Rīgas Dzemdību Nams - Attieksme graujoša

Visu cieņu darbiniekiem, kad tur ierados ar ko nācās nokļūt saskarsmē. Un visu cieņu vecmātei.
Personāls ar ko saskāros pēc bērniņa piedzimšanas ir drausmīgs! Mans pirmais bērniņš, ne man kāda no māsiņām ko pastāstīja, ne ko parādīja, visu iemācījos pati nezinot!
Kad piezvana un pasaka, ka jāiet uz pārbaudi un nevari aiziet uzreiz, jo baroji bērnu, tad seko drausmīgi komentāri no dežurantes (vai kas tur viņa skaitās) ! Gaidot, kad tikšu pie ginekologa uz apskati un sadzirdēju kā mans mazais raud, gāju viņam pakaļ, tad sieviete, kas tur strādā nebija apmierināta ar to - lai jau viņš bļaujot, nekas nenotiks! Kad tāpat aizgāju viņam pakaļ, tad sekoja debila piezīme, bet izrādās pašai ginekoloģei nekas par to nav pretī.
Mans bērniņš piedzima ar mazu svaru, vajagot piebarot. Kad gāju barot sieviete sāka ņirgāties, ka kā gan es varot gribēt uz mājām, ja jau neko neprotot darīt, neskatoties uz to, ka pašas neko man mav parādījušas. Izrādās nekādu piebarošanu nevajadzēja, piens man pašai bija daudz un ir vēl joprojām, tikai nevienai no personāla neienāca prātā paskatīties vai es bērnu baroju pareizi.
Izrakstīšanas dienā māsiņa atnāk un pasaka, ka varot iet izrakstīties, sapakojāmies un gājām, tur pasaka, ka nevarot, lai ejot atpakaļ un gaidot!
Vispār murgs, kas tur 4. Stāvā darās, briesmīga attieksme pret cilvēku! Ā, un ēdināšana - dod tur ēst visu to, no kā bērnam pēc tam Vēderiņš sāp - sīpoliņu zupiņa, zirnīši..
Ja būs otrs bērniņš, tad noteikti piedzims citur!

Papildināts IncisIncis222 14.04.2020

Aizmirsu piebilst, ja neiesaistīsieties dižās sarunās ar psiholoģi, kas tur vēlāk staigā, tad uz mājām pie jums atbrauks sociālā dienesta darbinieces, lai paskatītos vai jums viss ir sapirkts un vai viss ir labi. Es esot likusies aizdomīga un nerunīga! Drausmas!

L Lizzy8 15.04.2020

Ja tev gribējās ko zināt Tev pašai bija jāiet pie māsiņām un jāprasa. Lai parāda kā zīdīt, kā nomainīt. Visu pašai jāprasa. Tur neviens pakaļ neskaidra un nejautā, mammīt, vai vajag kādu padomu.
Un vai tad tu istabiņā biji viena? Nevarēji pajautāt nevienai lai pieskata mazo kamēr pie ginekologa?

I IncisIncis222 20.04.2020

Jā, biju viena. Un es jautāju palīdzību, tikai atbilde bija - mazliet vēlāk. Un tas mazliet vēlāk tā arī nepienāca.

A Aljbina 03.04.2022

Es saskaros nesen ar tādu pašu attieksmi, tikai trešajā stāvā. Man arī pirmais bērns...Nevienam nerūp kā baro, galvenais lai pieņem svarā. Mani vispār negribēja izrakstīt pat ceturtajā dienā. Izrakstīja tikai tāpēc, ka pirms tam es ar skandālu noliku uz vietas neonatologu Terēzu Veinbergu. Reta mai**!