www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Attieksme pret pacientiem

Rīgas Dzemdību Nams - Attieksme pret pacientiem

Sveiki! Lieta tada, ka pavisam nesen pasaulē ir nācis mans dēls, esmu ļoti priecīgs par savu mazo puisīti, bet viss nepatīkamais sākās jau dzemdību zālē. Nokļūstot dzemdību zālē viss ritēja savu gaitu kā jau dzemdībās, bet pirmais lielais nepatīkamais sākās ar to, ka daktere Anna Miskova bez jautāšanas / man, sievai ieveda dzemdību zālē divus mācekļus, kad tika pārbaudīts dzemdes kakla atvērums un piedevām viens no mācekļiem bija čalis, kas pārkāpj ētikas likumus, sākās dusmas, ka tā. Viņiem ejot prom Annai saku, ka dzemdību laikā bez mācekļiem, viņa atbildēja, kā tie nav mācekļi, bet ārsti, es jautāju - kopš kura laika nerezidenti ir ārsti, atbilde - nu labi, labi un aizgāja... Bet ar to viss nebeidzās, pēc dzemdībām vecmāte piedāvāja vienvietīgu maksas istabiņu, 15e super, bet ja es gribu palikt tad nedaudz būšot jāpiemaksā, nodomāju, ka kādi nu 7, 5e un max arī 15e, bet nē 30e, ja es gribu palikt, bet šis ir sīkums. Dzemdību laikā tika veikts iegriezums, kuru veica daktere Anna un pēc tam arī šuva. Nonākot aiz sākamajā dienā sievai sākās drebuļi, ielaida kaut kādu skalošanas sistēmu, bet ārsts / ginekologs vienalga neatnāk apskatīt, tikai māsiņa, kas no tā visa neko nesaprot vai maz saprot, uzlika sistēmu un aizgāja, pēc laika atnāca un jautāja vai ginekologs bija, sākam, ka nē, bet viņa tikai kaut ko tur aizbildinājās un tā arī aizgāja. Otrajā dienā pēc dzemdībām atkal drebuļi, atnāk kaut kāds ārst nedaudz apskata šuvi un saka, ka padomās, pēc laika klāt māsiņa ar burkām un nu jau viena no burkām ir antibiotika it kā vieglā... Nu labi... Trešā diena pēc dzemdībām, drebuļi nav, no rīta vēl ielaiž sistēmu, paņem asins analīzi un gaidām pusdienlaiku, kad varēs doties mājās, bet nē sliktas asins analīzes, kuras uzrāda, ka ir iekaisums, beidzot pienācis laiks arī doties pie ginekologa, viņa saka, ka nav neko labi sašūts un ir iekaisums, bet, kad es vīrs aizgāju parunāt, tad sāka teikt, ka katram ādas šūnas ir savādākas, kam piekrītu un esot sastiepta šuve, kas nav iespējams, jo sieva nav ne sēdējusi, ne mēģinājusi sēdēt un pat, ja tā būtu, tad tas neraisītu iekaisumu. Visā visumā liekās, ka ārstējošo ārstu profesionalitāte, rīcība un atbildība ir ļoti niecīga... Kas notiks tālāks!?!?!? Jau sūdzējos dzemdību nodaļas vadītājai, ka ir bijusi tāda situācija, viņa atbildēja, ka dzemdību nams ir arī mācību iestāde, kur topošie ārsti praktizējās, jaa viss saprotams, bet ne bez atļaujas, jo šis viss process ir pietiekoši intīms, lai tā vienkārši kāds ierastos paskatīties un bez manas vai sievas piekrišanas!

E

K kristers 21.12.2015

DINA KOROĻKOVA - sliktāku vecmāti nevaru iedomāties! Pretīga, nelaipna attieksme - atgriezties RdzN vairs negribas.

K kristers 21.12.2015

Iespējams, ka vēlējās, lai iedodu aploksni vai lai būtu slēgusi līgumu - izturējās pret pacienti kā pret niecību.

Pārmeta pacientei to, ka ir nogurusi un nav pārlaimīga sejas izteiksme, pārmeta to, ka pakustināja vienu roku, kuru pati pēc katetras izņemšanas nebija nosējusi-otrā rokā turot iedoto bērnu, un izšļācās asinis, pārmeta to, ka pacientei bija nosalusi, stundu gaidot dakteri un asiņojot pēc griezuma, un apsegta - izrādās ar nepareizo segu, pārmeta par to, ka gandrīz noģība, par to, ka palūdza ožamo spirtu.

Izdarīja visu iespējami nelaipni un necilvēcīgi neiecietīgi, lai pacientei tiešām vairs šajā iestādē negribētos atgriezties - NEKAD!