www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Rīgas Dzemdību Nams - Bardaks!!!

Rīgas Dzemdību Nams - Rīgas Dzemdību Nams - Bardaks!!!

Sveikas. Vēlos padalīties savā pieredzē. Nesen Rīgas Dzemdību namā laidu pasaulē otru meitiņu. Pirmajā reizē nekādu problēmu nebija, vienīgi bērnu ārsti nepaskaidroja, kas ir hemongeoma. Tagad otraja reizē es biju vienkārši pārsteikta, kā vispār tur viens otru var saprast. Sāksim ar to, ka no agra rīta man nogàja ūdeņi. Es vēl lēni un prātīgi iegāju dušā un izsaucu ātro palīdzību. Atbrauca, aizveda, uzņēma, ielika pirmsdzemdību nodaļā. Tur tā daktere kas uzņem nodaļā uz mani noblisināja lielas acis un prasija kapēc es tik ātri braucu, ja pat sāpes nav parādijušās. Atbildēju ka dēļ ūdeņiem. Tad šī tik nosmīnēja ar frāzi ka tik tāpēc esmu skrējusi un aizsūtija uz istabiņu. Pēc kāda laika bij jāiet pie ginekaloğes uz pārbaudi. Pagadijās tāda raupja, ar stingru roku daktere, kas nu savus komentārus nepaturēja pie sevis. I atļāvās pacelt toni pret mani, i pārbaudes laikā atļāvās gānīt iepriekšējo pacienti. Pec apmeram 4 h mani parveda uz dzemdibu bloku. Sàpes bij parādijušās minimāli. No sākuma tik novēroja bet pēc pāris h lika jau klat sistemu jo leni veras atverums. Pēc 17h pavadītām stundām tā pati ginekaloģe kas sàkumā pārbaudija, paziņoja ka jāveic ķeizargrieziena operācija, jo pa to laiku bij atverusies tik 5cm un laika vairs neesot. Protams es piekritu. Pēc spinālās anistēzijas es aizmigu un pamodos praktiski kad jau viss bija beidzies. Pusmiegaina tik uz bridi ieraudziju mazo engeliti. Vina bija jau zilgana. Pec tam pamodos atkal tad kad mani parveda jau uz pecdzemdību bloku. Nakamajā rītā jautāju dakterei, kad atnesīs mazo, man tik rupji atbildēja- kad bērnu māsas izdomāšot, tad arī atnesīšot. Meitiņu ieraudziju tikai uz vakaru un tāpat tikai uz 2h jo tad paņēma viņu atpakaļ pie màsām. Nākamajā dienā daktere piesējās pie tā, ka nenēsāju pēcdzemdību jostu. Draugs nopirka, atnesa, bet kad liku virsū, to ieraudzīja dežūrējošā vecmàte un bez maz vai paceltā tonī bruka virsū sakot, ka tik àtri nedrīkstu likt, vismaz nedēļa jāgaida. Un tàdas nesaprašanās bija ne tikai par jostu, bet par staigāšanu un medikamentiem arī. Vēl pa starpai ieklīda kāda frāze par ēdienu. Izrakstīja mūs tik 5 dienā. Bet ar to viss nebeidzàs.Aizbraucot mājās nepagāja pat pāris dienas, kā rēta sāka strutot. Devos pie ķirurga un tas uzreiz pateica, ka nekvalitatīvi apstrādāta brūce pēc dzemdībām. Bija vēl citi sīkumi, taču šīs dzemdības uzskatu par ļaunu murgu kuru negribu atcerēties. Vienīgais prieks, ka mazulītei viss kārtībā.

Z

K kristers 21.12.2015

DINA KOROĻKOVA - sliktāku vecmāti nevaru iedomāties! Pretīga, nelaipna attieksme - atgriezties RdzN vairs negribas.
Iespējams, ka vēlējās, lai iedodu aploksni vai lai būtu slēgusi līgumu - izturējās pret pacienti kā pret niecību.

Pārmeta pacientei to, ka ir nogurusi un nav pārlaimīga sejas izteiksme, pārmeta to, ka pakustināja vienu roku, kuru pati pēc katetras izņemšanas nebija nosējusi-otrā rokā turot iedoto bērnu, un izšļācās asinis, pārmeta to, ka pacientei bija nosalusi, stundu gaidot dakteri un asiņojot pēc griezuma, un apsegta - izrādās ar nepareizo segu, pārmeta par to, ka gandrīz noģība, par to, ka palūdza ožamo spirtu.

Izdarīja visu iespējami nelaipni un necilvēcīgi neiecietīgi, lai pacientei tiešām vairs šajā iestādē negribētos atgriezties - NEKAD!