.2010

Un nekad vairs uz turieni nebrauksu, Man ar vienu reizi pietika...
un ja nekaadus maksas liigumus nenosleegsi, paiet nevareesi, guleesi netiira, kameer pati liika piecelties vareesi...Galas nams. Un vienalga, ka tev ir daargaaakaa palaata vai kas.
Otrajaa reize braucu uz Stradiniem, attieksmi nevar saliidzinaat.

I Ingrīda 02.02.2011

Manam puikam jau 11 gadi un viņš man piedzima 39 gados (3 dzemdības), ar mums bija daktere Eihenberga un Gulbe.Kā šodien atceros, kad bērniņš piedzima, ienāca daktere Gulbe un kaut kas pateica : jums paveicās, šodien Gulbe. Man palaimējās, ka iepazinos ar šo cilvēku .Augsts profesionālis. Viņa nav nelaipna, bet ļoti aizņemta, jo viņai nav laika čučināties un apjūsmot jūsu tikko piedzimušo dārgumu, jo dakteri rauj uz visām pusēm, nevienam viņa neatsaka un visiem palīdz.
Šodien uzdūros šai mājas lapai, jo meklēju dakteres Gulbes telefonus. Vīramāsai Bauskā puisītim problēmas ar vēderiņu. Pirmā ko iedomājos ir daktere Gulbe .Tā lūk mīļās māmiņas. Necepieties tik daudz, labi, ka ir tādi spečuki.

G gvineta 07.03.2011

Šodien sanāca ļoti nepatīkams kontakts ar kaut kādu dakteti Larisu Tomkoviču viņa skaitās ginekoloģe dzemdību - speciāliste, aizbraucām ar vīru pēc manas ginekoloģes norādījuma uztaisīt KTG un kad atnāca daktere mums ar vīru nolasīja lekciju par to ka es vēl varu staigāt līdz 9 datumam un sadeva bukletus par kontracepciju nevis pastāstīja ka mazulis jūtas labi un vnk lai 9 braucam uz slimnīcu. Tā vietā nolamāja mūs kā pirmklasniekus un sākumā vēl jautāja man kā man liekoties kad es dzemdēšu it kā tas būtu no manis atkarīgs un vēl pajautāja kāda man ir izglītība, it kā tas attiektos uz mazuļa veselību un dzemdību sākšanos...pirmo reizi vīlos šajā iestādes darbiniekos, līdz šim visi ir bijuši ļoti atsaucīgi.

S Sane 01.07.2011

No sirds neiesaku nevienai dzemdētājai nokļūt dzemdību namā, kad tur dežūrē cinisma, augstprātības un vīzdegunības paraugs dr. Tomkoviča, kurai, pateicoties viņas savdabīgajam"kultūras" un "profesionālās ētikas" līmenim, īstā darbavietavieta gan būtu apsardzes suņu audzētava, nevis dzemdību aprūpes iestāde. Tas ir cilvēks, kas ne vien jebkuru Jūsu uzdoto jautājumu, bet pat pašu faktu, ka atļaujaties viņai kaut ko jautāt, uztver kā smagu personisku apvainojumu un atbildes vietā Jums burtiski uzlej samazgu spaini, nepiemirsdama arī paņirgāties. No vienas puses it kā mazisks, nožēlojams cilvēciņš, kas tādējādi rauga kompensēt savas privātās dzīves problēmas, bet, no otras - dzemdības taču ir viens gaišākajiem mirkļiem sievietes dzīvē - vai tiešām ļaut to sabojāt ir RDzN ikdiena?

A Alla 17.07.2011

Nezinu par 1. nodaļu, par Miltiņu gan daudz ko jauku esmu dzirdējusi, bet viss par Tomkoviču rakstītais ir taisnība. Vajadzētu piebilst, ka arī kolēģus no citām iestādēm viņa sauc par pilnīgi nekompetentiem idiotiem un var stundām ilgi stāstīt par to, vik neizglītoti un slikti ir visi izņemot viņu pašu un viņas draudzenes-kolēģes no RDzN, kā arī to, ka māmiņas ir pilnīgi stulbas, nemāk pašas sevi diagnosticēt pēc analīzem, neko nezina par to, kādi vitamīni kādās kombinācijās ir jālieto, nemāk dzemdēt, ir slinkas u.t.t. Ja šoreiz "paveiksies" dzemdību laikā trāpīt viņas tuvumā, rakstīšu oficiālu sūdzību, to iesaku arī citām māmiņām, kuras plāno dzemdēt vēlāk.

V Veronique 17.07.2011

Mana pieredze RDzN 1.nodaļā ir pozitīva. Dzemdēju šī gada janvārī. Bez līgumiem. Attieksme laba. Par ārstiem neko sliktu pateikt nevaru. Dzemdēju gan ne pie šīs ārstes, bet gan pie dr.Lūses.

M Marta 07.09.2011

Nevienam ārstam līst dirsā netaisos!
Netaisos nevienam dot kukuli, lai pret mani būtu normāla attieksme!
Neviena sieviete neiet pie ārsta augstprātīgā tonī ...
Tāpēc es sev nevaru izskaidrot to faktu, no kurienes un kāpēc ir Larisas Tomkovičas šefīgais tonis. Tu pieņem par 3, -ls ... vai nu samierinies vai tinies ielas slauki !
Vel viena tāda konsultācija un izturēšanās viņas stilā, es nepaskatītos, ka esmu grūtniece, vnk iedotu purnā !
Tādiem ārstiem kā Tomkoviča, nevis konsultēt grūtnieces, bet gaiteņus mazgāt !!! Krieviete nenormālā !!!

A Aramisss 04.11.2011

Man sieva dzemdēja 01.11.2011 pie Lebegevas 1 nodaļā un pats arī piedalījos dzemdībās!Vienkārši super!Ar Kādu attieksmi tu uz turieni aizbrauksi tādu arī saņemsi!Padomājiet vienu tikai, Cik BĒRNIŅI tur dienā dzimst, un kas tām vecmātēm ir jāiztur!Jo es vīrietis(un ne jau no vārgajiem) neizturētu morāli pat sutku tur!A, sievietes, kas dzemdēja vienas vienēr teiks to sliktāko, jo vīrs jau nevar palīdzēt, jo aizdzēries no laimes un pēkšņi vecmāte pie tā vainīga!DOMĀJIET POZITĪVI UN VIS ARĪ BŪS KĀRTĪBĀ.
Dzemdību namam dodu 8 acis, jo reģistratūra nepatīkama sieviete bija, bet tālāk vis gāja gludi un visi palīdzēj, liels paldies 1 nodaļai...

D delta 06.12.2011

ES piekritishu tiem, kuri saka, ka RDZN1. nodala ir superiiga. Attieksme vienk lieliska. Delins 2011.g. naca pasaule loti aprupets, ka ari pec- dzemdibu laiks bija lielisks, kompetenti un atsauciigi aarsti, bez ligumiem, perfekti. Un par Dr. Ilonu Gulbi TIKAI to labakao, ari tagad vedam berninu pie vinas. Loti kompetents arsts. Un katru reizi apmeklejot arstu ir patikami atgriezties TIESI 1. nodala :)))