www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams nekvalitatīva epiziotomijas šuve

Rīgas Dzemdību Nams - nekvalitatīva epiziotomijas šuve

Pēc ļoti garām un smagām dzemdībām Rīgas Dzmedību nama 1.nodaļā, kur man tika veikta epiziotomija jeb starpenes iegriezums, man dr.Helde ļoti ātri un nevīžīgi šuvi sašuva. Pēc 8 nedēļām, dodoties pie sava ginekologa, es guvu apstiprinājumu savām aizdomām par to, ka šuve ir briesmīga. Āda bija savlikta par daudz, radot diskomfortu, aizšūts par tālu, turklāt liekā ādā brīvi karājās, radot neērtību un kroplības izjūtu. Kad jautāju ārstei, kas ir darāms, man pateica, ka šuves labošana maksā 200Ls. Vakar to veicu Ģimenes centra klīnikā, jo Dzmedību namā savu kāju spert vairs netaisījos. Bet gribētos gan zināt, kāpēc pēc tik nekvalitatīva darba, ko atzīst pat ginekologs, šo šuves labošanas operāciju neveic par valsts līdzekļiem? Vai tiešām man, 25 gadus jaunai sievietei, ja man nav līdzekļu šuves labošanai, visu mūžu jāstaigā ar sāpēm un neglītu karājošos ādu strap kājām???

Z Zane 23.09.2010

Vajag vērties Veselības inspekcijā par nekvalitatīvu ārsta darbu. Ja to tā atzīs, tad varēs atprasīt savus Ls 200.

D danone 23.09.2010

Vajadzēja aiziet palūgt dakteres Heldes vērtējumu par savu darbu!
Riebīgi!

V Vika 23.09.2010

Man arī veica atkārtotu šūves labošanu, taisīju to Līnezera, samksājot tikai par palātu, operācija pati bija bez maksas, ar pilnu narkozi...

V Viks 23.09.2010

Par valsts naudu tas nebūt nav jādara. Jāvēršas Veselības inspekcijā un, ja Jums taisnība, tad 200 latus piedzīs no Dzemdību nama attiecīgā darbinieka! Valsts taču Jums šuvi nelika!

Jums vēl ir paveicies, jo Jūs savu problēmu esat atrisinājusi. Ir cilvēki, kas dzemdību iestādes kļūdas NEVAR atrisināt ne par kādu naudu un mocās visu mūžu!

A Anna 23.09.2010

Par dr. Heldi man ari ir ko teikt- tik sliktu attieksmi pret sevi nebiju pieredzējusi ne reizi dzīvē. Bērniņa nākšana pasaulē jau tā ir satraucošs brīdis, bet viņa to padarīja vienkārši briesmīgu- nesaprotu kā tādus cilvēkus vispar pielaiž pie bērniņa dzimšanas. Man dzemdības ieilga vairāk kā 12 stundas, visu laiku bija rupja un neciešama attieksme, it kā tas būtu kāds noziegums. Pielika pie sistēmas, aizgāja pusdienot, kaut kas nebija kārtībā un trubiņa izkrita man no vēnas, asins stūkla tecējas uz zemes, kamēr viņa papusdienoja, jo nevienu sasaukt nebija iespējams. Atvilkās ar veselu grupu studentu, kas visu notiekošu skatījās, kā kinofilmu. Beigu beigās bērniņam kaklam bija saspiesta kaut kāda dzīsla, ilgi gājām uz masāžām un fizkultūrām lai izlīdzinātu kakliņu. Sašuva mani ari kā tādu kaujamu cūku. Laprāt dzemdētu vēl bērniņu, bet pateicoties šai dakterītei man no vienas domas par dzemdībām metas slikti. Jācer, ka tomēr kādreiz viņa tiks saukta pie atbildības.

M Maris 24.09.2010

Taapat, kaa visaas jomaas, taa arii mediciinaa gadaas, kaads slims cilveeks, kas ir pienemts darbaa.Daktere Helde ir vienkaarsi slima un par to atbildiiba ir jauznemas riigas dzemdiibu nama vadiibai, un jaasedz aarsteesanaas un moraalie zaudeejumi.
Iesaku jums visiem, kas no vinas ir cietusi savaakt visus pieraadiijumus un pieprasiit moraalo kompensaaciju un aarsteesanaas izdevumus peec eiropas liimena zoliidas kliinikas izmaksaam caur tiesu.Tad varbuut Riigas dzemdiibu nams saaks ruupiigaak izveerteet savus medikjus un turpmaak, taadi gadiijumi buus daudz mazaak.
Uz veseliibas inspekciju ari vajg uzrakstiit.

M mellene 24.09.2010

Tas ir briesmīgi, cīnies, uzskatu ka Tev tiešām ir jācīnās un japiedzen no viņiem, morālais kaitējums, nevar tā strādāt.Un man tiešam ir kauns ka Latvijā ārsti var atļauties tā kļudīties...:((((( un tā strādāt.

J Julianna 25.09.2010

Obaldetj !!! Ja voobwe v uzase ot nawej medicini...i ot rodiljnix otdelenij.. nashe gosudarstvo nedumaet o materjax i detorozdaemosti v celom..naprimer, nedavno uznala, 4to epiduraljnaja anestezija stoit 200 ls, a keserovo sechenie po sobstv.zelanija - 1500 ls !!! Gde eto vidano??? takie denjgi!!! V nawem nishem gosudarstve?? i za 4to?? V irlandi naprimer epiduraljnaja anestezija - BESPLATNO !!! ja nexo4u daze rozatj !! na eto prosto netu deneg !!!

D Dzintars 25.09.2010

Dzemde tad pati, ko kunkstet!Ja nemaldos, tam, kuram ir indicets keizars to dara bez maksas, a tam, kuras grib konforta un ta, lai bez sapem-jamaksa-man tas skiet tikai logiski!

M mellene 25.09.2010

Dzintar nav brīnums ka ir tik maza dzimstība..., ar tādiem uzskatiem laikam liels retums vīriešu, ir vīrieši kuri vēlas bērniņu, bet zinot un dzirdot un redzot visbeidzot kas sievietei ir jāpārcieš nevēlas lai viņa sieviete tam murgam ietu cauri un ir ar mieru ar bērniem pagaidit, un vēl mūsu valstī es arī personīgi tādu greznību nevaru atļauties, otrkārt tik maz ir tagad grūtnieču uz pirkstiem saskaitīt un tad vēl ārsti var atļauties pielaist kļūdas, jasaka taisni bail dzemdēt, .:(

K Krista 25.09.2010

Jūtu līdz, ka tā noticis... Vienīgi, varbūt nav vērts uzreiz vainot visu Dzemdību namu par atsevišķu ārstu neprofesionalitāti un bezatbildību? Mani piemēram, sašuva dr. Brutāne. Un, kaut gan līdz sašūšanai bija diezgan ilgi jāgaida (jo sagadījās, ka tajā laikā mēs vairākas dzemdējām, un ārstiem vajadzēja "skriet uz visām pusēm"), sašuva ļoti labi, kvalitatīvi, ātri viss sadzija un es "izbēgu" no tām mēmajām šausmām, ko biju salasījusies iepriekš internetā, ka pēc šuvēm nevarot sēdēt pat mēnesi un sāp arī ilgi un dikti. Es varēju kārtīgi apsēsties jau pēc kādām 5 dienām. Tādēļ paldies dr. Brutānei. :)

D dr 27.09.2010

Dzemdeet ir darbs, taa nav nekaada izklaide, dzemdeet nav jums klitoru kairinaat un sasniegt orgasmu!Redzeejies, peec pašas gribas lai taisa ķeizaru un veel par briivu, kad ņēmies ar seksu, tad gan anesteeziju nevajadzeeja, bet kaa dzemdeet, taa redz baidoties ni saapeem! Par savu beernu nemaz nedomaa, ka tas var buut kaitiigi!Tāadas zosis uzradušās!

L Liene 10.11.2010

man arī slikta pieredze ar Dzemdību namu.Pirms 3 gadiem man bija ķeizars Dzemdību namā un tagad pēc 3 gadiem atklājās zem ķeizara rētas infekciju(ķeizargrieziena laikā iekļuvuši netīrumi vai kas cits), operācija maksā 500Ls+neatgriezeniski veselības bojājumi, proti, man izņēma visu vēdera dobumu jo tur bija sapūžņojis un ielika sietiņu, nezinu vai var domāt par vel kādu bērnu..